فهرست
نکته: قهرمانی پرسپولیس کپی استقلال خوزستان
نکته: قهرمانی پرسپولیس کپی استقلال خوزستان

نکته: قهرمانی پرسپولیس کپی استقلال خوزستان

آی اسپورت- قهرمانی نیم فصل اول لیگ شانزدهم به پرسپولیس رسید. تیم برانکو با گرفتن 32 امتیاز از 15 بازی صدرنشین جدول در پایان نیمه اول فصل شد. تراکتورسازی هم با پیروزی برابر نفت، مجموع امتیازاتش را به عدد 30 رساند و روی جایگاه دوم ماند. نکته جالب درباره قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل این است که آنها دقیقا با همین سناریوی فصل قبل استقلال خوزستان به این عنوان رسیدند؛ اقتدار دفاعی بالا و گل زدن های تقریبا استاندارد.

استقلال خوزستان هم فصل قبل با 32 امتیاز به قهرمانی نیم فصل رسید. تیم ویسی 9 برد داشت، یک باخت و 5 مساوی و دقیقا همین اعداد در ستون برد، باخت و مساوی پرسپولیس هم ثبت شده بود. شباهت دو تیم اما به همینجا ختم نمی شود چون استقلال خوزستان در نیم فصل لیگ پانزدهم 18 گل زد و در ستون گل زده پرسپولیس هم چنین عددی ثبت شده است. دیگر شباهت این دو تیم هم در فاصله شان با تیم دوم است؛ استقلال خوزستان با 2 امتیاز برتری نسبت به استقلال قهرمان نیم فصل شد و پرسپولیس هم برتری 2 امتیازی نسبت به تراکتورسازی دارد.

تنها تفاوت استقلال خوزستان و پرسپولیس در گلهای خورده شان بود. تیم ویسی 4 گل در 15 بازی ابتدایی وارد دروازه اش شد درحالیکه تعداد گلهای خورده پرسپولیس در نیم فصل اول، 5 تاست.

۱۲    
آی اسپورت
2016-12-25 19:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر