فهرست
تاج: قیمت راه آهن با تعامل کم می شود
تاج: قیمت راه آهن با تعامل کم می شود

تاج: قیمت راه آهن با تعامل کم می شود

آی اسپورت- همانطور که می دانید، دومین مزایده باشگاه راه آهن در 3 سال اخیر نیز به شکست انجامید و هیچ خریداری حاضر نشد برای ورود به این مزایده، مبلغ پایه 12 میلیارد را پرداخت کند. این باشگاه مدتی پیش با مبلغ 8 میلیارد تومان در اختیار حمید استیلی و دوستانش قرار گرفته بود اما کمی بعد دادسرا این مبلغ را نپذیرفت و با چاپ آگهی مزایده در صفحه اول روزنامه همشهری مشخص شد که ماجرای پس گرفتن باشگاه از استیلی جدی شده است.

مالکان فعلی باشگاه راه آهن، ابدا حاضر  نبودند مبلغی بیشتر از 8 میلیارد را برای این باشگاه پرداخت کنند. شانس بزرگ آن ها این بود که هیچ فرد دیگری نیز حاضر به پرداخت این مبلغ نشد تا تیم ریشه دار تهرانی همچنان در بلاتکلیفی بماند. این تیم در این شرایط تا ساعاتی دیگر باید خود را آماده میزبانی از استقلال تهران کند. وضعیت نگران کننده راه آهن، موجب شده بود شائبه های برگزاری لیگ با 15 تیم و یا حضور یکی از تیم های دسته اولی در لیگ برتر تقویت شوند اما شب گذشته مشخص شد راه آهن فعلا به کار خود ادامه خواهد داد تا وضعیت نهایی مالکیت اش را روشن کنند.

مهدی تاج رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در این ارتباط می گوید: «: باید طرفین باهم تعامل، تفاهم یا اینکه مبلغ را کم کنند؛ مزایده هم گذاشتند، اما کسی شرکت نکرد و حالا زمینه مذاکره فراهم است. پیش از مزایده، مذاکره غیرقانونی بود، اما حالا می‌توانند این کار را انجام دهند.»

 

     
آی اسپورت
2014-07-31 14:36:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر