فهرست
ایراندوست: بازی در مشهد همیشه سخت است/ چند بازیکن سرباز جذب خواهیم کرد
ایراندوست: بازی در مشهد همیشه سخت است/ چند بازیکن سرباز جذب خواهیم کرد

ایراندوست: بازی در مشهد همیشه سخت است/ چند بازیکن سرباز جذب خواهیم کرد

آی اسپورت- نصرت ایراندوست در نشست خبری هفته اول لیگ‌برتر فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اکثر بازیکنانمان قرارداد خودشان را تمدید کردند و ما امیدواریم روند خوب ملوان ادامه داشته باشد.

 ملوان همیشه تیمی بوده که فوتبال زیبا و با برنامه داشته و با توجه به بازی‌های خوبی که در سال گذشته انجام داده توقعات از این تیم بالا رفته است.

بازی برابر پدیده؟!

 ما یک بازی بیرون از خانه داریم و بازی در مشهد خیلی سخت بوده و البته شناخت از پدیده برای همه محدود است.


جذب بازیکنان سرباز؟!

با توجه به اینکه ملوان یک تیم نظامی است، ما به دنبال این هستیم بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنیم.

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-31 15:31:48
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۵
این قانون سربازی باید برداشته شود نمیشود در لیگ حرفه ای که میلیاردها تومان خرج تیمها میشود بعضی از تیمها بازیکنانی که گرانقیمت هستند مفت مجانی جذب کنند اینطوری رقابت عادلانه ای وجود نداره باید قانون برای 16 تیم برابر باشه
ملوانی
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۹
ما هم همین رو میگیم . این نمیشه که خرج همه تیم ها رو دولت بده ولی به یه تیم 40 میلیارد بده و به یک تیم 3 میلیارد . اگر قرار بر علالت باشه باید بودجه تیم ها متناسب باشه . در ضمن تو همه سالهایی که ملوان سرباز جذب کردذه مشتی بازیکن بی نام و نشان به اون اومدند که تو تیم خودشون بهشون بازی نمی رسید اما تو ملوان بازی کردند و بعد از مطرح شدن به تیم خودشون برگشتن و بعد از چندی دوباره نیمکت نشین شدند . تنها یک فصل ملوان موفق شد دو بازیکن مطرح به نامهای اولادی و مسلمان رو جذب کنه که فجر لیگ دو بود و تراکتور هنوز نظامی نشده بود .
ما هم علاقه ای نداریم بازیکن سرباز بگیریم و حاضریم همهشون برن تراکتور به شرطی که امکانات و بودجه ای که در اختیار تراکتور،استقلال ،پرسپولیس،فولاد،سپاهان که پر هوادار هستند هم نه ! بلکه در حد ذوب آهن و پیکان و سایپا و پدیده و حتی نفت مسجد سلیمان رو به ملوان بدن . همه این سالها تیمهایی مثل ملوان و فجر بازیکن ساختند اما تیم های متمول چپاولش کردند اما هیچ کس از این تبعیض ننالید . ما نه سرباز می خوایم نه توقع داریم رانت هایی رو که تیم های دیگه دارند بهمون بدن فقط به اندازه یک تیم دولتی یا صنعتی بدون تماشاگر بهمون بودجه بدن تا امثال ثاقبی و پور رحمت الله ، جلال حسینی و پژمان نوری و بقیه که از تیم های پایه ملوان اومدند بالا رو به این راحتی از دست ندیم همین .
goozesepidekhazar
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۴۴
چرت نگو ملوانی ، شما بازیکن سرباز نگیرین که تیمتون تعطیل میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر