فهرست
ابهام روز؛ سپاهانی‌ها هم پنالتی طلبکار شدند؟
ابهام روز؛ سپاهانی‌ها هم پنالتی طلبکار شدند؟

ابهام روز؛ سپاهانی‌ها هم پنالتی طلبکار شدند؟

آی اسپورت - این تصویری است از اعتراض بازیکنان سپاهان به محمدحسین زاهدی فر که ممکن است تحت تاثیر اشتباه فاحشش در محوطه جریمه استقلال چشم بر پنالتی رخ داده در محوطه جریمه استقلال بسته باشد. چیزی که آندرآ استراماچونی سرمربی استقلال نیز به آن اشاره کرد و گفت: «اگر این صحنه پنالتی بوده باید هند پنالتی کی روش استنلی نیز گرفته می شد.» البته همانطور که گفته شد بی دقتی کارگردان تلویزیونی در به تصویرکشیدن این صحنه باعث شد تا بینندگان تلویزیونی متوجه نشوند که دقیقا این خطا پنالتی بوده است یا نه؟

عکس هایی که ابوالفضل ناظوری از نزدیکی صحنه فرستاده نیز به طور دقیق صحنه را نشان نمی دهد اما می شود حدس زد که برخورد میلیچ با بازیکن سپاهان احتمالا در محوطه جریمه رخ داده است. برای قضاوت دقیق و صحیح این صحنه باید منتظر تصویر تلویزیونی از دوربین بالا بمانیم. رضا میرزایی در پایان این بازی در میکسدزون ورزشگاه نقش جهان درباره صحنه مشکوک به پنالتی گفت: «در آن صحنه خطایی که روی من انجام شد درون محوطه جریمه بود و داور باید پنالتی می گرفت. کمک داور پشت دروازه هم اعلام کرد که خطای پنالتی بوده اما حقیقت این است که داور مسابقه پنالتی ما را نگرفت.»

ورزش 3

۴ ۵  
آی اسپورت
2019-11-30 18:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
منتقد
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۰۳
پنالتی صد درصد برای سپاهان گرفته نشد!
۸
KEAN
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۱۶
بازیکنشون تو محوطه جریمه خودی اسپک میزنه داور تو دو قدمی میبینه و نمیگیره حالا طلبکار هم شدن،مشخص بود خطا بیرون محوطه بود، دستی که گذاشت بیرون محوطه بود ،همونم باعث سرنگونیش شد،حالا هوجیگری کنید
اهواز آبی
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۳۸
هوچی گری های عجیب غریب چیه شما یک کلمه ننوشتین گل دوم سپاهان زمانی که سانتر میشه ۳ بازیکن توی افسایدن،پنالتی ای که داور دید و نگرفت رو نمیگین حالا خطایی که بیرون بوده رو میخواین پنالتی کنید!!!!!
مهران
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۹
خوبه آدم مثل استراماچونی شرافت و انصاف داشته باشه.
واقعا با این فیلبرداری افتضاح با قطعیت نمیشه نمیگفت. اشتباهای قطعی داوری پنالتی واضح استقلال بود و گل دوم آفساید سپاهان
Redarmys
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۳۸
مصونیت قضایی کیسه در فوتبال ایران

به رفتارهای عارف غلامی در بازی امروز دقت کنید

1-دقیقه ۴۰ بازی کوبیدن توپ به زمین که طبق قانون باید کارت زرد اول را می گرفت
2-دقیقه ۴۰ بازی و بعد از کوبیدن توپ به زمین به سمت داور حمله میکند که باید کارت زرد دوم را دریافت میکرد دقیقا مانند فرشاد احمدزاده که با اعتراض خیلی کمتر از این کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد

3-خطای وحشیانه روی رسول نویدکیا در دقیقه ۵۰ که باید سومین کارت زرد را میگرفت

4-حمله مجدد به داور بعد از خطا روی نویدکیا که داور از دادن چهارمین کارت زرد به غلامی هم چشم پوشی کرد

۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر