فهرست
اعتراض جنجالی پیکه؛ مسخره بازی را دیدی؟
اعتراض جنجالی پیکه؛ مسخره بازی را دیدی؟

اعتراض جنجالی پیکه؛ مسخره بازی را دیدی؟

آی اسپورت - جرارد پیکه مدافع کلیدی تیم فوتبال باشگاه بارسلونا کاتالونیا که پس از شکست تیمش در کوپادل‌ری برابر اتلتیک بیلبائو علیه کمیته داوران سخن گفته بود، این بار به سمت تباس، ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا رفت و گفت: داوری مسخره بازی را دیدی؟ با تو هستم دیدی؟!

 

اعتراض پیکه
اعتراض پیکه

البته هم‌تیمی‌های پیکه او را به سختی به داخل رختکن هدایت کردند اما ناظر بازی از درگیری پیکه در تونل مخصوص عبور بازیکنان با تیم داوری هم گزارش داده و پیش بینی می‌شود با مدافع بارسلونا به شدت برخورد شود. پیکه به صراحت عنوان کرده که مادریدی‌ها داوران را می‌خرند و برخی از داوران در لالیگا با بنگاه‌های شرط بندی در جنوب شرق آسیا هماهنگ و تحت قرارداد سالیانه هستند.

۲ ۷  
آی اسپورت
2017-01-09 11:14:00
نظر دهید

۷ نظر
یوسف
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۴۴
تو رو خدا ببین کدوم تیم از داوری شاکیه!!!
۵
رضا
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۴۵
حالا که داری اعتراض میکنی که داوری مسخره بوده یه اعتراضی هم به داوری نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازی با چلسی بکن که ۵ تا پنالتی تو یه بازی برای چلسی نگرفتن که شما دقیقه اخر گل بزنین برین فینال یه اعتراضی هم به داوری ها به ضرر تیمای مقابل بارسا تو دوره های مختلف لیگ قهرمانان بکن که بارسلونا رو فینالیست میکرد، مثل گل مادرید که داور قبول نکرد گفت قبلش بیرون محوطه رو بازیکن مادرید خطا شده یا شاید اونا مسخره بازی نبود؟
۹ ۱
علی
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۵۲
بازی رفت اون مرحله هم حسابه یا فقط مشکل داوری تو بازی برگشت رو درنظر می گیرین؟!
۱
بهزاد
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۷
وای وای چه تیم مظلومی!!
۵
amir
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۰۱
بارسونی که اکثر قهرمانیاش با کمک داور بوده تحمل دوتا بازی با اشتباهات داوری رو نداره اونم اشتباهات داوری به ضرر هردو تیم بوده نه فقط بارسا
همین 5 بازی آخر بارسا تو لالیگای پارسالو هنوز یادمون نرفته..
یا اینکه چرا باید تو بازیایی که بارسا عقبه حتما باید تیم حریف 10 نفره و 9 نفره بشه یا سریع پنالتی گرفته شه..اینا سالهای آینده مشخص میشه..
فقط باید در برابر اعتراضات داوری بارساییا سکوت کرد و خندید
۶
سامان
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
رو که نیست ...
داور خوب اونه که به نفع شانسلونا سوت بزنه وگرنه ....
۶
شایان
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۲۰
لذت بخشه اینکه روزی رو میبینم که بارسایی ها معتقدن داوری به ضررشونه. اون روزایی که از‌ داوری،گل های آفساید و پنالتی های مسخره ی پشت هم سود میبرن و رئالی ها معترض بودن اون ها میگفتن اصلا همه چی گل و بلبله و... . هیچ وقت فراموش نمیکنم فصلی که ویلانوا سرمربی بارسا بود در بازی های آخر فصل که رقابت برای قهرمانی شدید بود و بارسا بخاطر نبود ویلانوا توو فرم خوبی نبود در شش هفت بازی پشت هم بارسا پنالتی به دست میاورد و بازی ها رو میبرد تا آخر اون تیم داغون قهرمان شد. به هر حال این قاعده ی بازیه،گهی زین به پشت و گهی پشت به زین!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر