فهرست
بازگشت به یادگار به یاد شب قهرمانی/ تبریز، شهر خوش یمن برای فولاد
بازگشت به یادگار به یاد شب قهرمانی/ تبریز، شهر خوش یمن برای فولاد

بازگشت به یادگار به یاد شب قهرمانی/ تبریز، شهر خوش یمن برای فولاد

آی اسپوت - لیگ برتر چهاردهم برای بچه های اسکوچیچ، خارج از خانه آغاز می شود. آن ها در هفته ابتدایی لیگ باید به تبریز بروند و خود را مهیای نبرد با تراکتورسازی کنند.

حضور دوباره در تبریز، خاطرات خوشی را در ذهن فولادی ها تداعی می کند. آن ها فصل گذشته در همین شهر جام قهرمانی رقابت های لیگ برتر را بالای سر بردند. یک هفته پس از شکست برابر استقلال در خانه، آن ها باید همه 3 امتیاز دیدار با گسترش فولاد در ورزشگاه یادگار را می گرفتند و با تک گل اواخر نیمه اول موفق شدند این اتفاق را محقق کردند.

طبعا شرایط این مسابقه برای تیم اهوازی به شدت با شرایط آن مسابقه تاریخی تفاوت دارد. اگر چه شروع لیگ قطعا برای فولاد کم اهمیت نیست اما دیدار هفته اول حساسیت های آن دیدار هفته پایانی را نخواهد داشت و این موضوع شاید موجب بهبود کیفیت نمایش اهوازی ها شود. البته به شرطی که تغییرات بسیار زیاد این تیم منجر به ناهماهنگی آشکار در ترکیب تیم اسکوچیچ نباشد.

با توجه به استقبال خوب تبریزی ها از مسابقه فینال این تیم در جام شهدا در تهران و البته از تمرین های روزهای اخیر تراکتور، پیش بینی می شود این مسابقه با استقبال ویژه ای همراه شود. این مسابقه شانس تبدیل شدن به پرتماشاگرترین دیدار هفته اول را دارد و مدافعان عنوان قهرمانی ثانیه های دشواری را زیر فشار سنگین تراکتور فن ها سپری خواهند کرد. 

     
آی اسپورت
2014-07-31 00:27:14
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر