فهرست
قلعه‌نویی: برای «ما» قانون پنالتی وجود ندارد
قلعه‌نویی: برای «ما» قانون پنالتی وجود ندارد

قلعه‌نویی: برای «ما» قانون پنالتی وجود ندارد

آی‌اسپورت- امیر قلعه‌نویی در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده خراسان در هفته نهم لیگ برتر فوتبال، گفت: ابتدا جا دارد از باشگاه خوب و فرهنگی پدیده تشکر کنم که همیشه به ما محبت داشتند. همیشه زمین به ما دادند و جا دارد از آنها تشکر کنم. خوب بود بازی در استادیوم امام رضا برگزار شود. این استادیوم متعلق به مردم است و همه جای دنیا تلاش می‌کنند هوادار را به ورزشگاه بکشند اما اینجا تلاش می‌کنند هوادار نیاید. مهاجری نشان داده تیم خوبی دارد و فردا قطعا یک بازی سخت مقابل این تیم داریم. امیدوارم کیفیت زمین بازی به نحوی باشد که اجازه دهد یک بازی زیبا انجام دهیم. در بازی‌های گذشته هم ما بدشانسی آوردیم و توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد و الکی گل خوردیم. علاوه براین انصافا به تیم ما ظلم شده است. به بازیکنانم هم گفته‌ام قانون پنالتی برای تیم ما وجود ندارد و پنالتی برای ما گرفته نخواهد شد. در مجموع ما فوتبال خوبی بازی می‌کنیم و امیدوارم نتیجه هم بگیریم.

 درباره تیم پدیده: پدیده تیم سرعتی است و به خوبی توپ را از دفاع به حمله می‌آورد که این هم از زحمات مهاجری است. این تیم دو بازیکن ملی پوش است و در این فصل تبدیل به یکی از تیم‌های مدعی شده است. باید ابتدا ارتباط خط هافبک و خط هجومی این تیم را قطع کنیم. هفته گذشته روی این موضوع کار کردیم و امیدوارم با امتیاز از زمین خارج شویم.

 در مورد تعطیلی‌های پی درپی مسابقات لیگ برتر: این اعتقاد من است یک تیم ملی خوب از یک لیگ پویا بوجود می‌آید. اما امسال سال جام جهانی است و اولویت ما تیم ملی است.

با انتقاد از وضعیت چمن ورزشگاه‌های ایران: ما به جز آزادی زمین خوب دیگری نداریم. مخصوصا بعد از فصل پاییز همانطور که گفتم امسال سال جام جهانی است و باید اولویت ما تیم ملی باشد. ضمن اینکه باید به تیم نوجوانانمان هم تبریک بگویم که موفق شدند آلمان را با نتیجه ۴ بر صفر شکست دهند. من این بازی را نگاه و به عنوان یک ایرانی به بازی تیم نوجوانان افتخار کردم. بعد از آن هم دیدار تیم کشورمان مقابل روسیه را دیدم که در آن دیدار هم تا دقایق پایانی از حریف پیش بودیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و تیم ملی کشورمان در جام جهانی هم موفق شود.

 مصدومان و محرومان تیم ذوب آهن: در دیدار فردا رجب زاده را در اختیار نداریم علاوه بر آن هم رشید مظاهری و دو بازیکن لبنانی تیممان دیروز به ما اضافه شدند.

چند باشگاه هستند که در پایه‌ها خوب کار می‌کنند: حرف من این است که باید ایرانی را باور داشته باشیم. از لحاظ نیروی انسانی، هوش و استعداد جزو چند کشور برتر جهانیم اما نبود بستر باعث می‌شود این استعدادها در حد جرقه باقی بماند که این بستر باید در همه رشته‌ها به وجود بیاید. به یاد دارم در بازی‌های آسیایی سال ۵۴ اول شدیم. همچنان امکانات ما پایین است و با بی‌نامگی مواجه هستیم اما نیروی انسانی خوبی در کشور ما وجود دارد. باید بسترسازی خوبی انجام شود و استادیوم‌های خوبی بسازیم. باید برای تیم‌های پایه بودجه خوبی تصویب شود که اگر این اتفاقات رخ دهد خیلی بهتر از این خواهیم بود.

 در صورت حذف نفت طلاییه از لیگ قهرمانان آسیا این تیم ذوب‌آهن است که جایگزین نفتی‌ها می‌شوند: این را باید آقای آذری بگوید و من اطلاعی ندارم. بازی در لیگ قهرمانان آسیا آسانتر از لیگ برتر است چون بازیکن اینقدر انگیزه دارد که مربی دیگر از این لحاظ دغدغه‌ای نخواهد داشت. به همین خاطر فکر می‌کنم بازی کردن مقابل العین و الهلال بهتر از بازی مقابل سیاه‌جامگان است. امیدواریم تیم نفت که شایسته حضور در لیگ قهرمانان است به این مسابقات برود.

۶۴    
آی اسپورت
2017-10-12 18:12:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر