فهرست
تشویق خاص؛ نیاز به یک آزادی متفاوت
تشویق خاص؛ نیاز به یک آزادی متفاوت

تشویق خاص؛ نیاز به یک آزادی متفاوت

آی اسپورت – شاید باور کردنی نباشد اما در ورزشگاه کاشیما فقط 37 هزار تماشاگر روی سکوها بودند که یکی دو هزار نفرشان هم ایرانی و طرفدار پرسپولیس به حساب می آمدند. با این حال همان 35 هزار نفر بدون توهین به بازیکنان و نیمکت پرسپولیس و البته داور، حمایت فوق العاده ای از تیم خود داشتند تا جایی که عرصه را برای پرسپولیس تنگ کردند.همین حالا برخی بازیکنان پرسپولیس یکی از دلایل باخت‌شان را همین تشویق همه جانبه تماشاگران حریف می دانند و این می‌تواند یک الگوی ویژه برای هواداران پرسپولیس در بازی برگشت باشد.

درست که جو ورزشگاه آزادی و 80 هزار تماشاگر روی سکوها می تواند هر حریفی را به رعشه بیاندازد اما شاید بهتر باشد هواداران پرسپولیس هم مثل کادر فنی تیم محبوب‌شان برای بازی شنبه آینده استراتژی متفاوت و ویژه‌ای داشته باشند.هواداران پرسپولیس معمولا ساعت‌ها قبل از شروع بازی به ورزشگاه می‌آیند و آنقدر تشویق می‌کنند که در زمان مسابقه انرژی شان تخلیه می شود و مثل تماشاگران تلویزیونی نای تشویق ندارند.

البته لیدرها معمولا بخش های مختلف ورزشاه را به تشویق وا می دارند اما تشویق‌ها یکپارچه، همه جانبه و مستمر نیست و اگر هم کلیت داشته باشد برای لحظاتی کوتاه اتفاق می افتد.از این جهت شاید از امروز و در فضای مجازی هواداران پرسپولیس باید با روش و پلنی متفاوت دنبال تشویق همه جانبه و مستمر باشند چرا که قرار است ان بار نقش متقاوتی را در سرنوشت تیم‌شان ایفا کنند.

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2018-11-04 01:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
غیرپرسپولیسی
يكشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷، ۰۳:۴۹
50 درصد برا چرتپیولیس و 50 درصد برا کاشیماس؟ برای مخالفت با این همه رانت و تبعیض و فساد با پرچم کاشیما خواهم آمد. به امید از بین رفتن فساد...
۲ ۱
6
يكشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۲۷
دوست داری یه مدت خفه خون بگیری کیسه کش؟ تو اگه جگر داشتی که اینجا نمی یومدی فحاشی کنی. اره روز بازی برو ورزشگاه کاشیما رو تشویق کن
۵
امیرحسین
يكشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷، ۰۷:۳۰
خیلی بحث جالبی بود.معمولا هیچ وقت تشویق ها یکپارچه و فراگیر نیست.هر قسمتی جداگانه نشویق میکنه.
باید همه یکپارچه تشویق کنند
۴
.
يكشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۲۹
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر