فهرست
پنل اسکای/ کارت قرمز هم برای لوئیز کم بود
پنل اسکای/ کارت قرمز هم برای لوئیز کم بود

پنل اسکای/ کارت قرمز هم برای لوئیز کم بود

آی اسپورت- کارشناسان اسکای اسپرتس،گریم ساونس و تری آنری درباره کارت زردی که داوید لوئیز در دیدار چلسی مقابل آرسنال در دقایق پایانی گرفت و اخراج شد اظهار نظر کرده‌اند.

گریم ساونس/ داوید لوئیز در دیدار چلسی مقابل آرسنال در استمفوردبریج در دقیقه 87 کارت قرمز مستقیم از داور گرفت و از زمین بازی اخراج شد. او در محوطه جریمه پر از بازیکن کوشیلنی، کاپیتان آرسنال را گرفت و با ضربه زدن به صورتش او را روی زمین انداخت.

اما در دیدار لیورپول و نیوکاسل صحنه‌ای مشابه به وجود آمد و سادیو مانه اخراج شد و مت ریچی، وینگر نیوکاسل تنها یک کارت زرد گرفت.

واقعا نمی‌دانم تفاوت این دو چه بود. او هم برای توپ رفته بود و واقعیت این است وقتی در محوطه شش قدم هستی باید بدانی که بازیکنان زیادی در اطرافت هستند.

نظر من این است که وقتی پایت را بیش از اندازه بالا می‌‎آوری، چه پایت به سر کسی برخورد کند چه نه، ریسک کردی و احتمال دریافت کارت قرمز وجود دارد.

تیری آنری/ درباره لوئیز باید بگویم شکی ندارم که باید اخراج می‌شد. او سعی کرد زرنگ باشد، اما به دام افتاد. می‌توانست پشت به دروازه‌بان بازی کند، اما موقعیت حساس‌تر را انتخاب کرد چون عاشق این مسائل است. به نظر فراموش کرده بود که فوتبال بازی کند. او از الکسیس سانچس عصبی بود و به همین دلیل فوتبالش خشن شده بود. چون از الکسیس سانچس عصبی بود بارها در مقابل کولاسیناچ خشن بازی کرد. شکی ندارم که کارت قرمزی که گرفت هم درست بود.

ساونس/ بازی مساوی بدون گل بود و در خانه خودشان برگزار می‎شد. از طرفی او از الکسیس سانچس هم عصبانی بود و این موضوع که روز خوبی نداشته هم کمی او را عصبی کرده بود. اما نباید فراموش می‌کرد که خطایش می‎توانست به بازیکن حریف آسیب بزند. به نظر من حتی یک کارت قرمز هم برای خطایی که او کرد جریمه کمی است.

 

۳    
آی اسپورت
2017-09-18 19:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر