فهرست
اتفاق ویژه در بازی با الوصل؛ ماهینی بدتر از ربیع‌خواه!
اتفاق ویژه در بازی با الوصل؛ ماهینی بدتر از ربیع‌خواه!

اتفاق ویژه در بازی با الوصل؛ ماهینی بدتر از ربیع‌خواه!

آی اسپورت- ربیع خواه از یک بازیکن، به یک نقش ثابت در تیم برانکو تبدیل شده. برانکو ایوانکوویچ در بازی با الوصل، بعد از مدت‌ها ربیع‌خواه را روی نیمکت گذاشت و در طول نود دقیقه، از او استفاده نکرد. البته تیم او، باز هم با دو هافبک دفاعی به زمین رفت و این بار حسین ماهینی در کنار کامیابی‌نیا حضور داشت. نکته جالب، عملکرد ماهینی در این مسابقه بود. ماهینی دقیقا وظایفی مشابه ربیع‌خواه در این مسابقه داشت و هیچ نقشی، در حملات یا حتی طراحی آن‌ها بازی نکرد.

ماهینی در این مسابقه ۴۸ پاس داد که بیشتر آن‌ها، به کمال کامیابی‌نیا نزدیک‌ترین بازیکن به او در زمین مسابقه بود. سیدجلال بعد کامیابی‌نیا، در رده دوم قرار داشت و بیشترین پاس را از ماهینی گرفت. از ۷ بازیکنی که بیشترین پاس را از ماهینی در این مسابقه گرفتند، ۶ نفر دروازه‌بان، مدافعان و دیگر هافبک دفاعی پرسپولیس بودند و ماهینی عملا هیچ تلاش و نقشی در بازیسازی تیم و انتقال توپ از دفاع به حمله بازی نکرد. تنها ۱۰ پاس از ۴۱ پاس ماهینی به هافبک‌های تهاجمی پرسپولیس بود و او هیچ پاسی، به علیپور نداد.

گراف پاس‌های ماهینی مقابل الوصل

گراف پاس‌هایی که ماهینی در این بازی داده، نقش او در زمین را بهتر نشان می‌دهد. ماهینی در این بازی، فقط دو بار تلاش کرد توپ را به محوطه جریمه حریف برساند و در هر دو بار، ناموفق بود. او بیشتر پاس‌هایش را دور از محوطه جریمه حریف داد و مقصد بیشتر آن‌ها هم عرضی یا رو به عقب بودند. دقیقا همان نقشی که ربیع‌خواه، در بازی‌های قبل داشت. بر خلاف کمال که بارها مقصد پاس‌هایش، محوطه جریمه حریف یا اطراف آن بود.

فعلا حذف ربیع‌خواه از ترکیب پرسپولیس، نقش او را حذف نکرده است. بازیکنی که بدون ریسک، توپ را به بقیه بازیکنان بدهد و بیشتر از زمین حریف، زمین خودی را برای پاس داده نگاه کند.

نود

۱۰۹ ۸  
آی اسپورت
2018-03-08 00:45:00
نظر دهید

۸ نظر
موراتا
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۵۶
قطعا ربیع خواه از ماهینی بهتره اگر قرار به بازی گرفتن از یکی از این دو باشد ربیع خواه ارجح است می ترسم هوادارا علیه ماهینی شعار بدن برانکو بجاش رادوشویچ رو بزاره هافبک دفاعی و باز نوراللهی نیمکت نشین باشه
۷ ۲
فرهاد
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۶:۰۰
قطعا مقاله نویس حاشیه ساز داره به هدفش که تخریب بازیکنای پرسپولیسه میرسه که یکدفعه ساعت ۲ بامداد یادش میفته ماهینی از ربیع خواه بدتره و کلی هم لایک میکنند . شما اگر هوادار پرسپولیس هستی و به کادر فنی و بازیکنانی که قهرمانی زود هنگام و اونهم ۵ هفته به پایان فصل رو اورده اطمینان داری ، پس دلواپس نباش . این پروژه حذف بازیکن و سر مربی قطعا توسط کسانی برنامه ریزی شده تا ازقهرمانی پرسپولیس در فصل اینده جلوگیری کنند و اونهم با کمک هوادارن خود پرسپولیس . کور خوندن .
فقط
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۵۱
صد رحمت به ربیع خواه . هویج شرف داره به این ماهینی
۳
فرهاد
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۵:۴۰
اتفاق ویژه : پروژه تخریب و حرف بازیکنان پرسپولیس یکی پس از دیگری . مقاله نویسان حاشیه ساز از ماها قبل از انتهای فصل و شتابان دست بکار شدن تا بازیکنان پرسپولیس رو یکی بعد از دیگری حذف کنند با انواع دلسوزیها ، انتقال به اروپا و قطر و هر بهانه ای که پیدا کنند . روز چهارشنبه این پروژه طوفانی شروع شد و ربیع خواه ، محرمی ، فرشاد ، نعمتی ، سید جلال ، منشا ، نوراللهی ، کمال ، و حالا ماهیتی.!!!!!!- و سریعا هوادار رو وادار به جهت گیری و تفرقه با هم میکنند . ضمنا برانکو و مدیریت رو هم شروع کردن به تخریب .
ولی کور خوندن . این دایه های مهربانتر از مادر بدونن پرسپولیس سال بعد هم شانس اول قهرمانی است و بیخودی دارند تلاش میکنند.دقت کنید ساعت 2 بامداد روز پنجشنبه و تحت مقاله ماهینی بدتر از ربیع خواه مقاله و بیش از 100 نفر بایک میکنن . هیچکس از خودش سوال نمی کنه با ای محرومیت از نقل و انتقال اگه قرار باشه یکی یکی رو حذف کنیم ، در پایان فصل با کدوم بازیکن باید تمدید کرد . و ایا با همین بازیکنان نبود که 5 هفته مونده قهرمان شدیم ؟ کمی فکر کنید و مقالاتی که با دلسوزی برای بازیکن ، مربی پرسپولیس می دارند رو.حمایت نکنیم .
حمید
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۲۲
پدر پریپولیسو این ماهینی دراورده
۴
امید از تفت
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۵۲
شما آنالیز برای کمال هم بگذارید می بینید اونم خوب بازی نمیکنه. به نظر من برانکو برای هافبک دفاعی باید روی محمد انصاری و نوراللهی حساب باز کنه و با سیستم 4-2-3-1 بازی کنه.
۱
کوهیار
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۲۳
برانکو دلال وماهینی باید اخراج بشن وربیع خواه باید محاکمه بشه وبره زندان به جرم استفاده از رانت و فساد و تبانی در فوتبال
سیا
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۰۹
دانشمند فکر نمیکنی شرح وظایف برای اون پست کنار کمال تعریف شده و هرکی اونجا قرار میگیره وظیفه اس همینجور بازی کردنه؟ربطی به بازبکن نداره..
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر