فهرست
استرا و همسرش؛ در کیش چه اتفاقی افتاد؟
استرا و همسرش؛ در کیش چه اتفاقی افتاد؟

استرا و همسرش؛ در کیش چه اتفاقی افتاد؟

آی اسپورت – از اتفاقات محرمانه باشگاه استقلال که تعدادی از مدیران آن تصمیم به سربه مهر ماندن آن گرفتند ماجراهایی بود که سال گذشته در سفر استراماچونی به جزیره کیش رخ داد.

چهاردهم مهر ماه سال گذشته بود که تیم امید استقلال و پرسپولیس دربی امیدها را در تهران برگزار می کردند و در خبرها آمده بود که آندره آ استراماچونی سرمربی تیم بزرگسالان برای تماشای آن دیدار به استادیوم می رود در حالی که او با استفاده از تعطیلی چند روزه تمرینات تیم به دلیل برپایی اردوی تیم ملی، بلیت سفر به کیش را در جیب داشت و همان ساعتی که امیدها بازی داشتند راهی جزیره کیش شد. اما اتفاقاتی در آن سفر سه روزه رخ داد که تا امروز از نظرها پنهان مانده است و از قضا همان اتفاقات جرقه اولیه رفتن استراماچونی از ایران شد.

در این سفر همسر استراماچونی به اتفاق فرزندانش به گمان اینکه مقررات  شنا در سواحل کیش همانند اروپاست، با لباس شنا وارد دریا می‌شوند که با ممانعت نیروهای مسوول مواجه می شوند. درگیری لفظی رخ داده بین استرا و مأمورانی که انجام وظیفه می کردند منجر به ناراحتی شدید همسرش "دالیلا" می‌شود و سرمربی استقلال همان زمان تصمیم می گیرد در اولین فرصت ایران را ترک کند.

با عذرخواهی های مکرر مسئولان وقت باشگاه استقلال بابت این موضوع و در نهایت مشاوره ای که وکیل خبره استرا به او می‌دهد، این مربی تصمیم می گیرد در ایران بماند و با اولین اشتباه از سوی مدیران استقلال تصمیمش را عملی کند. صحبت‌های همسر استراماچونی با برخی دوستان و آشنایانش در ایتالیا موجب می‌شود این بحث تاحدودی در رسانه‌های ایتالیا هم منعکس شود ولی در نهایت با تدبیری که مدیران استقلال و وزارت ورزش انجام می دهند این موضوع به کلی مسکوت باقی می‌ماند.

استراماچونی برای عملی کردن نقشه خروج از ایران ابتدا همسر و فرزندانش را راهی کرد تا اینکه باشگاه به دلیل مشکلات انتقال پول در پرداخت قسط مطالبات استرا تاخیر کرده و در نهایت او با استفاده از بند فسخ یکطرفه قراردادش ایران را صبح روز بازی با پیکان (۱۸ آذر و ۲ ماه پس از آن اتفاقات) ترک کرد.

استراماچونی پس از بازگشت صحبتهایی درباره اوضاع داخلی ایران با رسانه های ایتالیایی انجام داده و مطالبی را علیه نظام، پیرامون اتفاقات ساحل کیش و اعتراضات آبان ماه ۹۸ بیان می کند که البته هیچ یک در داخل انعکاس پیدا نمی کنند. پس از این حواشی، ماجرا از سوی مدیران وقت باشگاه به شکل نمایشی برای بازگرداندن استرا ادامه پیدا می کند در حالی که بعد از حواشی پیش آمده هرگز مجوزی برای بازگشت او صادر نمی‌شود.

در نهایت این موضوع مسکوت می‌ماند تا احمد سعاتمند دانسته و ندانسته در تیر ماه سال جاری بار دیگر به اصرار تعدادی از اسپانسرها، موضوع بازگرداندن استرا را مطرح کند غافل از اینکه بازگشت این مربی به ایران غیرممکن است.

 

مشرق نیوز 

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2020-09-13 18:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محسن
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹، ۲۰:۰۳
خخخ.با یه تعداد دختر اروپابی در فضای مجازی نامه‌نگاری دارم.در سه چهار ماه گذشته همه سوالهای انها از من این بود: شهر شما ساحل داره؟دوست داری کدوم رنگ لباس را در ساحل با تو بپوشم!!! منم هی با خودم میگم ساحل چی هست؟!!! لباس شنا چیه؟!!! میخورن؟میپوشند؟ به کف پا میمالند؟ جامده؟مایع هست؟!!!
۶
علی محرمخانی
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹، ۲۳:۲۲
خخخ واقعا داستان زیبایی بود. چی زده نویسنده؟!!!!
۲
سامان
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹، ۱۲:۳۲
نظر رونامه های های سپاه را نذارید تو سایت
محمد
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹، ۱۴:۴۲
دادا شما چرا وقتت رو در رسانه ها تلف میکنی؟ تو خودت یک پا پوآرویی. برو قاضی یا پلیس شو. خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر