فهرست
شکست غیرمنتظره بسکتبال ایران مقابل سوریه
شکست غیرمنتظره بسکتبال ایران مقابل سوریه

شکست غیرمنتظره بسکتبال ایران مقابل سوریه

آی اسپورت – تیم ملی بسکتبال ایران در دومین و آخرین بازی خود در پنجره دوم مسابقات انتخابی کاپ آسیا ۲۰۲۱ به مصاف سوریه رفت و با نتیجه ۷۰ بر ۷۷ شکست خورد.

شاگردان مهران شاهین‌طبع در کوارتر نخست با تساوی ۲۱ بر ۲۱ با سوریه رسیدند و کوارتر دوم را ۲۱ بر ۱۹ بردند. نتیجه کوارتر سوم ۱۸ بر ۱۳ به سود سوریه، تیم نود و پنجم رنکینگ جهانی شد. سوریه در کوارتر چهارم، تیم برتر میدان بود و ایران به دنبال جبران امتیازات عقب افتاده که در نهایت نتیجه کوارتر چهارم ۱۷ بر ۱۵ به سود سوریه شد و نخستین شکست ایران را با حساب ۷۷ بر ۷۰ رقم خورد.

محمد جمشیدی ۱۳ امتیاز و ۸ پاس گل برای ایران مقابل سوریه کسب کرد. تمام بازیکنان ایران به جز آرمان زنگنه در این دیدار به میدان رفتند. جرج ارل کارل نیز ۳۴ امتیاز و ۸ ریباند برای سوریه به دست آورد. تیم ملی ایران پس از ثبت این نتیجه با ۷ امتیاز از ۳ پیروزی و یک شکست همچنان، تیم نخست گروه E است. ایران تیم بیست و دوم رنکینگ جهانی است.

در دیدارهای روز گذشته لبنان ۷۸ بر ۶۹ عراق را شکست داد و هند ۷۲ بر ۸۸ مغلوب بحرین شد. در دیگر بازی گروه ایران و از ساعت ۱۹:۳۰ عربستان با قطر روبرو خواهد شد و نتیجه بازی تایلند و فیلیپین، ۹۳ بر ۶۹ به سود فیلیپین به پایان رسید.

پنجره سوم و پایانی مسابقات انتخابی کاپ آسیا طی روزهای پنجشنبه ۳۰ بهمن تا دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ انجام خواهد شد. دو تیم برتر گروه‌های شش‌گانه به صورت مستقیم به مسابقات کاپ آسیا ۲۰۲۱ صعود خواهند کرد و چهار تیم از بین بهترین تیم‌های سوم مرحله گروهی نیز در تورنمنت جداگانه‌ای به کاپ آسیا می‌رسند.

لیگ برتر بسکتبال ایران پس از بازگشت تیم ملی از روز شنبه ۱۵ آذر پیگیری خواهد شد.

 

     
آی اسپورت
2020-11-30 20:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر