فهرست
روایت جدید درباره خط خوردن مسلمان
روایت جدید درباره خط خوردن مسلمان

روایت جدید درباره خط خوردن مسلمان

آی اسپورت – هر روز روایت جدیدی درباره دلیل خط خوردن محسن مسلمان از بازی امروز پرسپولیس و نفت به گوش می رسد. عده ای می گویند او به خاطر انتشار فیلم قلیانش محروم شده و عده ای هم عقیده دارند که برانکو خواسته او را برای دربی آماده نگه دارد. این وسط نزدیکترین ماجرا درباره این موضوع به اتفاقاتی است که بعد از تعویض او در بازی با الهلال رخ داده. گفته می شود مسلمان غیر اینکه با بی‌میلی با برانکو دست داده هنگام نشستن روی نیمکت حرف‌های تندی را به زبان آورده که با واکنش کریم باقری هم مواجه شود. دستیاران کروات برانکو هم این موضع را به گوش این مربی رساندند تا او تصمیم بگیرد بعد از بازگشت تیمش از عمان نام این بازیکن را از لیست بازی با نفت کنار بگذارد.

۸۸ ۵  
آی اسپورت
2017-10-21 09:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
سایت زرد
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۱
ببخشیدش دست خودش نبود
دچار افت نیکوتین شده بود
ویلی
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۲۰
عجیبه در این سه سال به نقش کریم باقری در اوج گیری پرسپولیس کمتر اشاره شده، الحق اگه از مدیریت طاهری و قابلیت کادرفنی تمجید میشه باید از باقری هم یاد کرد واقعن نعمتیه روی نیمکت، مثل دوران بازی بدور از هیاهو عاقلانه سرجای درستشه و مثل بعضیا عشق ارنج کردن نیست با مربیگری تلف کنه خودشو بلکه با استفاده از مقبولیت و جذبش داره نقش مدیریتی و دیسیپلنری ایفا میکنه که در تیمی مثل پرسپولیس از نون شب واجب تره
بابک پرسپولیسی
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۷
آقای ویلی از مدیریت طاهری باید تمجید بشه؟!!
ایشون مثل بقیه مدیران این 4 دهه شوم ایران زمین به جز لاپوشانی تکذیب کردن حقایق تقصیر را به گردن این و اون انداهتن فرافکنی مسیولیت گریزی و دست آخر ده ها پرونده حقوقی فاجعه مثل پرونده طارمی بازیکنان اکراینی و بازیکنی بنام گولیچ و .......کار مدیریتی مثبتشون چی بوده؟
برای درامد زایی هم که کیسه گدایی جلوی هوادار گرفتند
موفقیت پرسپولیس فقط مدیون برانکو بوده که برانکو را هم مدیران قبلی آوردند
حرف حساب
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
این بابک پرسپولیسی و پرسپولیس واقعی و پرسپولیس پرسپولیسه ... خجالت بکشید! یکم وجود و جنم داشته باشید با اسم خودتون کامنت بذارید! اگر حرفتون منطق و سند داشته باشه مهم نیست اسمتون چی باشه! کمتر نقاب بزنید به چهره!!
وحید پرسپولیسی
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۰
شروع شد.. مافیای عظیم رسانه ای آبی که کل سایتها و مطبوعات کشور رو در بر میگیره استارت پیروزی در داربی رو زد.. یادمون نمیره اول فصل پس از 3-4 برد پیاپی ارتش سرخ همشون پاس ندادن به منشا رو بهونه توطئه جدیدشون کرده بودند.. زمان ثابت کردکه گزافه گفتن.. حالا هم مساله مسلمان و فرشاد و ... مطمئنم پرسپولیس با برد داربی همشون رو منکوب میکنه..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر