فهرست
ابراهیم زاده در کنفرانس؛ به سقوط فکر نمی‌کنم
ابراهیم زاده در کنفرانس؛ به سقوط فکر نمی‌کنم

ابراهیم زاده در کنفرانس؛ به سقوط فکر نمی‌کنم

آی اسپورت – منصور ابراهیم‌زاده سرمربی سپاهان در نشست خبری خود بعد از باخت تیمش به پرسپولیس مدعی شد که به سقوط سپاهان فکر نمی‌کند.

  • به نظر من بچه ها خوب کار کردند و بعد از گل اول نمایش قابل قبولی داشتند. بعد از آنکه تمرکز خود را به دلیل اعتراض به داوری از دست دادند، گل دوم را خوردیم. آینده خوبی داریم و مطمئنا توان سپاهان بیش از این است و مطمئنا موفق خواهیم شد.
  • همه از سختی صحبت می‌کنند و می‎دانم که کار سخت وجود دارد و مردان روزهای سخت باید بدانند که چه کاری می‌خواهند انجام دهند و ما نیز برای این روزها برنامه داریم. قبلا هم گفتم کار سخت است و ما تلاش می‌کنیم تا مسیر خود را پیدا کنیم و رو به جلو حرکت کنیم.
  • شما فکر می‌کنید ما باز بازی کردیم؛ اما ما سعی کردیم جمع بازی کنیم. در شروع بازی مسیرهای حرکتی آنها به عمق را قطع کردیم. در گل دوم نیز یک لحظه تمرکز ما بر هم خورد. ما یک بازی بسته انجام دادیم و البته طبیعی است که در حمله حاضر باشیم. پرسپولیس نیز بسته بازی می‌کرد و روی توپ‌های بلند پشت دفاع با ضربات سید جلال و پاس های بلند هافبک ها حساب کرده بود. اگر فکر می‌کنید ما باز کردیم باید بگویم اشتباه می‌کنید. البته شاید یک جاهایی بازیکنان به دلیل زمان کم در تمرینات، اشتباه کردند. تفکر ما این بود که حداقل امتیاز را کسب کنیم و می‌خواستیم روی ضد حملات کار کنیم؛ اما باید شادابی و مسائل روانی را باز گردانیم.
  • به سقوط فکر نمی‌کنیم و از تمامی نیروها برای موفقیت استفاده می‌کنیم. تمامی افرادی که سپاهانی بودند می‌خواهند به تیم کمک کنند. آقای یاوری پیشکسوت همه ما هستند و به ما کمک می‌کنند. الان همه کارها تخصصی شده و همه مربیان هر چند می‌توانند در بحث روانی کار کنند؛ اما ما یک فرد تاثیرگذار در این زمینه را به کار گرفتیم تا به ما کمک کند. به سقوط فکر نمی‌کنیم؛ اما می دانیم کار سخت است و باید تلاش کنیم تا موفق باشیم.
  ۲  
آی اسپورت
2018-02-02 18:36:00
نظر دهید

۲ نظر
وجدان
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۱
اعتراضش به اخراج نشدن احمدزاده رو سانسور می کنی ؟
رضا
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۴۰
سپاهان واقعی همینه،سپاهان بدون رانت ،داوری ،فدراسیون و .... هیچی نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر