فهرست
اعتراف بزرگ لیونل مسی؛ پرچم سفید کاپیتان!
اعتراف بزرگ لیونل مسی؛ پرچم سفید کاپیتان!

اعتراف بزرگ لیونل مسی؛ پرچم سفید کاپیتان!

آی اسپورت - لیونل مسی تابستان عجیبی را سپری کرد و حدود یک قبل با تمام توان در تلاش برای جدایی از بارسلونا بود. به نظر می رسید این بار خواسته او مبنی بر رفتن از بارسا قطعی باشد و منچسترسیتی نیز برای خرید این ستاره بزرگ و پرافتخار وارد عمل شده بود. اما در نهایت لیونل مسی در مصاحبه ای مدعی شد برای عدم ورود به درگیری های حقوقی تصمیمش را تغییر داده و یک سال دیگر در نوکمپ خواهد ماند.

اما به نظر می رسید لیونل مسی همچنان از شرایط ناراضی باشد و او حتی هنگام جدایی لوییس سوارز نیز پیامی طعنه آمیز منتشر کرد. اما حالا لیونل مسی در مصاحبه ای مدعی شد اشتباهات خود را قبول می کند و تنها راه حل پیشرفت باشگاه اتحاد خواهد بود.

لیونل مسی گفت: "بعد از این همه اختلاف نظر، می خواهم این مسائل را دیگر تمام کنم. ما همه بارسایی ها باید با هم متحد باشیم و به این فکر کنیم که بهترین روزها برای بارسلونا در راه است. من اشتباهات خودم را می پذیرم، اما اگر هر اتفاقی رخ داده تنها قصد من قوی تر شدن و بهبود شرایط باشگاه بوده است.

من می خواهم برای همه اعضای باشگاه و کاتالان هایی که هواداران ما هستند پیامی ارسال کنم. اگر در مقطعی کاری انجام داده و یا حرفی زده ام، تنها بهترین ها را برای بارسلونا می خواستم. تنها راه رسیدن به اهدافمان این است که تعصب و شور و اشتیاق خود را برای کسب موفقیت افزایش دهیم، باید همیشه متحد بمانیم و در یک مسیر حرکت کنیم."

     
آی اسپورت
2020-09-30 09:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر