فهرست
تمام سورپرایزهای شفر؛ از خسرو تا تیام
تمام سورپرایزهای شفر؛ از خسرو تا تیام

تمام سورپرایزهای شفر؛ از خسرو تا تیام

آی اسپورت – ترکیب اصلی استقلال که برای بازی مقابل الهلال اعلام شده، حاوی سورپرایزهای زیادی است. تغییراتی که کمی زیاد از حد معمول به نظر می‌رسند و این، هم می‌تواند نگران کننده باشد و هم تیم حریف را غافلگیر کند.

اولین تغییر از دروازه استقلال شروع شده است. این روزها حسین حسینی و مهدی رحمتی هر دو در آمادگی خوبی به سر می‌‎برند. حسینی در بازی قبل مقابل الریان اگرچه دو گل خورد اما چند واکنش فوق‌العاده هم داشت که استقلال را در بازی نگه داشت اما شفر امشب رحمتی را به حسینی ترجیح داد. رحمتی از تجربه غیر قابل انکاری سود می‎برد و این تجربه در یک بازی سنگین مثل بازی امشب به کار خواهد آمد. در تصاویری که در روزهای اخیر از تمرینات استقلال منتشر شده، آمادگی فوق العاده رحمتی مشهود است و تصمیم شفر در بازی دادن به او اصلا غیرمنطقی به نظر نمی رسد.

دومین تغییر در دفاع چپ استقلال دیده می‌شود. جایی که خسرو حیدری جانشین امید نورافکن است. به نظر می‎رسد مصدومیت نورافکن و احتمال ناآماده بودن او باعث شده تا شفر ترجیح دهد از خسرو در یک پست غیر تخصصی استفاده کند تا این بازیکن با استفاده از تجربه خود، سمت چپ خط دفاع استقلال را بیمه کند.

فرشید باقری هم در خط هافکب جای روزبه چشمی را گرفته است تا چشمی به همراه حسینی زوج خط دفاع استقلال را تشکیل بدهد. باقری از زمان حضور وینفر شفر، از نظر آماری در استقلال موثر کار کرده است و اگرچه بازی‌اش به چشم نمی‌آید اما همواره دونده و موثر بازی می‌کند و شبیه‌ترین بازیکن به چشمی است.

فرشید اسماعیلی دیگر بازیکنی است که حضورش در ترکیب اصلی کمی غیرمنتظره است. او بسیار دونده و جسور بازی می‌کند و به خوبی به خط حمله اضافه می‌شود و از قدرت شوتزنی خوبی برخوردار است و شفر او را به بهنام برزای و جابر انصاری ترجیح داده است.

مامه تیام آخرین سورپرایز شفر در بازی امشب است. او در مقابل الریان نزدیک به یک نیمه بازی کرد و نشان داد که می‌تواند به استقلال کمک کند. او موثرتر از انصاری بازی کرد و تلاشش برای کمک به استقلال بیشتر از انصاری به چشم آمد. با این حال این احتمال وجود دارد که او نتواند انتظارات را برآورده کند و یکی از گزینه‌های اولیه تعویض هم باشد.

۷ ۸  
آی اسپورت
2018-02-20 17:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
ناشناس
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۲۶
خب منصوریان هم قبل بازی با العین اون همه سورپرایز کرد ولی شش تا خورد
۳
عمر‌خربین
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۴
دیاز و فریرا و .....پرفسور یه درصدی خسته نباشی.
۶
مارال
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۸
خدایا یعنی میشه بیرانوند و ربیع خواه و شجاع دائم المصدوم شن ؟
۳
آبی بیکران
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۷
برو لونت داداش تا ۳تایی که خوردید التیام پیدا کنه...خخ
۲
مجید
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۵۷
سلام بر شفر بزرگ ...کادرفنی...بازیکنان استقلال..کیف...حظ کردن...وای که چه بلایی سر لنگ خواهد آمد در دربی...همیشه گفتم سنگین ترین شکست لنگ در انتظارشون....چه حالی کردم از شکست لنگ...وای که چه شبی امشب....
۹
منتقد
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۲
قلم به دستهای لنگ اسپورت عجیب از شکست لنگ..وپیروزی استقلال هنگ کرده اند....شما میخواستید..پراز فسفرتون ..رو جایگزین کیروش کبیر کنید....ها ها ها...لنگ و لنگ اسپرت....ماندیده اید چی بنویسید ها.......۱خخ۱۱خ۱
۸
مدیر
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۱۲
لنگ اسپرت هنگ کردی...مطلبی چیزی نداری از شکست مفتضحانه لنگ بگذاری.....
۹
آبتین
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۵۷
کاری به این کامنت های ضایع و بی خود ندارم. مدیریت این سایت ورزشی هرکی که هست باید دستش رو بوسید به خاطر اینکه هیچ کامنتی رو سانسور نمیکنه. من اصلا اعتقادی ندارم که این سایت جهت خاصی داشته باشه. کاملا مشخصه که خبرنگارهایی که در اینجا مطلب می ذارند گرایش های متفاوت دارند. و درستش هم همینه. دمتون گرم بابت گزارش ها و مقاله های خوبی که دارید. خیلی درست می نویسید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر