فهرست
شانس قهرمانی تراکتور؛ به امید دیدار!
شانس قهرمانی تراکتور؛ به امید دیدار!

شانس قهرمانی تراکتور؛ به امید دیدار!

آی اسپورت - با شکست امروز تراکتورسازی، پرسپولیس یک نفس راحت کشید. تراکتور در رشت مغلوب سپیدرود شد تا با یک بازی بیشتر، دو امتیاز کمتر از پرسپولیس داشته باشد. سوال مهم این است که آیا با این شکست، شانس تراکتورسازی برای قهرمانی از دست رفت و پرسپولیس با آرامش بیشتری سراغ هت‌تریک  در قهرمانی می‌رود؟ بازی‌های تراکتور تا پایان فصل به این شرح است:

تراکتورسازی - پیکان

ذوب‌آهن - تراکتورسازی

تراکتورسازی - پرسپولیس

تراکتورسازی - پارس‌جم

فولاد - تراکتورسازی

البته بیشتر از بازی‌های تراکتور تا پایان فصل، دیدار فردای پرسپولیس مقابل سایپا تعیین‌کننده میزان امیدواری تراکتورسازی است.

برد پرسپولیس مقابل سایپا

در صورتی که پرسپولیس در بازی فردا مقابل سایپا برنده شود، اختلاف این تیم با تراکتور به 5 امتیاز می‌رسد. اختلاف امتیازی که جبران آن برای تبریزی‌ها بسیار دشوار است. حتی با وجود اینکه شاگردان لیکنز تا پایان فصل فقط دو بار از تبریز خارج می‌شوند و در سه دیدار میزبان هستند. تراکتورسازی برای جبران اختلاف با پرسپولیس، باید حتما در دیدار رو در رویی که در هفته 28 برگزار می‌شود پیروز شود و به انتظار یک لغزش دیگر برانکو هم بماند. رقیبان نسبتا قلدری هم تا آخر فصل انتظار بازی با پرسپولیس را می‌کشند و بعید نیست که این در تقابل با سایپا، ذوب‌آهن، سپاهان، پارس‌جم، ماشین‌سازی و البته تراکتورسازی امتیاز از دست دهد.

تساوی پرسپولیس و سایپا

اگر پرسپولیس نتواند سایپا را شکست دهد و فقط یک امتیاز از این تیم بگیرد، اختلافش با تراکتورسازی را به سه امتیاز افزایش می‌دهد. و این یعنی اینکه تراکتور برای رسیدن به صدر، کافی است با نتایجی مشابه پرسپولیس در دیدار مستقیم شاگردان برانکو را شکست دهد. با توجه به اینکه تفاضل دو تیم هم‌اکنون برابر است، در صورت پیروزی قرمزهای تبریزی مقابل تهرانی، تفاضل گل شاگردان لیکنز هم از حریف بهتر می‌شود. تفاضل گلی که می‌تواند در روز آخر تعیین کننده قهرمان لیگ باشد.

شکست پرسپولیس مقابل سایپا

علی دایی در صورت شکست دادن پرسپولیس، لطف بزرگی به تبریزی‌ها می‌کند. در این صورت اختلاف امتیاز پرسپولیس و تراکتور همان دو امتیاز باقی می‌ماند و تراکتور با بازی‌های ساده‌تر نسبت به پرسپولیس و میزبانی در تبریز، می‌تواند جشن بزرگی در روز بازی مقابل پرسپولیس بر پا کند.

نود

۲ ۸  
آی اسپورت
2019-04-13 01:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
مصطفي
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۴۵
خدايا شكرت كه تراكتور توي ليگ ما هست تا ابزار خنده ما جور بشه. اين جماعت تراكتوري كه با يه غوره سرديشون ميشه و با يه مويز گرمي.
همه چي رو واسه قهرماني دارن، الا شخصيت
سعید
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۰۳:۱۲
در جواب مصطفی
منظور از شخصیت وزیر و داور و تبانی هست مثل چرتپولیس؟
۹
سعید
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۰۳:۱۴
در جواب مصطفی
اگر منظور از شخصیت وزیر و داور و تبانی هست نه ما از این شخصیت ها نداریم این چیزها لایق شماحقیرهاست
۹
مهدی
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۱۳
لعنت به این لیگ کثیف ایران
قارتال
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۲۷
مصطفی شخصیت از گفتار انسان هویداست فارغ از شخصیت تیمها ،تو خودت مطمئنی شخصیت داری؟
۹
مصطفی
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۰۵
در جوااب به همه شما:
اتفاقا گفتار من برعکس کامنت خیلی از هم مسلکای جنابعالی توی این ساعت هیچ توهینی توش نیست. اگر توی کامنت دادن هم مثل طرفداریتون، تندروی رو بذارید کنار، خیلی رات متوجه میشید که منظور من از شخصیت، شخصیت قهرمانی هست، که نداشتن اونم توهین محسوب نمیشه.
۷ ۲
قارتال
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۴۵
ابزار خنده و بی شخصیت نام نهادن به باشگاه و هوادارانی که خودتم به یقین میدونی چه نامردانه جام هاشونو به یغما برده اند از نظر تو با شخصیت توهین نیست ؟ اتفاقا مودبانه توهین کردی و مودبانه جواب توهین هاتو گرفتی ، اگه تفاضل گل و تفاضل یک امتیازی اونم بعد اشتباهات سهوی داوران در بازیهای رودروی رقبا به ضرر تراختور و بنفع حریفان شخصیت نامیده میشه آره جانم ما از این شخصیت ها نداریم .
مصطفی
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۲۴
در مورد کلمه "شخصیت" ، که همچنان سر حرفم هستم و معتقدم نداشتن شخصیت قهرمانی توهین نیست. در مورد ابزار خنده هم اگه اهانت تلقی شده من عذر میخوام.
وقتی از اشتباهات داوری و تفاضل گل حرف میزنی ناخوداگاه یاد اون نایب قهرمانی سه سال پیش پرسپولیس می افتم. اینو گفتم تا بدونید اگه تیمی هست که واقعا از این بابت ضرر کرده و باید شاکی باشه، اون تیم پرسپولیسه.
در نهایت اینکه، رفتار شما تراکتوریها در طرفداری از تیمتون جوریه که انگار همتون تیفوسی هستید. و این قضیه بیشتر از هرچیزی، حتی بیشتر از ناداوری، بهتون ضرر زده و جام ازتون گرفته.نمونش هم همین رفتارتون در قبال دروازه بانی که بیشترین کلین شیت فصل رو داشته و با یه اشتباه میفرستیدش به قهقرا.
تراکتوریها اولای ورودشون به لیگ برتر خیلی دوست داشتنی بودن ولی رفتاراشون همه چی رو عوض کرد.
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر