فهرست
مربیان علیه پلی یانسکی؛ عین خیالش نیست!
مربیان علیه پلی یانسکی؛ عین خیالش نیست!

مربیان علیه پلی یانسکی؛ عین خیالش نیست!

آی اسپورت - مربیان تیم فوتبال پرسپولیس علاقه‌ای به ادامه حضور مدافع اوکراینی در جمع سرخپوشان ندارند. اما این بازیکن همچنان در تمرینات سرخپوشان حضور دارد و به نظر می‌آید تلاشی هم برای کنار گذاشتن او از پرسپولیس از سوی مسئولان این باشگاه صورت نگرفته است.

برانکو حتی ایگور پراهیچ را هم برای جانشینی یانسکی به مسئولان باشگاهش معرفی کرده است، اما بعد از مخالفت نفتی‌ها با جدایی مدافع کروات تیم‌شان، پرسپولیسی‌ها هیچ اقدامی برای جذب این بازیکن انجام ندادند تا خود برانکو مجبور شد با مدافع هموطنش وارد مذاکره شود.

نکته قابل توجه اینکه برانکو و دستیارانش از وقتی که مجبور به حفظ یانسکی شده‌اند رفتارشان با این بازیکن به طور کل با قبل فرق کرده است. از این جهت که در تمرینات تاکتیکی آنها به مدافع اوکراینی تیم‌شان کوچک ترین اهمیتی نمی‌دهند تا به طور واضح  او را متوجه این موضوع کنند که جایی در اندیشه‌های تاکتیکی‌شان ندارد.

یانسکی فعلاً با شرایط موجود در تیمش می‌سازد و به نظر می‌آید قرارداد مالی خیلی خوب او با پرسپولیس اجازه نمی‌دهد او از این تیم و امکانات خوبی که حامیانش در باشگاه پرسپولیس برایش فراهم کرده‌‌اند، دل بکند.

۳    
آی اسپورت
2017-01-07 10:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر