فهرست
مقایسه روز؛ مسی مثل رونالدو رهبر نیست
مقایسه روز؛ مسی مثل رونالدو رهبر نیست

مقایسه روز؛ مسی مثل رونالدو رهبر نیست

آی اسپورت - پس از درخشش کریستیانو رونالدو در بازی های ابتدایی تیم ملی کشورش در جام جهانی ۲۰۱۸ و ناکامی‌های ادامه دار لیونل مسی در پیراهن تیم ملی آرژانیتن، مقایسه این دو فوق ستاره دنیای فوتبال دوباره تبدیل به موضوعی داغ شده است. در آخرین این مقایسه ها، امانوئل پتی، هافبک سابق تیم ملی فرانسه و بارسلونا گفت: «مسی رهبر نیست. او در این زمینه در حد رونالدو نیست. مسی یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال است، اما باید بتواند این ذهنیت را نشان دهد. مسی باید بیدار شود. وقتی اوضاع با بارسلونا خوب پیش می‌رود، او یک بازیکن خارق العاده است. این موضوع را بارها در لیگ قهرمانان دیده‌ایم. اما وقتی شرایط خوب نیست او در زمین گم می‌شود و دیگر حضور ندارد. دیگر نمی‌دود و فقط راه می‌رود و گویا دیگر نگران بازی و توپ نیست.»

کریستیانو رونالدو در دو بازی اول تیم ملی کشورش در جام جهانی هر ۴ گل پرتغال را به ثمر رسانده و این در حالی است که لیونل مسی نه تنها هیچ گلی به نزده، بلکه با کسب یک تساوی و یک شکست، در آستانه حذف از این رقابت‌ها قرار دارد.

  ۱  
آی اسپورت
2018-06-23 11:38:00
نظر دهید

۱ نظر
بهزاد
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
این کامنت رو خوب به خاطر بسپارید. پرتغال در عرش آسمونه بدون باخته و رونالدو آقای گل جام تا اینجا. آرژانتین فرش زمینه بدون برد تحقیر جلو کرواسی و مسی بدون گل زده و پنالتی هم از دست داده. اما..... تا دو شنبه صبر کنید. ایران پرتغال رو حذف میکنه و رونالدو برمیگرده خونه. آرژانتینم با یه برد خوب برابر نیجریه به جام جهانی برمیگرده و با یه شوک مثبت و بازگشت دیبالا و لوسلسو به ترکیب در دور دوم فرانسه رو حذف میکنه و در مرحله 1/4 حریف ایران میشه و داستان جام جهانی 1990 ایتالیا برای آرژانتین تکرار میشه. این خط ----- این نشون +
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر