فهرست
خامس رودریگس: امیدوارم فالکائو به رئال بیاید
خامس رودریگس: امیدوارم فالکائو به رئال بیاید

خامس رودریگس: امیدوارم فالکائو به رئال بیاید

آی اسپورت- خامس رودریگس، ستاره جدید رئال مادرید، اظهار امیدواری کرد که رادامل فالکائو، هم تیمی اش در تیم ملی کلمبیا، هم در همین تابستان راهی سانتیاگو برنابئو شود.

رودریگس که در جام جهانی نمایش های درخشانی ارائه داد و عنوان بهترین گلزن رقابت ها را به دست آورد، با انتقالی 80 میلیون یورویی به رئال پیوست و اکنون امیدوار است که فالکائو نیز مانند او موناکو را به مقصد مادرید ترک کند.

او به آ.اس گفت:\" من مطمئنم که او می تواند اینجا بازی کند. اما من در این مورد تصمیم گیرنده نیستم. این به رئیس باشگاه بستگی دارد. اما فکر می کنم او می تواند به اینجا بیاید زیرا او کیفیتش را دارد و همیشه مانند یک برنده رفتار می کند.

من چهار سال کنار او بازی کردم وتنها زمانی که او به اتلتیکو رفت، از هم جدا شدیم. او ذهنیت قهرمانی دارد و این چیزی است که برای بازی در رئال باید از آن برخوردار بود. امیدوارم او به اینجا بیاید.\"

علی رغم مبلغ هنگفتی که برای خامس رودریگس پرداخت شده، این ستاره کلمبیایی معتقد است که جایگاهش در ترکیب اصلی رئال تضمین شده نیست.

\" باید خیلی خوب تمرین کنم تا در ترکیب اصلی قرار بگیرم. تقریبا بقیه اعضای تیم، حداقل 4-3 سال است که در کنار هم بازی می کنند. باید به آنها احترام گذاشت و قدم به قدم پیش رفت. وقتی فرصتش را پیدا کنم، تلاش می کنم تا بهترین بازی ها را ارائه بدهم. خوشحال هستم زیرا یکی از رویاهایم به واقعیت تبدیل شد.

امیدوارم همه چیز خوب پیش برود. من خیلی هیجان زده هستم  و منتظرم تا برای تیم بازی کنم. می خواهم با این باشگاه بزرگ به افتخارات زیادی دست پیدا کنم.

از زمانی که فهمیدم رئال می خواهد به اینجا بیاید، هر تلاشی می توانستم به خرج دادم. وقتی چنین باشگاه بزرگی شما را می خواهد، به این معنی است که باید در بالاترین سطح باشید.\"

خامس رودریگس همچنین تایید کرد که از افزایش توجه رسانه ها به خودش چندان راضی نیست:\" اصلا این مسئله را دوست ندارم. وقتی از خانه خارج می شوم، دوربین ها همه جا هستند. هیچ چیز بهتر از این نیست که از خانه بیرون بروید و همه چیز آرام باشد. اما من در شرایطی نیستم که بتوانم این کار را انجام بدهم. این موضوع را درک می کنم و می توانم آن را مدیریت کنم. رئال باشگاه بزرگی برای رسانه هاست.\"

این ملی پوش کلمبیایی همچنین ابراز امیدواری کرد که خوسه پکرمن به کارش در تیم ملی این کشور ادامه بدهد:\" همه ما باید او را مجبور به ماندن کنیم. او همه چیز را در تیم ما بهتر کرد. او تغییرات خوبی به وجود آورد. اگر او به کارش در تیم ملی کلمبیا ادامه ندهد، روز ناراحت کننده ای برای ما خواهد بود و جانشین او هم کار مشکلی خواهد داشت.\"

     
آی اسپورت
2014-07-31 11:29:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر