فهرست
ما احمدی‌نژاد را هم دوست داشتیم آقای کریمی
ما احمدی‌نژاد را هم دوست داشتیم آقای کریمی

ما احمدی‌نژاد را هم دوست داشتیم آقای کریمی

آی اسپورت - برای نوشتن از فوتبال ملی، بازی با کلمات را هیچ وقت دوست نداشته‌ام. آن چیزی را که فکر می‌کرده‎ام درست است، در چارچوب تفکرات فوتبالی و با جزئیات و سند و آمار بررسی کرده و از آن دفاع کرده‎ام. اما آن‌ها که عاشقانه از تفکرات مقابل حمایت کرده‌اند را، آن ها که صحبت‎‌های فنیِ برانکو پیش از جام جهانی 2006 را فراموش کرده‌اند، آن‌ها که صحبت‌های کریمی در مورد برانکو بعد از آن جام را هم فراموش کرده‌اند، حتی آن‌ها که عادل فردوسی‌پور را سرزنش کردند که چرا علی‌اکبر طاهری را پای حساب و کتاب می‌کشد را هم هیچ وقت سرزنش نکرده‌ام. آن وقت‌ها که فکر می‌کنم داریم بازی را می‌بازیم هم همه چیز را به مردم واگذار کرده‌ام. آن‌ها در نهایت باید تصمیم بگیرند. خوب یا بد، خودشان هم طعم تصمیم‌های‌شان را خواهند چشید. اگر آن‌ها نبودند، تیم ملی بعد از جام جهانی قبل، یا حتی بعد از آن روز تلخ زمستان که وحید امیری توپ را کوبید وسط کاخ آرزوهای ما، همه چیزش را به یک معامله خودمانی باخته بود. اگر آن روز ها مردم وسط میدان نبودند، تیم ملیِ امروز و معمار پرتغالی آن را با هم از دست داده بودیم. بله آقای کریمی، این را همه قبول داریم که خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نخواهد داد، مگر با اراده و خواست آن مردم!

هنوز هم وسط این بلبشو، این بازی خطرناک خودساخته، به تنها چیزی که می‌توانیم پناه ببریم، خِرَد جمعی و تصمیم جمعی مردم ایران است. آن‌ها که مثل همه مردمان دیگر می‌توانند در فهم فوتبال و وقایعش اشتباه کنند. همین آدم‌ها که از مربی اخراجی دیناموزاگرب و الوحده و الاتفاق چنان بازی گرفتند که خود اعراب و کُروات‌ها انگشت به دهان ماندند! همین‌ها که دارند از مربی پیر آلمانی که برای نخواستنش دعوا بود، جوری بازی می‌گیرند که آسیا به لرزه در آمده است. همین‌ها که از مربی اخراجی تیم ملی پرتغال، یک قهرمان واقعی ساخته‌اند. ما این‌ها را از باتلاق مدیریت علی اکبر طاهری و تاج و افتخاری بیرون کشیده‌ایم آقای کریمی. ما خودمان می‌دانیم با آدم‌های تحمیل شده سر و کار داریم. خوش به حال شما که توانستید روبه‌روی محمدرضای ساکت بنشینید و حرف دلتان را بزنید آقای جادوگر. عادل فردوسی‌پور حتی این فرصت را پیدا نکرد تا رو‌بروی علی‌اکبر طاهری بنشیند و از حق مردم ایران دفاع کند. چه بد که بعضاً موافقین پاسخگویی و شفافیت در مدیریت محمدرضای ساکت و مهدی تاج، همان مخالفان پاسخگویی علی‌‎اکبر طاهری روبروی عادل فردوسی‌پور بودند. آن‌ها که پافشاری عادل را بی‌دلیل خواندند و پاسخگویی مدیر عزیزشان را به یک کنفرانس خبری حواله دادند، که البته هیچ وقت موعدش فرا نرسید و احتمالا نخواهد رسید.

ما در این زمین بازی تحمیل‌شده، مهدی تاج را جدای از علی‌اکبر طاهری و علی فتح‌اله‌زاده و افتخاری و عابدینی و کفاشیان و دیگران نمی‌دانیم. همه این‌ها برآمده از یک سیستم پر از رانت هستند که فرصت استفاده از آدم‌های کاربلد را از همه ما گرفته است. ابتدا باید این را قبول کنیم، سپس باید ببینیم کدام آدم‌ها می‌توانند شایسته جایگاه منتقد این سیستم باشند. در آخرین افشاگری در مورد سرمربی تیم ملی و لباس‌های تیم ملی از قرارداد قانونی سرمربی تیم ملی به شکلی استفاده شده است که انگار ما آدم های فراموشکاری هستیم. نه آقای کریمی، ما هنوز آن قدر حافظه‌های ضعیفی نداریم که یادمان نباشد این قرارداد بارها و بارها توسط رسانه‌ها به اطلاع مردم رسیده بود و اتفاقا همکاری شما با سرمربی تیم ملی بعد از این قرارداد اتفاق افتاد. ما چگونه می‌توانیم از میان حرف‌های این روزهای شما و عمل‌های آن روزها، به یک برآیند منطقی برسیم؟ یعنی ما این حق را نداریم با دیدن این تناقض‌ها به حرف‌های‎تان شک کنیم؟ اگر شک کنیم، یعنی هم قلم‌هایمان را فروخته‌ایم و هم کارهای بدتر از فساد انجام می‌دهیم؟ نه برادر، ما حق داریم باورتان نکنیم.

از حسین هدایتی و حواشی این روزهای اطراف حضور او در فوتبال ایران هیچ سخنی نگفته‌اید. ما هم قبول داریم شما یک نفر هستید و به جنگ یک لشکر آدم اشتباهی نمی‌توانید بروید. این را قبول داریم که اگر حریف یکی از این آدم‌ها هم بشوید، باید به افتخارتان کلاه از سر برداشت. اما ما این را نمی‎توانیم هضم کنیم که می‌شود هم‌پیاله یک آدم اشتباهی بود و با آدم اشتباهی دیگر در جدال باشید. آیا کسی از علی کریمی انتظار صحبت در مورد تخلفات مالی علی فتح‎اله‌زاده را دارد؟ کسی از او انتظار دارد در مورد مدیریت آجرلو در تراکتورسازی حرف بزند؟ قطعا ما چنین انتظاری نداریم. حتی زبان در کام گرفتن در مورد اتفاقات عجیب و غریب در باشگاه پرسپولیس را هم می‌گذاریم به پای دوست داشتنش. اما برای تبرئه از هماهنگی و همراهی با حسین هدایتی و امیرعابدینی‌ها، نیاز نیست برای مثال به سفرهای آلمان امیر عابدینی برای مذاکره با آدیداس اشاره شود؟ مثلا وسط این همه مباحث مطرح‌شده توسط او، نمی‌شود حتی یک اشاره به امیر عابدینی و نقش او در رفت‎وآمدها با آدیداس شود؟ یعنی ما نمی‌توانیم در مورد حواشی حضور هدایتی در فوتبال ایران و بدهی‌های بانکی او، از کسی که انتظار دارد به عنوان یک اسطوره به او اعتماد کنیم، چند کلمه بشنویم و برایش دست بزنیم؟ این حرف‌ها، مثل حرف‌های دیگر در مورد تیم ملی، به زمان‌شناسیِ قبل و بعد از جام جهانی یا جام ملت‌ها هم نیاز ندارد. در مورد هدایتی همه روزهای سال می‌شود حرف زد. کاش همین فردا آغاز این روزها باشد. اگر این اتفاق رخ ندهد، ما حق نداریم به صداقت او شک کنیم؟ اگر شک کنیم، آیا قلم فروخته‌ایم؟

برگردیم به همان موضوع ابتدایی، یعنی احترام گذاشتن به تصمیم جمعی مردم ایران. از شاهکارهای این خرد جمعی گفتیم. این که ما با سیاست‎های درست حمایتی به وقت نیاز، درسِ فهم فوتبال به عرب‌ها، پرتغالی‌ها و حتی کُروات‌ها دادیم. اما نمی‌شود از دو ضعف جامعه فوتبالی ما حرفی نزد. ضعف‌هایی که هر آن می‌تواند ما را به چالش بکشد. ضعف اول ما در برابر مربی‌های خارجی آهسته دارد خودش را نشان می‌دهد. ما عاشق مربی‌ها می‌شویم. فکر می‌کنیم تا ابد باید با همین آدم‎ها ادامه داد. برای مثال چون برانکو با پرسپولیس قهرمان شده، پس باید منتظر روز شکستش باشیم تا عذرش را بخواهیم. آغاز سقوطش را سخت می‌بینیم. نمی خواهیم قبول کنیم مربی‎ها هم  یک روزی دیگر هیچ چیزی برای ارائه ندارند و تاریخ مصرف آن‌ها هم تمام می‎شود. حتی عده‎‌ای چنان به کی‌روش علاقه دارند که فکر می‌کنند او تنها مربی روی کره زمین است که می‎تواند به ما کمک کند. اشتباه نکنید. ما تا روزی باید به کی‌روش اعتماد کنیم که هنوز برای بازیکن‌هایش تازگی داشته باشد. تا روزی که در تیم ملی پیشرفت را حس کنیم. موارد فنی به کنار، روزی که کی‌روش یا هر مربی دیگری با شناخت از ما بتواند دست به تخلفات مالی بزند، آن روز باید روز آخر همکاری ما باشد. حتی اگر همین امشب مسئله‌ای اثبات شود و سرمربی تیم ملی برای تبرئه خود چیزی نداشته باشد، نباید در توقف همکاری درنگ کنیم.

اما ضعف دوم جامعه فوتبالی ما، فریب خوردن است. بعضی وقت‌ها این جامعه فریب جایگاه و شعارها و حرف‌های قشنگ آدم‌ها را می‌خورد. مثلا علی کریمی می‌تواند حرف‌هایش را به جامعه ما تحمیل کند. اتهام‌های مختلفی را به آدم‌های متفاوت وارد کند و ما هنوز هم او را دوست داشته باشیم. از سرمربی تیم ملی و رئیس فدراسیون بگیرید تا اتهام قلم‌فروشی و حتی بیش از آن به یک نویسنده ورزشی که فقط می‌گوید: «علی کریمی از ما نبود.» جامعه فوتبالی ما ممکن است فریب این ژست‌ها را بخورد. همان طور که جامعه ما روزی فریب حرف‌های محمود احمدی‌نژاد را خورد. وقتی از فساد خانواده ناطق نوری و هاشمی رفسنجانی حرف زد. حتی روزی که تصویر آن خانم را رو به روی شوهرش و دوربین‌ها گرفت هم برایش دست زدند. مردم کوچه و خیابان دوستش داشتند، چون حرف دل آن‌ها را می‌‎زد. از فساد آدم‌های مختلف حرف زد. اما همه این اتفاقات که گذشت، روز آخر که رفت، تازه فهمیدیم چه کلاه گشادی بر سرمان رفته است. بزرگترین فسادهای تاریخ ایران در دولت او رخ داده بود. حتی اطرافیان او به اتهام‎های مالی مختلف بازداشت شدند. ما می‌ترسیم چند آدم ناحسابیِ فاسد بیخ گوش شما هم باشد آقای کریمی(مثالش همین ابر بدهکار بانکی). خلاصه این که ما هنوز اتفاقات بازی با کره را به یاد داریم. اما علی کریمیِ این روزها، او که برای یک یادداشت انتقادی، منتقدش را چنین متهم می‌کند، بیشتر از هر کس دیگری به محمود احمدی‌نژاد شبیه است. او که فدراسیون بهارش لابد جمع عابدینی و هدایتی و طاهری خواهند بود. به یاد داشته باشید که پیش گرفتن روش احمدی‌نژادی بیش از آن که باعث ساختن شود، ما را به تخریب و ویرانی می‌کشاند. همان طور که نسخه اورجینالش چیزی جز ویرانی به جا نگذاشت.

۲۲۳ ۸۶  
آی اسپورت
2018-04-21 15:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸۶ نظر
شهرام
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۵
آقا مبارزه با فساد و دلسوزی همه کشکه، دعوا سر شورت فاطیه. یه عده به ایشون وعده وعید دادن، بهش اطلاعات هم دادن و شیر کردن فرستادن جلو...
کسی شک داره کپی قراردادها و از اینجور مدارک رو کسانی جز اسدی و عابدینی به ایشون میرسونن؟!
واقن اینها آدمای درستی برای هم پیاله شدن هستن؟!
جالبه به قول کیروش آقای کریمی مدتی که خودت تو تیم ملی بودی منتقد امثال عابدینی و اسدی بودی چی شد که یهو به سمت اونا کشیده شدی؟! آیا به سندروم استکهلم دچار شدی؟!
مصی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
من به بقیه جفنگیات نوشته شده توسط کیروشی پور شماره ‌‌۲ جعفر مومنی کاری ندارم‌ چون اشکریز ومومنی در واقع یک روحن‌ در دو بدن فقط یه چیزی مقاله اشکریز خداروشکر هنوز هم توی سایت هست‌ به نظر شما اشکریز تو اون مقاله فقط خیلی مودبانه گفته آقای کریمی شما هم از ما نبودی !!! یعنی اون همه طعنه وکنایه‌ وتهمت رو به کریمی و باشگاه وهوادار پرسپولیس ندیدین !!جل‌الخالق ...به قول نقی معمولی من دیگه حرفی برای گفتن ندارم!!
رضا
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۰
جالبه شقایق اشکریز و شما آقای مومنی تا دیروز مثل یک شوالیه روئین تن در نوشته هاتون پرچم هل من مبارز برداشته بودین وشمشیر میچرخوندین اما تا دیدین این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست وکریمی اون برانکو مظلوم واز همه جا بی خبر نیست که هرچی دلتون خواست بهش بگین وهیچ جوابی نشنوین‌ حالا دارین پلن B رو که همانا مظلوم نمایی و تظاهر به موش مردگی است اجرا میکنید دوساله مقالات شما رو میخونم وبه طور مداوم بر اساس اخبار وشنیده های غیر معتبر توهین میکنید وافترا میزنید یادمان نرفته که اون خانم هوادار پرسپولیس را با لفظ.....زاده خطاب کرد و البته از این دست توهین‌ها که در نوشته های شما هم کم نبوده حالا چه شده که حرفهای کریمی در نظر شما سنگین آمده همیشه به یاد داشته باشید جواب های هوی خواهد بود
علی کریمی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۲۱
از قدیم گفتن کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد،‌ولی که کسی خودش رو به خواب زده نه!
روزی که من تصمیم گرفتم مشکلات فدراسیون و مدیریت فوتبال رو برای مردم بگم،‌ منتظر این هجمه ها و انتقادها و حتی فحاشی‌و تهمت‌ها بودم! ‌از همون اول بارها و بارها گفتم و نوشتم که حرفام رو برای مردمی می‌زنم که صاحب واقعی این فوتبال هستن. همین که مردم بدونن کافیه!
قبلا هم گفتم که به نظرم مشکلات این فوتبال رو حداقل باید از اون راس درست کنیم. تا وقتی این سیستم مدیریتی و این دار و دسته به صندلی‌های مدیریتی فوتبال چسبیدن اوضاع همین طوری باقی خواهد موند. من نه پرچم مبارزه با فساد برداشتم که این توقعات از من وجود داره درباره تمام افراد و باشگاه‌ها صحبت کنم و نه ادعای خاصی دارم و نفع شخصی از این صحبت‌ها می‌برم.
دوستان دلواپس با تحقیق درباره مدیران این فوتبال و اخلاق و رفتارشون باید به خوبی بدونن که اگر من دنبال نفع شخصی بودم با سکوت کردن و حرف نزدن به خیلی‌ چیزها می‌تونستم برسم و نفع بیشتری می‌بردم. برای من کاری نداشت مثل بعضی‌ها با نزدیک شدن به این آقایون منافع و مقاصد خودم رو دنبال کنم و برای خودم دشمن درست نکنم که به هر دری بزنن تا علی کریمی زمین بخوره! ( البته این آقایون باید بدونن عزت و ذلت دست خداست)
من شخصا پیش وجدان خودم راحت هستم که وظیفه‌ام رو انجام دادم و سعی کردم چهره واقعی مدیران این فوتبال رو به مردم نشون بدم. هدفم فقط همین بود که آقایون به این باور برسن اون چیزی که فکر می کنن اهالی فوتبال، و مردم هستن‌ خودشونن! سعی کردم با مطرح کردن مشکلات و فسادها به آقایون بفهمونم که باید درباره عملکرد خودشون پاسخگو باشن! تا آخر هم این راه رو ادامه می‌دم!
قبلا هم گفتم!‌الان هم می‌گم! تا روزی که دار و دسته آقایون این فوتبال رو قبضه کرده باشن،‌ شک نداشته باشید که روز خوش نخواهیم دید و هر موفقیتی هم که به دست بیاد مقطعی خواهد بود. چون آقایون مدیر در خدمت فوتبال نیستن! این فوتباله که در خدمت آقایونه!
من فکر نمی کنم هیچ مصلحتی مهم‌تر از شفافیت باشه ! اگر خیلی‌ها می گن الان دم جام جهانی وقت حرف زدن نیست،‌ باید بهشون گفت چند ماه بعد هم جام ملت‌های آسیاست و بعد دوباره مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر! پس با این طرز تفکر نباید هیچ وقت از مشکلات حرف زد و هیچ زمانی برای حرف زدن و شفاف سازی مناسب نیست!
ما رسانه و خبرنگارانی داریم که کار خودشون رو به بهترین شکل ممکن دارن انجام میدن و با وجود مشکلاتو تهدید‌هایی که وجود داره به بهترین شکل شفاف سازی انجام میدن! من هم درباره آن بخش از مشکلاتی که کمتر در رسانه‌ها و فوتبال به آن پرداخته اند و مسائل مهمی بود حرف زدم.
اجازه بدید واقعیت‌ها گفته بشه! هر کسی سیستم خودش رو داشته باشه! اگر این دوستان از انتقادهایی که به مدیریت فدراسیون و اون آقا دلاله دارم منافعشون به خطر می افته که هیچی! ‌اگر منفعتی ندارن , از شفاف سازی و طرح سوال استقبال نمی کنن و تمایلی هم به سوال پرسیدن درباره این فجایع از فدراسیونی‌ها ندارن، حداقل تهمت نزنن و انگ به ما نچسبونن!
این وسط هم مردم قضاوت کنن چه کسی خائنه و چه کسی خادم!
وحید
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۴۳
چیستان 
مدعی مبارزه با فساد باشی رفیقهات فاسدترین آدمها باشن ازشون اسمی نیاری 

اگه گفتین اسمش چیه ؟ آفرین علی کریمی


فرهاد
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۱۶
اتفاقا و دقیقا مثال بارز احمدی نژاد بودن شما کوتوله هایی هستین که بدون هیچ عقبه وپشتوانه ای سعی دارین از کنار فوتبال پلی برای رسیدن به منافع شخصیتون بسازین‌وگرنه علی کریمی نه از این افشاگری‌ها منفعتی می‌بره که بالعکس فقط باعث دردسر وبروز مشکلات واسش شده بله دوستان همه به قطار درحال حرکت سنگ میزنن کریمی هم میتونست مثل فلان‌ به اصطلاح اسطوره آبی بره یک گوشه دنج دنیا زندگی کنه واگردنیا رو هم آب ببره ایشون رو خواب ببره وصداشم درنیاد
امین
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
اقای کریمی بحث فدراسیون از کیروش جداس اینقدر به کیروش توهین نکن چون کسایی هستن هز ته دل به کیروش احترام میزارن.. حداقل بخاطر هموطنات توهین نکن
خاطره بازی با العین
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۱
حالا جماعت کیسه کش سایت خودشون و به موش,مردگی زدن و ظاهر مظلومیت به خودشون گرقتن
جناب جعفر کیسه می گه هدایتی بدهکار بانکی ه..والا نمی دنستیم بدهکار بانگی بودن جرمه ؟؟یا کریمی نماینده بانکه باید بدهی وصول کنه ؟؟
کیسه کش ها از علی کریمی می خوان علیه هدایتی حرف بزنه..انگار خودشون علیه فتل الله زاده حرف میزنن..یا افشاگری واعظ اشتیانی چیزی می گن..همون قدر الکسیس پاکه کیسه کش هم پاکه
Vahidreza
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۴۵
مومنی وقتی جماعتی الگوشون کسی هست که تو کانالش خیلی راحت لفظ نژادپرستانه "مستر موزامبیکی" رو میبره و این یعنی بزرگترین توهین به یک فرد و به یک کشور که بیشترین مجازات رو در کشورای دیگه برای این کار درنظر گرفتن ولی متاسفانه اینجا ایران هست و کسایی اسطوره میشن که از بی سوادی و فقر فرهنگی شدیدی رنج میبرن.. برای اثبات حرفم تعداد فالوورای تتلو و وحید خزایی رو با تعداد فالور های دکتر حسابی مقایسه کنید تا بفهمید اکثریت مردم عاشق دیوانه ها هستن...
سجاد
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۹
به آقای مؤمنی میگم که شما و آقای جباری و خانم اشکریز و اندک ژورنالیستهای باقی مونده ای که هنوز حب و بغض های شخصی یا رنگی کر و کورشون نکرده هرچقدر هم داد بزنید این جماعت چشم و گوش بسته که «آقاشون» علی کریمیه خودشونو به ندیدن و نشنیدن و نفهمیدن میزنن. جماعتی که هرچقدر هم کریمی عقده ای و بی شخصیت بودن خودش رو فریاد بزنه باز طرفدارشن. اینا حتی اگه کریمی دستشویی هم بکنه میگن به به عجب دستشویی! مشابه همین وضع رو با شدت کمتر برای برانکو دارن. قشنگ به این جماعت نگاه کنید دقیقا میفهمید که چرا وضع این مملکت این شکلیه. اما شماها ناامید نشید، به نوشته های افشاگرانه تون با قدرت ادامه بدید و تیری در تاریکی رها کنید، شاید اندکی از این جماعت خواب زده بیدار شدند. شاید
امیر توکلی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۵۸
مبارزه با فساد بهانه هستش
تمام آرزوی علی کریمی اینه که تیم ملی در جام جهانی ناکام بشه تا بتونه در کنار مربی تیم محبوبش روی نیمکت تیم ملی بشینه
حامی تیم ملی
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۴۹
وقتیکه دلواپسان حقیقت و مدعیان پاکی سراپا خدعه و نیرنگ شده اند برای کوبیدن زیر ساک منافع تیم ملی تحت هدایت کیروش و به باد دادن تمام امید این مردم که تیم ملی شده تنها نقطه امید و شیرینترین رویایی که میتوان با آن به ایرانی بودن خود افتخار کرد و خجل نشد ازین احساس افسانه‌ای که خواب را از چشمان نابینای مخالفان کیروش زدوده و با سلب آرامش ازین متحجرین وطنی که از پس عینک کج بینی خود هر سخن و تلاش کیروش و هر گام برای فرو کردن پرچم زیبا و سه رنگ کشورمان در چشم جهان و تاباندن تلالو اسم ایران در آسمان روسیه را برنمیتابند و مستاصل وار صحبت از تمام شدن ضرب اجل شوم و ننگین برکناری کیروش قبل از جام جهانی و کوباندن برانکو و رفقا بر روی مسند سرمربیگری تیم ملی که سناریوی طراحی شده پروپاگاندای رسانه ای تخریب گر تیم ملی و قلم بدستان مزد بگیر عالیجناب سرخ، دلال اعظم و خیر فعال در زمینه جابجایی بازیکن از اقصی نقاط دنیا به باشگاه سرخرنگ محبوب جناب کریمی است را در نهایی ترین فاز خود اجرا میکنند باید از ایشان پرسید اگر اینقدر علاقمند به شفاف سازی در فوتبال آنهم از نوع تیم ملی اش هستید آیا بهتر نیست اگر به مدت فعالیت جناب کریمی مربی بدون مدرک تیم ملی پرداخت و یا صحبت از مبالغ کلانی که فقط با یک تماس ایشان به رفیق شفیق و معبود مولتی میلیاردر خود جناب هدایتی از سوی ایشان پرداخت میشد پرسید ؟!آیا بهتر نیست نور حقیقت و روشنگری به رابطه ی سراسر مهر و دوستی جناب کریمی با حضرتش آقای بدهکار بزرگ بانکی که از زمان ضمامداری ایشان در باشگاه استیل آذین پابرجاست !تاباند و ازایشان که منتها و غایتش راستی و درستیت چندی پرسید ازین ابهامات ذهنی هواداران و مردم که بقول کریمی اسطوره ی چند چهره ومتلون این روزها! صاحبان اصلی فوتبال هستند وذی حق در رابطه با تنویر افکارشان! براستی چرا طلایه دار جنبش تخریب گر تیم ملی تیغ تیز اتهامات بی پایه و اساس و بدون سند خودرا روی چهره ی سرمربی تیم ملی میکشد و خراش میدهد منافع تیم ملی را ویکی یکی بدون لغزش دریبل میزند فرصت های طلایی تیم ملی برای درخشش در راه بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال ولی از کمی تامل و تفکر در رابطه با تنش های خودساخته برای این تیم دوست داشتنی که فقط یکسره صحبت از هجویات و کینه های شخصی و دروغ های القا شده از سوی نفوذی های سابق تیم ملی و تیتر های ساخته رسانه های حقیقت عوض کن و ذهن های خراب و ذات خبیث خائنان به منافع ملی است عاجز و درمانده است؟ چرا این چنین روزه سکوت در پیش گرفته برای مطالبی که توی ذهن های نا آرام هواداران آرام تیم ملی جولان میدهد؟ از سکوت ایشان چه کسانی تخریب و چه کسی تبرئه میشود؟!!
م.
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۶
اول اسم بردن از عزیز از دست رفته که برای ملت محترمه در توییت اون خانوم برای القای مردمی بودن نویسنده حرمت شکن!!
دوم بازی با الفاظ این مقاله و اسم بردن از احمدی نژاد و فردوسی پور و بازی با احساسات خواننده برای القای غیر مستقیم ضد مردمی بودن کریمی!

تکرار اتهاماتی که جواب داده شده بود با ادبیاتی تغییر داده شده که بطور دروغین قیافه حق و حقیت و مدعی درستکاری بودن به این این مقاله داده بشه.... وقتی میگن بازی کثیف رسانه ای تعریفش دقیقا یعنی همین. یعنی بازی با کلمات و ربط دادن عابدینی و تاج با کریمی بطور غیر واقعی و داستان بافی برای اینکه فساد اونها رو سبک و فرد افشا کننده رو زیر تیغ فشار ببریم تا ساکت بشه از افشا گری!

توی این مقاله کیروش شد یک قهرمان و بی ارتباط با هر فسادی و از اساس هدف نوشتن این سلسه مقالات همینه...درگیر کردن ذهن خواننده با اسامی کثیف و ارتباط اونها با منتقدان کیروش و تطهیر چهره مقدس عالیجناب کیروش.... و اینجاست که چه قشنگ کریمی میگی قلم فروشی. چون اینها همه سناریو داره و اتفاقی نیست.
مهدی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۳
ینقدر بدم میاد از این طرفدارای علی کریمی. کاملا مشخصه یه مشت ادمای متحجر و جاهل و احساسین. تا بوده همین بوده و همیشه هم اکثریت هستن. و همیشه موجب عقب ماندگی کشور شدن. اخه جهالت هم حدی داره. شماها چرا اینقدر نادان و نمک به حروم هستین.به خدا قسم اگه این ادم با این سوابقش تو هر کشور اروپایی بود حتی مردم براش تره هم خرد نمیکردن . اینجا به لطف این ادمهای نادان و جاهل برا خودش برو بیایی پیدا کرده .
حسام
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۴۳
در جواب مهدی متوهم : ما هم از یه کیسه کش بیشتر از این انتظار نداریم
ميلاد
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۴۶
اقاي مهدي عزيز من فكر نميكنم كه اكثر مردم ما خوهان رفتن كروش باشند. قطعا علي كريمي هواداراني داره كه فقط حرف او رو خرف خق ميدونند ولي خيلي از مردم هم همونقدر انصاف دارند كه قدردان زحمات كروش باشند حتي اگر در برخي موارد همنظر با ايشون نباشند. واقعيت در درون زمين مشخصه. ولي من اين انتقاد هم دارم كه شايد بد نباشه ايشون در يك مصاحبه به برخي نكات مبهم پاسخ بده. تعداد لايك در سايتها زياد قبل اعتماد نيست چون امكان دستكاري زيادي داره. مثلا هر كس با با چند خط ايرانسل و خط اينترنت خانگي تقريبا ١١ لايك توليد ميكنه. البته با پروكسي و وي پي ان هم كلي كار ميشه كرد.
۱
در جواب به میلاد
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۲۶
خیلی ساده تر از این حرفاست. شما کافیه مثلا با کامپیوتر برازر رو باز کنید و پست رو لایک کنید. هر بار که ببندید و باز کنید دوباره می تونید لایک کنید. حتی نیاز به پروکسی نداره.
۲
ایران
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۳
عجب متن فوق العاده ای جناب مومنی

دست شما درد نکنه که مثل بعضی از نویسنده ها رنگی نمینویسید

جناب کریمی هر وقت به فساد اطراف خودش پرداخت ؛ بعدا راجع به دیگران اظهار نظر کنه.

کریمی روز به روز داره خودش رو بیشتر منزوی میکنه و نهایتا عده ای متعصب و بی منطق رو در کنار خود میبینه که راهی به جز سقوط رو در مقابلش نخواهد گذاشت
Hasan
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۲
فکر می کنی این افشاگری رهبری فر و حمله به کریمی به دستور چه کسی بوده مافیا به دنبال بی اعتباری جادوگره حالا که خودش پاکه باید به جای وصلش کنن تا اعتبارش رو زیر سوال ببرن و این نویسندگان هم پیاده نظام مافیا هستن که کریمی آتش به خرمنشون انداخته
فرزاد مهریار
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۵
نه جفر خان! ما احمدی نژاد را دوست نداشتیم . شما دوستش داشتید . از روزی که رفته ، آب خوش از گلوی استقلال پایین نرفته . البته اینم بگم ها ، شما حسن روحانی رو هم دوست دارید . بالاخره تو «دولت آنلاین» می نویسید و فعلا بنفش ها رو دور قدرتند . بالاخره روسیه کشور زیباییه . بانوان زیبایی هم دارد . بلیت روسیه حق جفر است ، سهم جفر است . به نظرم شما در آینده لاریجانی یا سعید جلیلی یا رئیسی یا هرکس که بر تخت نامراد ریاست بنشیند را هم دوست خواهید داشت . حیات جفر خان و دوستان در گرو چسبیدن انگل وار به قدرت است
پیروزی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۳
تو زمان احمدی نژاد وسردار که هرچه میشد از بودجه مملکت رفت تو حلقوم تیم محبوبت و آخرش واسه نیفتادن میجنگیدن..دولت روحانی هم که همشون در خدمت هستن که گندکاری های تیمتون پوشیده بشه....امثال شماها حقتون همون جلیلی و رئیسی...اونی هم که پرسیده بود مگه #حجازی کی بوده:حجازی نماینده دولت با هدیه رفت ملاقاتش زمان بیماریش از خونه پرتش کرد بیرون...مصاحبش در مورد انتقاد از دولت وت هست...صحبتهاش تو برنامه نود...حالا طرفدارای پیروزی واسه یه انتقاد کوچیک به کریمی همه رو به باد فحش گرفتن...
س
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۳۵
البته ماشال اینقد پاچه خوار زیاد هست که این جعفر کپکی هر چقدر پاچه خواری کنه به فرودگاه هم نمیرسه. اربابش عشوندی مقدم بر جعفر شیر برنجه
س
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۳۵
البته ماشال اینقد پاچه خوار زیاد هست که این جعفر کپکی هر چقدر پاچه خواری کنه به فرودگاه هم نمیرسه. اربابش عشوندی مقدم بر جعفر شیر برنجه
Me
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۵۷
مهریار جفنگ نباف،خداروشکر کری احمدی نژاد برای استقلال هم منتشر شد تا افراد متوهمی مثل تو به جفنگیاتشون ادامه ندن،احمدی نژاد رییس ستاد سوختشو گذاشت راس کار پیروزی و کل سرمایه ستاد سوخت تو حلقوم لنگ ریخته شد،گرانترین تیم تاریخ ایران رو بست که باقی بدهی ژوزه رو تازه وزیر زحمتشو براتون کشید دیگه اون تقصیر ما نیست که با خفت تا بازی آخر برای نیفتادن جنگیدید و آخر بازی سجده شکر سقوط نکردن رو بجای آوردید،ولی الان رییس دولت و وزیر نالایقش تمام مشکلات ملت رو ول کرده با هییت دولت پامیشن میرن التماس اردوغان که توروخدا از جریمه تیم محبوبمون بگذر،الطاف وزیر به پیزوری بی سابقه اس،همین یارو عکس العملش جلوی محرومیت استقلال چی بود؟!!هیچ،خوشحال هم بود،ولی غمی نیست،خدایی هم هست و این تبعیضارو میبینه،همین کافیه
۳
مهدی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۵
برو دستمالت رو برای کیروش بکش آقای مثلا نویسنده
سجاد
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۵۹
از لمپنی مثل کریمی با اون ادبیات زشت و زننده چنین هوادارهایی هم انتظار میره. مثل آقاشون علی کریمی
serezo
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۹
جفعر مومنی یک نمونه دیگه شقایق اشکریزه البته کمی با هوشتر البته اسطورهاشون باهم تفاوت داره ،جالبه این اقا یکی از مریدان سفت و سخت منصوریان بود و حتی وقت که کنارش گذاشتن فکر میکنم اشک هم واسش ریخت و البته پشت کیروش پنهان شدن برای حمله به برانکو ،این بشر تو اینستاش مثل خیلی متوهمان نتایج پرسپولیس رو به وزیر و اینجور خزعبلات ربط میداد و البته تیم چهل میلیاردی سرمربی مورد علاقش رو مظلوم میدونست که چرا حمایتش نکردن ، باور کنید اینها مشکلشون با برانکو و کریمی و امثاالهم نیست همونطور که اشکریز در یک نمونه کوچیکش خودشو نشون داد
نظام وفا
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۶
خب بعد شقایق جعفرشونم هم اومد
هنوز رامتین جباری بیانیه صادر نکرده نگرانشم
جمع کیروشی پورها بلیت روسیه در جیب جمعه
Hasan
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
علی کریمی دست در لانه زنبور کرد مطمئنا نیش می خوره وگرنه گردش مالی بیش از 200 میلیارد ساکت کناری نمی نشینه تا کریمی بتازه پیاده نظام این سیستم مافیایی ضربه ها بیشتری هم به کریمی می زنن این افشا گری رهبری فرد و حمله دسته جمعی به کریمی که اصلا در اون تاریخ در استیل نبود شدیدا بوی بدی به مشام هوادارها فوتبال می رسونه
سیاوش
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۲
استااد شماهم که زدی به کاهدون که...
توی خبرنگار از هدایتی و عابدینی و تاج و سفرهاشون و بدهی هاشون میدونستی و دم نزدی؟الان برای اینکه به کریمی فشار بیاری داری گوشه از معلوماتت رو رو میکنی؟
چقدر ادم باید کثیف باشه که خبرنگار باشه، از یکسری مسایل هم خبر داشته باشه ولی به جای افشاگری از اونا به عنوان اهرم برای ساکت کردن دیگران استفاده کنه..
گیریم کریمییه فوتبالیست حرفی نزد از اون اتفاقات..یا خودخواسته یا بدلیل اینکه اطلاعاتش کافی نبود...توعه مثلا خبر نگار که میدونستی چرا حرف نزدی؟افشاگری وظیفه ی توعه نه کریمی..ترسیدی یا به نفعت نبود؟
جعفر شیربرنج
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۳۷
نسل جدید خبرنگار ایرانی: فقط منتظرن منافعشون به خط بیفته تا حرفی بزنن. گویی یادشون رفته وظیفشون چیه
یه ایرانی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
جناب جعفر مومنی

چیزی شبیه به همین نوشته را زیر نوشته شقایق اشک ریزان نوشته ام همانی که دیشب یک تویتش در سایت آمد ولی تا جواب دهم پاک شد ؛ و جالب است که میبینم همان تویت امروز ساعت 1.13 دوباره قرار داده شده . حکمتش چه بود خدا داند .
بگذریم .
خلاصه مطلب جناب مومنی ؛ علی کریمی آدمی است شبیه دیگران فقط شجاع تر ؛ به اندازه آگاهی و درک خودش حرف میزند . حتما هم خطا و اشتباه دارد .
سوال اصلی باید این باشد : شما و شقایق اشک ریز وامثال شما چه کرده اید در این راه ؟؟؟؟؟
گیرم که علی کریمی به عمد درباره هدایتی که هیچ ربطی به فدراسیون فوتبال ندارد ؛ اما پاداش مربی تیم ملی را که در اتاقش بست نشسته بود و قبل از بازیهای آسیایی سر تمرین نمی آمد ؛ از هدایتی گرفتند آن هم توسط علی کریمی و دادند .
شما که از عابدینی میدانید چه کردید ؟ شما اگر از آدیداس تا قبل از این افشاگریها میدانستید چه کردید ؟
شما وقتی مربی تیم ملی با تحقیر کادر ایرانی تیم ملی را اخراج کرد کدام پستو حال میکردید و خمار بودید ؟؟؟؟؟

یه سوزن به خودت بزن بعدش یه جوالدوز به دیگری ؟؟؟؟

دقیقا درست گفتی ؛ خرد جمعی و اینکه مردم چه میبینند و درک میکنند ؛ قطعا علی کریمی از قماش شما و شقایق جان اشک در راه کارلوس ریز نبوده و نیست .
شاهین ممسنی ❤❤
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۶
کسی متوجه شد معنی این همه پیچیدگی در کلام و تفت دادن و مشتی خزعبلات را ؟!
ربط علی کریمی و احمدی نژاد و برانکو و نتیجه گیری بی ربط تر؟!
گویی درین خاک مرا هرچقدر بیشتر چرت و پرت تحویل بدی و مردم را با گزاره های بی ربط بهم سرگردان کنی، خفن تر و باکلاس تر و روشنفکرتر جلوه می کنی!

علی کریمی مشخصن درباره یک هتاک و بوقچی آبی صحبت های منطقی و متقنی مطرح کرده و بیان داشته کسی که قلمش را بفروشد همه چیزش را می فروشد چرت که به تعبیر علی شریعتی قلم یک نویسنده مانند ناموس اوست!
علی کریمی جواب اباطیل یک آدم پرت ازین دنیا را داده که با ترکیب فیلمهای تخیلی و حماسه سرایی از اتفاق ها و فجایع و صحنه آرایی به سود خودش و مناف خودش اذهان مردم را به بازی گرفته است!
سایت آی اسپورت هم شوکه از هوک چپ و راست علی کریمی اول هنگ کنان به تماشا ایستاد و سپس متنی در حمایت از علی کریمی منتشر کرد. زمان که گذاشت و کمی حالشان خوب شد دوباره توپخانه مزخرف خانه را راه اندازی کرده و شعبان جعفری و بشکه و نیریزی و می ریزی و مویه کنان و خاک بر سر ریزان را بسیج کرده که به خیال ِ خام خودشان علی کریمی را تخریب کنند...
ما بی شرفی شماها را هیچ وقت فراموش نمی کنیم
اینکه در برابر این همه افشاگری فساد جایی ایستادین که نمی بایست!
زنده باد علی کریمی شررررررر فوتبال ایران ❤❤
مصی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۳
واقعا خوب نوشتی شاهین دمت گرم اینا فکر میکردن کریمی هم مثل برانکو مظلوم واز همه‌ جا بی خبره که هرچه دلشان‌ خواست دربارش بنویسن‌ و قصر دربرن چنان ضرب شصتی از کریمی خوردن که حالا حالا ها از گیجیش درنمیان
شاهین ممسنی ❤❤ در جواب مصی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۲
خاکیم برادر ❤
علی کریمی خط قرمز ماست
چقدر خوبه کسانی که کوسِ رسوایی ها و دلالی شون گوشِ فلک را پر کرده دشمن و مخالفان علی کریمی در بی شرفی و خودفروشی شهره عام و خاص هستن!

لیست مخالفان علی کریمی:
۱. تاج و تخت و کاج و سایلنت و ساکت و رویانیان و آجرلو
۲. مشتی هوچی گر قلم به مزد و نوچه های کیروش
۳. عده ای فحاش و هتاک منتسب به تیم رقیب

این طرف اما موافقان علی کریمی:
۱. وحید هاشمیان و مسعود شجاعی
۲. همسر ناصر حجازی و دختر و پسرش
۳. محمد مایلی کهن
۴. مادر سهراب اعرابی
۵. همه ملت ایران
آنهایی که حق و حقیقت را فدای رنگ نمی کنند
آنان که حلال و حرام را می شناسند
باشرف ها
جعفر ...
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
به شاهین:
دیگه هر کی جذب همرنگش میشه.
طبعا جعفر مومنی هم باید از یه عده خاص طرفداری کنه. از کسانی که یک شبه فهمیدن آل اشپرت لباس های خوبی داره. از کسانی که بازی با تیم های خوب رو رد میکنن و به جاش باتیم سیرالئون که در حد سیاه جامگان هم نیست بازی میزارن و بعدش انتظار دارن بازیکنا در حد رونالدو باشن.
در ضمن جعفر کپکی من کاری به شخصیت و کارای قبلی عابدینی ندارم ولی اگه عابدینی بود مطمئن باش قرار داد بهتری با آدیداس می بست
مقام
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۱
جعفر میخواد خودشو واسه شقایق شیرین کنه :) تن به این ذلت داده و گفته یه مقاله ضد کریمی تولید میکنم به جاش ... استغفرالله!
یارو اینهمه تفت داده هیچی به هیچی! هان برادر؟ حرف اصلیت چیه؟ اینهمه صغری کبری میچینی که انتقادت از کریمی رو موجه کنی؟ مثلا نشون بدی میفهمی و داری نقد میکنی؟ امثال تو جفی جون فقط بدرد همون کار میخورین! ما میگیم خود شیرین کردن ، اما شما قطعا میدونی که اصلش چیه!
از تهیه غذای کریمی هم لذت ببرید ، فرصتی به شما مزدوران داد که بخورید و بیاشامید و سیر هم نشوید.
۲
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۱
به شاهین از ممسنی
میشه بگی این "همه ملت ایران" را از کجا آوردی؟
سر شماری که دوسال پیش بود!!!!
۱
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۶
یه جا میگی مخالفان کی روش هتاک ها و فحاش ها هستند و یه جای دیگه موافقانش را باشرف و حلال و حرام شناس میدونی،
این یعنی این موافقان فحش نمی دهند و توهین نمی کنند و مخالفان بی شرفند و حلال و حرام نمی شناسند؛

با این توهین بزرگی که خودت الان کردی ، اونوقت تورو جزو کدوم دسته بنویسن؟؟؟
مرد باش جواب بده؟؟؟
۱
___
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۰
چیزی که جالبه اینکه مدتهاست تو این سایت به صورت خاص اشک ریز و مهریزی دائما درحال توهین کردن به پرسپولیس هستن ولی هیچ کدوم این نویسندگان به این دونفر بابت توهین های متوالی و سخیف شون چیزی نگفتن ولی از دیروز تا حالا همه شدن حامی اشک ریز، همه دارن با دلایا خودشون تبرئه اش میکنن. مشکل از خودتونه، مشکل از ادم هاییه که فرق یه سایت مستقل رو با سایت و کانال های هواداری نمیدونن. به اشک ریز برخورد؟ ناراحت شد؟ مدتهاست مخاطبان این سایت از نوشته ها و توییت هایی خاص ناراحت میشن ولی دریغ از یک بار عذرخواهی. نویسنده محترم کافیه بره اخرین توییت مهریزی رو بخونه.
رعیت های مفلوک کی‌روش
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۳
جعفر پشمکی

اون موقع که تو و امثال تو سال ۸۸ زرد کرده بودی و هفت تا سوراخ چپیده بودی کریمی دستبند سبز بسته بود و کنار ملتش ایستاده بود.

برو بچه جون هروقت مث داش علی ...شو داشتی این کارا رو بکنی بیا حرف بزن. زدن کریمی بی پناه که کاری نداره! اگه مردی علیه .... و .... بنویس. نه! قد این حرفا نشدی.

اندازه تو و رامتین و شقی نهایتا اینه چارتا یادداشت سفارشی بنویسید، دوزار از آرین قاسمی پول ارباب کی‌روش رو بگیرید.

نوش جون
در جواب شعبان جعفری
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۶
۱. معمار پرتغالی؟!
خخخخ
شوخی می کنین
در آستانه جام جهانی بوی کباب شنیدی اخوی اما اشتباه به عرض شما رسانده اند ، خر داغ کرده اند:))))

۲. علی اکبر طاهری پاسخگو نبود؟!
اونی که تو شبهای فوتبالی پاسخ تمام ابهامات و سوالها را داد کی بود؟!
کیروش جون شما پاسخگو آل اسپورت و سباستین و بازی با تیم سیرالئون و شرکت فرانسوی و دلالی مربوطه بود؟!
چرا شما به بحث تخلفات گسترده افشارزاده که در همین سایت گوشه ای از آن منتشر شد ورود نکردین؟!
چرا به ده ها رانت خواری و زد و بند فتح الله زاده مدیر تیم محبوب خودتان ورود نکردین؟!
چرا پیگیر صحبت های واعظ آشتیانی نشدین وقتی که گفت تنها مقام پاک ما سومی با مرفاوی بود؟!
چرا به بحث قرارداد میلیاردی نکونام و آندو و تخلف گسترده فتح الله زاده ورود نکردین!
فقط طاهری خار داشت ؟ :))))

۳‌. درباره علی کریمی و هدایتی که چرت و پرت گفتین ولی یه چیزی
چرا وقتی هدایتی به ناصر حجازی کمک کرد آدم بد قصه ها نبود
وقتی یک‌قسط کیروش جون را پرداخت کرد آدم خوب قصه ها بود
چرا وقتی نزدیک جام جهانی ست خفه خون گرفتین؟!
یعنی قلم شما به یه جام جهانی می ارزه کلن؟!

۴. قیاس علی کریمی و احمدی نژاد احمقانه و ابلهانه بود چرا که ذات اولی را مردم می شناسند و دومی را نیز
می دانند اولی کیست و دونی چگونه بوده؟!
علی کریمی سال ۸۵ احمدی نژاد را دایورت کرد همان زمان که فرهاد جووون تو بغلش عکس یادگاری می گرفت و باهاش فوتبال بازی می کرد
علی کریمی نیازی به رو و تایید چهارتا آدم خودفروخته نداره
علی کریمی محبوب ترین بازیکن پس از انقلاب شد
به حرف خودتان برگردیم
خرد جمعی از علی کریمی حمایت کرد ولی خر جمعی به شما هم اعتماد ندارد!
پس تقلا نکنین و بیشتر ازین بهم نزنین تا بوش نیاد
((
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۵
«روزی که تصویر آن خانم را رو به روی شوهرش و دوربین‌ها گرفت هم برایش دست زدند»!!!!! نویسنده ای که از نام بردن مهندس موسوی و زهرا رهنورد ابا داره مطمئنن خودش اولین نفری بوده که برای احمدی نژاد کف زده! کارهای خودت رو به ما نسبت نده که اگه یه نفر پیدا بشه و بگه تو اون 8 سال چه ارتباطی بین فتح الله زاده،عزیزمحمدی و احمدی نژاد بود امروز شماها نمیتونستین با اسم رمز هدایتی، عابدینی یا هرکس دیگه ای به کریمی بتازین و همکار بی ادب تون بارها و بارها به پرسپولیس هتاکی کنه.
كسري
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۳
اول از همه يه كيسه كش غلط ميكنه راجع به سرورش هي راه به راه مطلب بنويسه،كسي كه به گفته ي دوستان عاشق و دلسپرده داشلي بوده،چرا يه بار اقاي غفوري راجع به كيسه نوشت همه ي كيسه كشها فرياد وااسلاما سر دادن اما اينجا بر عكس شما ازادي هر چرندي رو بگي.دوما شما از كجا ميدوني عابديني و اسدي علي كريمي رو انتريك كردن؟؟ايا مطمعني؟؟اگه اينجوري و رو حدس و گمان باشه پس ساكت و تاج هم دم شمارو ديدن كه كريمي رو بكوبين!!اگه كريمي از جايي كمك ميگيره پس شما هم از جايي بهتون ميماسه تا ضد كريمي بنويسين،با اين تفاوت كه كريمي اين وسط پولي عايدش نميشه چون لطف خدا شامل حالش شده و ثروت عظيمي داره ولي شما چي ؟؟پولي كه ميگيرين مجبورين بدين زن و بچتون بخوره و اون وقته كه ميگن چرا زن و دخترها و پسرهامون به بيراهه ميرن!!ميدوني كه خدا نكنه زن و دخترت به بيراهه كشيده بشن!!اون وقت عابرويي برات نميمونه چون تقصير توعه كه پول نامشروع بردي خونت.اي اسپرت خواهشا مطالب من رو هم بچاپ .من اصلا از كريمي حمايت نميكنم من از تيمم حمايت ميكنم كه ميبينم اين فدراسيون براي اينكه زمينش بزنن از هر راهي وارد ميشن و ميبينم كه همه جوره به كيسه تنان حال ميدن تا رقيب ما بشن اما عزت دست خداست.در اخر اقاي مومني اين شعر در وصف شما كيسه تنان هست:مه فشاند نور و سگ عو عو كند هر كسي بر طينت خود ميتند چون تو خفاشان بسي بينند خواب كاين جهان ماند يتيم از افتاب كي شود دريا ز پوز سگ نجس كي شود خورشيد از پف منطمس حكم بر ظاهر اگر هم ميكني چيست ظاهرتر بگو زين روشني اين بيت اخر دقيقا مثال امثال تو و اشك ريزه شمع حق را پف كني تو اي عجوز هم تو سوزي هم سرت اي گنده پوز. اي اسپرت التماس دعا.
پیمان
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۲۴
قطعا حق با کریمی هست و نویسنده هم دو حالت دارد یا کیروشی پور هست یا علاقه مند به اسطوره عربها الفرهاد المجیدی
آنتی بنفش
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۰
از یک شخصیت چیپ بنفش و پیرو حزب باد، چیزی دیگه ای نمیشه انتظار داشت.
۶ ۱
پرپکانی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۱
نه روحانی نه میرحسین
فقط پروپکانی داماد علم الهدا:))))
00
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۷
جواب این توهین ها فقط یه عذرخواهی از طرف اشک ریز بود ولی کولی بازی تو این سایت تمومی نداره. توروخدا اگه افراد دیگه ای هستن که میخوان از اشک ریز دفاع کنن بگین زودتر بیان خزعبلات شون رو بنویسن و برن حوصله نداریم هروقت میاییم یکی یه گوشه داره ناله و زاری میکنه و طلبکاره همینطوری پیش بره کریمی و پرسپولیس رو مسئول جنگ جهانی اول و دوم هم معرفی میکنن
سهیل
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۵۰
من فکر می‌کردم مغلطه و سفسطه و چرند بافتن در ای اسمورت فقط مختص به شقایق اشک ریزه. حالا فهمیدم نه ظاهراً جزو اساس‌نامه‌ی این رسانه‌ست. نمی‌دونم بر اساس چه منطقی عشق به علی کریمی با عشق به احمدی‌نژاد مقایسه شد حال اینکه عشقی وجود داشت هیچوقت اشکان سهرابی خلق ننیشد که کریمی بهش پیراهن شالکه اهدا کنه. اما اگر احمدی‌نژادی هم وجود داشت نتیجه همین قلم‌های فروخته شده‌ای بود که مثل این نویسنده تلاش میکرد سطح شعور مخاطب را با انواع مغلطه و سفسطه در پایین‌ترین حد ممکن نگه داره
جعفر کیلویی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۵۱
حتی روزی که تصویر آن خانم را رو به روی شوهرش و دوربین‌ها گرفت هم برایش دست زدند.
یعنی نویسنده ای که اونقدر جرات نداره اسم موسوی رو بیاره میاد به شجاعت کریمی گیر میده.
دیگه خودتون تا تهش برید.
بعدشم اگه شما گول احمدی نژاد رو خوردید از آی کیو پاینتون هست. ماکه گولشو نخوردیم
جعفر بی مخ
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۵۶
علی کریمی سال ۸۵ مموتی را دایورت کرد
فتح الله زاده تا ۸ سال اون گوشه روزنامه شرق تیتر میزد دکتر محمود احمدی نژاد و یه جمله ازش نقل می کرد:)))

البته شرف چیز خوبیه
پرسپولیس آریایی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۷
نویسنده محترم، احمدی نژاد و مخالفان علی آقا کریمی همگی از یک قماش هستند. عشق است علی آقا کریمی که با حرفات خون دزدان بیت المال و فاسدان، قلم فروشان و تن فروشان رو به جوش اوردی
fc TAJ
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۳۸
داداش داری اشتباه میزنی.آگه علی کریمی رو آنتن زنده فحش ناموسی بده و یه فصل هم ساکت یا هر کس دیگه رو بزنه باز هم محبوبه و مردم دوستش دارن .منم دوستش خواهم داشت چون ملت متنفر شدن از این ادمای مزخرف.شاید حق با تو باشه ولی تا زمانی که مدرکی علیه کریمی نداشته باشید آون محبوب ترین انسان ایران خواهد ماند.
Vahidreza
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۳
اقای مومنی وقتی جماعتی الگوشون کسی هست که تو کانالش خیلی راحت لفظ نژادپرستانه "مستر موزامبیکی" رو میبره و این یعنی بزرگترین توهین به یک فرد و به یک کشور که بیشترین مجازات رو در کشورای دیگه برای این کار درنظر گرفتن ولی متاسفانه اینجا ایران هست و کسایی اسطوره میشن که از بی سوادی و فقر فرهنگی شدیدی رنج میبرن...
Vahidreza
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۴۵
درضمن اقای کریمی گول کسایی که ازت حمایت میکنن نخور چون مردم ایران عاشق دیوونه هان بخاطر همین فالوور های اینستاگرام وحید خزایی و تتلو رو با دکتر حسابی مقایسه کن اونوقت متوجه منظور حرف میشی!
استقلالیم با افتخاااااااااااااار
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۱۰
لایک داری،بهترین کامنت های ممکن
۴
خدا فقط علی کریمی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۴
اقای به ظاهر نویسنده علی کریمی شرف فوتبال ایرانه من یکی تحقیق کردم هرکی در مقابل علی کریمی وایسه بد جور باخته علی کریمی رو همه میشناسن شما چیکار کردین واسه این فوتبال .کریمی این همه سرنخ داد یه بار شما دنبال کردین رفتین بپرسین ببینین درسته یا غلط .اقای خود فروش شما خبرنگارین باید برین فساد و پیدا کنی نه علی کریمی .خواهشا یه نگاه هم به کامنت ا زیر مقاله ت بکن .نگران نباش عمویی تو با خانم اشک ریز روسیه هم میرین خاک بر سر فوتبالی که شما خود فروخته خبرنگارش باشی
علی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۴۴
فکر نکنم فوتبال ما انقدر هم بی شرف باشه که کریمی شرفش باشه... این بزرگترین فحش به فوتبال ما بود
۵
وحید
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۳۴
چیستان
مدعی مبارزه با فساد باشی رفیقهات فاسدترین آدمها باشن ازشون اسمی نیاری
اگه گفتین اسمش چیه ؟ آفرین علی کریمی
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۳
اسطوره فقط فرهاد مجیدی:))))
عمر خری بین هستم.
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۷
اسطوره فقط شیث رضایی مفعول خخخخخ
۶
علی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۷
اقای کریمی، برای شخص من شما تبدیل به دشمن فساد نشیده اید. فکر نکنم در این مورد تنها باشم. اقای کریمی شما چهره ای هستید که دوست دارید رک و صادق به نظر بیایید اما واقعیت اینه موفق نشده اید. اقای کریمی شما اگر طرف حق بودید (که نیستید) با هر بادی مسیر عوض نمیکردید. شما تکلیفتان با هیچ کس روشن نیست. زمانی که ساک ورزشی را لگد میزدید برانکو فاسد بود! الان که دشمن مشترکتان شده کیروش، فساد برانکو یادتان رفت. شما نان به نرخ روزروز خور هستیدو. چه بسا زمانی مدح کیروش به نفعتان باشد و دوباره به ستایش کیروش بپردازید... چنان که قبلا هم کردید. تیم ملی ایران در بهترین شرایط تاریخ خود به سر میبرد و این خیلی ها رو ازار میده. شما هم ازار میبینید چون کیروش سفره امثال شما رو جمع کرده. ما طرفداران تیم ملی امروز شما رو فراموش نخواهیم کرد تا روزی که مسیر باد عوض شد تغییر مسیر شما رو هم باور نکنید
نسیم
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۵۰
رعیت های مفلوک کی روش ...شعبان بی مخ های زنانه "عنوان عالی بود ...کسانی که برای رفتن به روسیه قلم خود را به لجن الوده می کنند و ارزان می فروشند ...تاریخ قاضی خوبی است.. به حرمت رسول بهروش و سیامک رحمانی سکوت می کنم و متاسف می شوم در این سایت مملو از دروغ و خزعبلات و باند باز مطلب می نویسند چرا نمی دانم ؟؟؟سواد شرف و وجدان نمی اره "این شجاعت و شرف است که سواد و اگاهی می اورد ..بر شما بعضی خبرنگاران اجیر شده است که مردم را نسبت به انچه در فوتبال می گذرد اگاه کنید نه کریمی ها ....مهدوی کیا برید باد دست ابو دلال ....و دلال ها و مافیا کی روش
R
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۲۵
@ نسیم
اتفاقا این دو نفر یعنی بهروش و رحمانی جزو همین باند هستن!
دنیا عوض میشه, آدما هم همینطور!
حمید
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۵
1- ادعا می کنین که با عدد و رقم کار می کنین اما بعدش بلافاصله شروع به کلی گویی در مورد مدیریت غلط طاهری و فتح الله زاده و بقیه می کنین. خب الان به کدوم سازتون برقصیم. این کلی گویی تون یا اون ادعای عدد و رقمتون؟ می خواین در مورد طاهری قضاوت کنین؟ بسم الله.
از کدوم شکستش می خواین بگین؟
نهایتش یک اشتباه داشت در پرونده طارمی. پس آیا باید در کنار بقیه مفسدیدن قرارش داد؟ آیا باید اون رو در گروه هدایتی گذاشت؟ این ادعای مبتدانیه از سوی کسی که ادعای کار کردن با عدد و رقم داره بعیده؟
آقای عدد و رقم! نفر اول در احقاق حقوق باشگاه ها در ارتباط با حق بلیط فروشی کسی غیر طاهری بود؟ در ارتباط با حق پخش چطور؟ در ارتباط با تبلیغات محیطی چطور؟ در ارتباط با 15 میلیارد تومن پول به سرقت رفته هواداران پرسپولیس چه طور؟ (و البته هواداران بدشانس تر استقلال و تراکتور که به خاطر بی عرضگی مدیرانشون اصلا مشخص نشد چقدر مغبون شدن) مگر در قرارداد جدید اسپانسرینگ با ایرانسل که پرسپولیس بالغ بر 50 و استقلال 43 میلیارد درآمد کسب می کنن طاهری نقش اول رو نداشت؟ آقای عدد و رقم چرا این ارقام رو فراموش می کنی؟
علاوه بر اون می خوام از شیوه استدلال خودتون استفاده کنم و بگم که در یک سیستم فاسد آدم سالم پیدا نمیشه و یا حداقل کم پیدا میشه. همین سیستم فاسد که شما ازش ارتزاق می کنی نتونست طاهری رو تحمل کنه. چرا؟ چون طاهری حاضر به سکوت در مقابل حق خوری آشکار اسپانسر نبود. خیلی خوب شد که از سیستم فاسد گفتی.
آقای عدد و رقم. مگه در همین سیستم به قول شما فاسد اسپانسر سابق دزد بر علیه طاهری عمل نکرد؟ مگه هدایتی بر علیه طاهری عمل نکرد؟ مگه عادل فردوسی پور عمل نکرد؟ مگر بازیکنان آفتاب پرست عمل نکردن؟ مگه فارس نیوز عمل نکرد؟ مگه ایسنا عمل نکرد؟ مگر آی اسپورت عمل نکرد؟ مگر در همین سیستم فاسد شما و شقایق اشکریز بر علیه طاهری عمل نکردین؟ چقدر این سیستم دزد پرور طاهری رو تونست تحمل کنه؟ همین که همه اجزای این سیستم به اصطلاح فاسد بر علیه طاهری عمل کردن و الان طاهری از این سیستم دزدپرور کنار نشسته مدرک خوبی بر پاک دستی طاهریه. دست کم به اعتراف همکاراتون جناب عادل خان فردوسی پور! خب حالا علی کریمی باید از طاهری انتقاد کنه که چرا اجازه ندادی اسپانسر پول هوادارا رو بالا بکشه؟ همین رو می خوای دیگه؟

جناب عدد و رقم! شما بر مبنای کدوم عددتون و بر اساس کدوم رقمتون عابدینی و هدایتی کنار هم می ذارین؟ عابدینی مدیری بوده با رزومه مشخص. خوب یا بد، بر چه مبنایی باید با هدایتی یکیش کنی؟ ته انتقاداتون از عابدینی اینه که چرا برای عقد قرارداد رفته به آلمان؟ مگه خودت نمیگی به خاطر قرارداد با آدیداس بوده؟ اگرم منظورت انتقاد به اصل قرارداد آدیداسه که البته ممکنه انتقاداتی باشه و ممکنه هم عابدینی درش نقش داشته باشه چرا این مغلطه حرف زدن از مسافرت خارجی رو پیش می کشی؟ خواهشا با همون عددات و با همون رقمات صحبت کن. علاوه بر این عابدینی یا هر کس دیگه ای مهم نیست. مسئولیت نهایی این قرارداد با رئیس فدارسیونه. و بعید می دونم بیاد نیاری که کریمی بارها و بارها گفت من بجز تاج با کس دیگه ای مناظره نمی کنم. در نهایت اما به ساکت راضی شد. علی کریمی کلی انتقاداتی داشت که همش به فدارسیون مربوط بود اما ممکنه هر کدوم از اون انتقاد ها مربوط به بخشی از فدارسیون بوده باشه. واقعا انتظارت بر اینه که علی کریمی بره مسئول مربوط به هر کدوم از سئوالاتش رو پیدا کنه و با اون مناظره کنه؟ یعنی برای جواب دادن به حرف های کریمی یک تیم کارشناسی باید می رفتن به برنامه نود؟ نه عزیز من. همون یک نفر تاج کافی بود. بقیه اهمیتی نداشتن.

هم پیاله هدایتی؟!!! واقعا چقدر خودت به این مساله اعتقاد داری. آقای عدد و رقم! هدایتی در زمانی با کریمی و بعد از اون با پرسپولیس همکاری هایی داشت. جناب عدد و رقم! لطفا برو و عدد و رقم تاریخ همکاری هدایتی هم با کریمی و هم با پرسپولیس رو در بیار و به من بگو
بعد از این که مشخص شد هدایتی بدهکار بانکیه چقدر به پرسپولیس کمک کرده و چقدر به کریمی؟ تقریبا همه کمک ها و ارتباط با کریمی و پرسپولیس تا جایی که من بررسی کردم مربوط به قبل از بازداشت هدایتیه. اون زمان هم کسی خبر نداشت از فعالیت های هدایتی. هر چقدر شما خبر داشتی پرسپولیس هم خبر داشت. آیا در این شرایط پرسپولیس به ازای هر پولی که هدایتی می گرفت باید ازش می پرسید اول ثابت کن که دزد نیستی؟ اگر این حرف منطقیه پس لطفا به همه نزدیکان جعفر مومنی توصیه می کنم من بعد اگه ایشون خواست بهشون کمک کنه اول ازش بخواین ثابت کنه که دزد یا مفسد بانکی نیست!!!!

هم پیاله هدایتی؟!! شما اگه راست می گفتی و اهل و عدد رقم بودی از این اصطلاحات بی معنی استفاده نمی کردی. خیلی راحت بیا و بگو علی کریمی چقدر و کی و کجا به صورت غیرقانونی از هدایتی منتفع شده. شما هنوز مقیاست پیاله ست و ادعای عدد و رقم می کنی. اینجاست که مقاله شما از لحاظ استاندراد کاری به سمت شقایق اشکریز سوق پیدا می کنه. دست کم اون بیچاره که به اعتراف خودش با مثلث و ذوزنقه و بقیه چیزا کاری نداره ولی از شما که به ادعای خودتون کار دارین بعیده.

در آخر هم نظر خودمو میگم. فکر می کنم اگر کریمی فدارسیون رو شخم می زد اما به کیروش کاری نداشت شما بر علیه اش مطلب نمی نوشتین. حتی اگه با ده تا مثل هدایتی هم ارتباط داشت شماها کاری باهاش نداشتین. شما می ترسین از کریمی. از این که هیچ نقطه ضعفی نداره. همین که در اوج این هیاهو نهایت اتهامی که تونستین بهش بزنین سکوت کردنه خودش گویای همه چیزه. می ترسین و سعی می کنین
دست پیش بگیرین که پس نیافتین. کریمی نهایت اشتباهش این بوده که به یکی گفته موزابیکی و به دیگری حرف نامربوطی زده.اما شما چی؟ رهبری فرد به اعتراف خودش در تبانی و هزار تا چیز دیگه نقش داشته. اونو ول کردین چسبیدین به کریمی. هدایتی نقش داشته ولی شما بر علیه هدایتی نمی نویسین و به کریمی گیر می دین. این نشانه ها واضح تر از اونن که بشه نادیده شون گرفت.

شما مساله بسیار مهم افشین پیروانی رو چرا نادیده می گیرین؟ آیا بیاد می آرین که در طول تاریخ ایران کسی حکم محرومیت 5 ساله رو گرفته باشه. آیا این حکم فرضی که فدارسیون یواشکی به بیرون درز داده واقعیت داره یا فقط می خواستن افشین پیراونی رو بعد از تهدید کیروش به افشاگری بترسونن؟ در اینصورت فدراسیون و کیروش از چی می ترسن؟ جناب عدد و رقم! لطفا به عنوان یه خبرنگار این سئوالات من رو هم پیگیری کنین. شایدم واقعا افشین پیروانی اشتباهی کرده و مستحقه که به عنوان اولین و احتمالا آخرین مفسد در فوتبال ایران حکم بگیره. عیب نداره در هر صورت من از پیگیری شما ممنون میشم.

علی رغم همه اینها و همه مغلطه و سفسطه هاتون همین که حداقل استاندرادهای نوشتن رو رعایت می کنید من رو راضی نگه میداره. حداقلش اینه که میشه باهتون بحث کرد. ودر پایان هم این کامنت طولانی رو با جمله ای از مصاحبه علی کریمی که قبل آغاز همه این درگیری ها و بحث ها، قبل از رفتنش به 90 و درگیریش با کیروش و اتهام شنیندنش و جواب دادنش گفت تموم می کنم:

من روي شما (خبرنگارها ) از اول هم حساب نمي‌كردم.
علی کریمی. روزنامه گل: 22 آبان 1396.

هادی
شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
دمت گرم آقا حمید خیلی خوب نوشتی
هادی
شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
دمت گرم آقا حمید خیلی خوب نوشتی
Farhad
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۹
علی کریمی مردی بی فکر خارج از فوتبال و بی منطق و رعایت نکردن احترام به بزرگان وپیشکسوتان فوتبال آقای ساکت و آقای کی روش
۶
حمید
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۱۱
بنظر منه پرسپولیسی هم کاملا حرفاتون درسته.من خودم قبلا تو هر نظرسنجی که محبوبترین بازیکن را میخواستند فقط و فقط به کریمی رای میدادم.کریمی تو این ماجرا از محبوبیتش مایه گذاشت.که متاسفانه برنده این بازی هم نبود.منه پرسپولیسی رو بجایی رسونده که حالا از خدامه که تیم سپیدرود سقوط کنه.کریمی اون کریمی سابق نخواهد شد هرگز در دل هواداران
۸
Farhad
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۱۲
علی کریمی به عنوان اسطوره باید تجدید نطر در رفتارش با بزرگان فوتبال بکند
۷
Farhad
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۱۶
آقای کریمی به جای خشونت با بزرگان فوتبال به خصوص آقای کارلوس کی روش سر مربی تیم ملی و جناب ساکت با آنها همدل و متحد بشید برای رسیدن به اهداف تیم ملی و مردم وهواداران آقای کی روش با دانش ترین سرمربی روز دنیا هستند به جای تنش با ایشان همدل شوید
۹
علی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۳۷
آقای علی کریمی
دعوات با فدراسیون قبول دمت گرم
به کیروش کاری نداشته باش !!!!
کیروش ❤️❤️❤️❤️
سجاد
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۴۸
قلم فروش بدبخت جام جهانی نرفته
حسین ص
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۰۳
خفه شو عوضی مافنگی کیسه کش ،مردی درمورد دوپینگ دست جمعی وقهرمانی های ناپاک وخیلی چیزهای دیگه از تیم محبوب واویزونت بنویس ،مگه هر باشگاهی چندتا بازیکن از تیم قبلی داشته باشن وجرم کنن میشه شعبه دوم اون باشگاه ،چرا چرت وپرت تحویل مردم میدین معلومه امثال کریمی بدجور اونجاتون رو سوزونده که دارین خودتون رو برای استفراغی ها جر میدین
کوهیار
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۱۶
ما یه عده خبرنگار بی سوادیم که دوست داریم. دیده شویم و مشهور شویم و همگی احمدی نژاد درون داریم . پس برای دیده شدن چه کسی بهتر از شما آقای کریمی. با تخریب شما در راس توجه قرار میگیریم .
حامی کیروش بزرگ
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۴۲
واقعا واسه کریمی باید تاسف خورد..الانم همون لحن بی ادبانه رو داره.اقا شما خیلی راحت به کسایی که موافق شما نیستن انگ میزنید.از قلم فروش گرفته تا اون اقا دلاله..این حجم توهم بی سابقه ست اقای کریمی..تمام باورهای ما رو نسبت به خودت خراب کردی..فقط میتونم تاسف خورد به حال و روز این فوتبال که اقایان مخالف هر تهمتی را براحتی میزنن..شما اگه طرفدار حق هستین و مخالف این فدراسیون لطف کنید بگید شما بدون مدرک چجور رو نیمکت تیم لیگ برتری نشستی و اون قرارداد ترکمنچای که برق از سر ما پروند..کیروش دلال فدراسیون کثیف ادماش اشتباهی فقط این بین شما خوب هستید و دوروبریاتون.مخصوصا رفیق شفیقت هدایتی
۵
مارال
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۳:۱۱
عشق است علی کریمی . با جسارت و شجاع و بارها و بارها ام از فساد در فدرا سیون حرف زده !
ميلاد
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۱۹
بستن دستبند سبز و همنشيني دوستي و همكاري با امثال هدايتي كه از صدقه سر همون كساني كه مردم رو خس خاشاك خطاب ميكردند يك شبه به ناحق به پول رسيدند در يك قاب نميگنجه. ضمن اينكه ايشون ديگه كار خاصي به فدراسيون نداره و فقط گيرش به كروش هست. حدف رسيدن به مقام و يا پستي در پرسپوليس و يا تيم ملي بوده وهست. حالا ايشون بر حساب كدام سابقه مربيگيري و يا مديريتي شايسته اين مقام هست خود جاي سوال داره. اي كاش ايشون همانقدر كه درباره قرارداد الشپورت وكروش كه هيچ ضرر مالي براي ما نداشت به قرارداد ننگين جيووا لباسهاي خيلي بيكيفت تر از الشپورت كه اتفاقا باشگاه پرسپوليس هم از اون استفاده كرد هم اشاره كنه و يا به ماجراي تجارتخانه افاضلي و همسر در جريان تبديل مركز تيم ملي به مركز فيزيوتراپي با دروغ بزرگ كه تمام هزينه از طرف فيفا تقبل شده. مشكل من اينه كه افشاگري ايشون مربوط به اشخاص خاص هست و وقتي به نفع نباشه اصولا صحبتي نميكنه و به مشكلات فساداخلاقي و مالي در امور پايه نميپردازه. حرفي كه شجاعي تاوان اون رو تا امروز پس داده. پس اقاي كريمي حقيقت فقط انچه نيست كه از دريچه ديد شما ديده ميشه. اگر قرار به رفتن مديران فدراسيون فعلي( كه حتما انسانهاي پاك و راستگويي نيستند) باشه گزينه مديريت مربيگيري قطعا شما و دوستانتان نيستد كه حتي نميدونيد فدراسيون فوتبال يك نهاد دولتي نيست. اگر قرار به تعويض باشه ادمهايي از جنس دادكان ، فراهاني و يا دايي هزار بار لايقتر از شما و باند شماست.
۸ ۴
خاطره بازی با العین
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۲۵
اره راست می گی علی کریمی باید درمورد گرون شدن دلار تصمیم بگیره..مملکت رو هواست.باید درمورد ریزگردها کار عاجل انجام بده..باید تمام کودکان خیابانی رو جمع کنه معتادین و ببره کمپ..دوتا کلیه هاش و اهدا کنه...باید برای گور خوا بها خونه بسازه.باید مشکل زندانیان سیاسی رو حل کنه..باید بره مدافع حرم بشه بره سوریه والا به خدا کریمی چیش از خانواده نقی معمولی کمتره
....اصلا کیسه کش ها گودرز چه ربطی به شقیقه داره
انگار تمام مشکلات کشور و باید کریمی حل کنه
کیسه کش ها ی پا پتی هر موقع در مورد اون ننگ التماسشون به قلعه مرغی بابت راه دادن روشنگری گنن بعد بیان دم از فوتبال پاک بزنن...مصداق کیسه کش ها
اسطوره شون محمود احمدی نژاده که الان شده آزادی خواه
هر قدر تیر خلاص زنی مثل احمدی نژاد ازادی خواه شد کیسه کش ها هم می تونن بیان در مورد فوتبال پاک نظر بدن..بیشتر به این پا پتی ها همون بانو الکسیس,پا ک می خوره
شیش ۹۶یا شیش ۵۲
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۲۷
شما کیسه کش ها در مورد فساد گفته شده واعظ اشتیانی تو ضیح بدین بعد در مورد دیگران زت و پرت کننین
باشگاه مافیایی کیسه
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۳۱
فکر کنم سال ۸۸ حجازی هنوز زنده بود اسطوله شما چرا هیچ وقت موضع گیری نکرد به نفع مردم. چرا موضع گیری سیاسی نداشت ؟؟اها می ترسید.شما یه ادم با وجود تو شماها پیدا نمیشه بعد می گی چرا کریمی این کار و نکرد و اون کار ونکرد
ميلاد
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۵۲
من نكات فوتبالي رو مطرح كردم كه شما جوابي برايش نداشتي. من نه ابي هستم نه قرمز. من از نوجواني طرفدار تيم فرايبورگ بودم . اينكه هركس انتقادي به ايشون داره استقلالي هست يا اينكه از جايي حقوق ميگيره يك مقدار توهم شما دوستان هست. من نه به پول احتياج دارم نه در ايران رندگي ميكنم . علي كريمي مثل هر ادم ديگري حق و وظيفه انتقاد اجتماعي رو داره. ولي خب نكات مبهمي هم در گفته ايشون هست. ايشون در نهايت ادم سادهي هست كه بازي خورده.
۴
عرفان
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۳۱
عجیب لذت بردم حتی از متن خانوم اشکریزم بهتر بود
۷ ۲
خر چو خر بیند خودش آید
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۱۷
والو
۲
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۳۴
به خر چو خر ببیند خوشش آید؛
تو از کجا فهمیدی ، خره خودش بهت گفت!
۱
Motreb
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۰۶
قلم های فاسدی مثل شما هستن که اجازه پیشرفت به این فوتبال رو نمیدن و منافع خودتون رو به منافع ملی ترجیح میدید ! تاسف تنها واژه درخور وضع شما قلم نویسان نون به نرخ روز خور است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر