فهرست
هوفنهایم ۴-۱ بایرن؛ ترمز فلیک کشیده شد
هوفنهایم ۴-۱ بایرن؛ ترمز فلیک کشیده شد

هوفنهایم ۴-۱ بایرن؛ ترمز فلیک کشیده شد

آی اسپورت - آماده ترین تیم فوتبال آلمان و حتی اروپا، امروز از سری مسابقات هفته دوم بوندسلیگا به مصاف هوفنهایم رفت و در نهایت با نتیجه ای عجیب مغلوب حریف شد. برخلاف انتظار این هوفنهایم بود که کار را بهتر آغاز کرد و در لحظات ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت؛ موضوعی که در دقیقه ۱۹ بازی نتیجه داد و این تیم روی یک ضربه کرنر به گل دست یافت. گلی که توسط ارمین بیکاکسیچ به ثمر رسید.

در کمال ناباوری باز هم این هوفنهایم بود که توانست دروازه قهرمان اروپا را باز کند. روی اشتباه عجیب خط دفاعی بایرن مونیخ موناس دبور در مصافی تک به تک با یک ضربه چیپ دروازه بایرن را باز کرد. بعد از دریافت گل دوم، بایرن مونیخ به شکل کامل توپ و میدان را در اختیار گرفت و نهایتاً حملات این تیم در دقیقه ۳۶ نتیجه داد. ستاره آلمانی بایرن یعنی جاشوا کیمیش روی یک شوت فنی و دیدنی گل اول تیمش را به ثمر رساند. بعد از گل بایرن مونیخ باز هم هوفنهایم عملکرد بهتری را ارائه داد و می‌توانست حتی در لحظات پایانی نیمه اول به گل سوم هم دست پیدا کند کند اما ضربه بازیکن این تیم به تیر دروازه برخورد کرد تا دو تیم با همان نتیجه ۲-۱ به سود تیم میزبان راهی رختکن شوند.

مطابق انتظار بایرن‌مونیخ در نیمه دوم کار را بسیار هجومی آغاز کرد و می توانست در دقایق ابتدایی آن به گل تساوی دست پیدا کند اما ضربه جاشوا زیرکزی به تیر دروازه برخورد کرد. در ادامه بایرن مونیخ به حملات خود ادامه داد اما این تیم بسیار خسته به نظر می رسید؛ موضوعی که نهایتاً منجر به گل سوم هوفنهایم شد. در دقیقه ۷۷ بازی آندره کراماریچ درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق دروازه بایرن مونیخ را باز کرد. در حالی که مسابقه به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شد در عین ناباوری و تعجب این باز هم هوفنهایم بود که به گل دست یافت. خطای داوید آلابا درون محوطه جریمه باعث شد که یک پنالتی برای تیم میزبان رقم بخورد. آندره کراماریچ پشت توپ ایستاد ضربه را تبدیل به گل کرد تا بازی با نتیجه ۴-۱ پایان یابد.

     
آی اسپورت
2020-09-27 19:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر