فهرست
ربیع‌خواه؛ دنبال زیبا بازی کردن نیستم
ربیع‌خواه؛ دنبال زیبا بازی کردن نیستم

ربیع‌خواه؛ دنبال زیبا بازی کردن نیستم

آی‌اسپورت- بازیکن محبوب برانکو که چندان علاقه‌ای به حرف زدن و مصاحبه کردن ندارد، در یکی از انگشت‌شمار مصاحبه‌هایی که بعد از آمدن به پرسپولیس انجام داده، از شرایط سختی که در پرسپولیس گذراند، حرف زد:  

همیشه نمی‌توان خوب بود

نمی‌توان در همه بازی‌ها خوب بود و برنده شد و حتی تیم‌های رئال و بارسا هم روز بد دارند. ما مقابل فولادی در اهواز مساوی کردیم که خودش یکی از مدعیان قهرمانی است. گرفتن یک امتیاز در اهواز کار هر تیمی نیست و فولاد در زمین خود به کمتر تیمی امتیاز داده است. فکر نمی‌کنم گرفتن یک امتیاز از این بازی برای ما بد بود. البته چون یک بر صفر از حریف جلو بودیم و در دقایق پایانی گل خوردیم این حرف‌ها پیش آمد در غیر این‌صورت اگر در دقایق پایانی گل تساوی را ما می‌زدیم صحبت‌ها خلاف این بود. به‌هرحال تیم ما شرایط خیلی خوبی دارد و همه تلاش می‌کنیم به این روند ادامه داده و به اهداف‌مان برسیم.

روزهای سختی را پشت‌سر گذاشتم

من همیشه تابع سرمربی هستم و هیچ وقت دنبال زیبا بازی کردن نبوده‌ام. اگر او بگوید باید سکونشین یا نیمکت‌نشین باشم، حرفی ندارم و اگر تصمیم بگیرد در میدان باشم تمام سعی خود را خواهم کرد تا آنچه به من محول شده را انجام دهم و بازیکن مؤثری برای تیمم باشم. به‌هرحال پرسپولیس تیم بزرگی است و هواداران زیادی دارد از این‌رو بازیکنی هم که در این تیم بازی می‌کند همیشه تحت فشار است. باید با سختی‌ها جنگید و اگر قرار به پاپس کشیدن باشد آدم به هدفش نمی‌رسد. در پرسپولیس روز‌های سختی را سپری کردم، اما روز‌های سخت شاید مرا قوی‌تر کرده باشد.

استقلال اوج گرفته...

همه تیم‌هایی که در لیگ هستند برای ما رقیبی قابل احترام به حساب می‌آیند. اکثر تیم‌ها این فصل برای کسب سهمیه و حتی قهرمانی می‌جنگند و استقلال هم اخیراً اوج گرفته و روند روبه رشدی را در پیش گرفته است. ما خیلی به تیم‌های دیگر کاری نداریم و کار خودمان را انجام می‌دهیم. ما تمرکز خود را روی بازی‌های آینده در لیگ و آسیا گذاشته‌ایم و امیدوارم به اهداف‌مان برسیم.

درباره تمدید قرارداد هنوز تصمیم نگرفته‌ام

در حال حاضر تمام تمرکزم روز بازی‌های آینده پرسپولیس است. در مورد رفتن یا ماندن در زمان خودش تصمیم خواهم گرفت. ضمن اینکه باید بگویم پرسپولیس تیم بزرگی است و هر بازیکنی آرزو دارد روزی پیراهن این تیم را بر تن کند.

۷۶ ۱  
آی اسپورت
2017-12-31 12:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یونس
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۳
خخخ جان ما..کو یکمم خوشگل بازی کن بابا ببینه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر