فهرست
۶روز تا لیگ جدید؛ استقلال بازیکن ندارد
۶روز تا لیگ جدید؛ استقلال بازیکن ندارد

۶روز تا لیگ جدید؛ استقلال بازیکن ندارد

آی اسپورت – 6 روز دیگر اولین بازی استقلال در لیگ هجدهم در ورزشگاه آزادی و مقابل پیکان برگزار خواهد شد. آبی‌ها اگر چه در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات فعال و پرکار نشان دادند اما اتفاقاتی که در این تیم رخ داد باعث شد تا تبدیل به یکی از ناکام‌ترین تیم‌ها در فصل نقل و انتقالات شوند. بررسی جداشده‌های استقلال و کسانی که به این تیم پیوستند می‌تواند به یافتن ترکیب اصلی این تیم در بازی اول مقابل پیکان کمک کند.

جداشده‌ها: مجید حسینی امروز به ترابوزان اسپور ترکیه پیوست. امید نورافکن یک ماه پیش راهی شارلوا شد و امید ابراهیمی هفته پیش استقلال را به مقصد الاهلی قطر ترک کرد. نام جابر انصاری، بویان نایدنوف، علی قربانی و بهنام برزای هم در فهرست مازاد استقلال قرار گرفت و آنها که در ترکیه هم تیم را همراهی نکرده‌اند جایی در استقلال لیگ هجدهم نخواهند داشت.

مصدومان: لئاندرو پادوانی، داریوش شجاعیان و محسن کریمی مصدوم هستند. پادو که احتمالا دیگر بازی نخواهد کرد و نام شجاعیان و کریمی از فهرست نیم‌‎فصل اول خارج شده است.

تازه‌واردها: میثم تیموری، محمد دانشگر، فرشاد محمدی‌مهر، علی کریمی، روح‌اله باقری، الهیار صیادمنش و مرتضی آقاخان به استقلال پیوسته‌اند و البته به گفته افتخاری مدیرعامل مستعفی استقلال، فقط قرارداد دانشگر ثبت شده و قانونی است! ضمن اینکه تیموری، کریمی و آقاخان مصدوم هستند و به بازی‌های ابتدایی فصل نمی‌رسند. صیادمنش هم با شکایت باشگاه سایپا احتمالا هفته‌های اول لیگ هجدهم را از دست خواهد داد.

بلاتکلیف‌ها: تکلیف روزبه چشمی، سرور جپاروف و مامه تیام هنوز مشخص نیست. هر 3 بازیکن منتظر توافق جدید با باشگاه با مبلغی بالاتر از فصل قبل هستند و هنوز این اتفاق نیفتاده است و هیچکدام در تمرینات پیش فصل حضور نداشتند و حتی در صورت رسیدن به توافق شانس چندانی برای بازی مقابل پیکان نخواهند داشت. توافق تازه با وریا غفوری هم با بازگشت زودهنگام او به تهران فعلا روی هواست!

آخرین غایب: مهدی قائدی فعلا در اردوی استقلال در ترکیه به سر می‌برد اما بعد از بازگشت تیم به تهران باید در تمرینات و اردوی تیم امید شرکت کند.

با یک حساب سرانگشتی استقلال در بازی اول خود مقابل پیکان 19 بازیکن فصل قبل و تازه‌وارد خود را در اختیار نخواهد داشت و اگر سازمان لیگ به دلیل بدهی استقلال، قراردادهای بازیکنان جدید این تیم را ثبت نکند این عدد از مرز 20 نفر هم خواهد گذشت و استقلال قطعا برای بازی مقابل پیکان با کمبود بازیکن مواجه خواهد شد. اما حتی اگر سازمان لیگ قراردادهای جدید را ثبت کند باز هم بیش از نیمی از تازه‌واردهای استقلال به دلیل مصدومیت نمی‌توانند فعلا بازی کنند و احتمالا تعداد نفرات استقلال برای بازی با پیکان به 11 نفر نخواهد رسید مگر این که وینفرد شفر از بازیکنان امید و جوانان استقلال در این بازی استفاده کند.

۱۸ ۶  
آی اسپورت
2018-07-21 19:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
.....
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۱
این همه هوچی بازی واسه چیه؟ از سال پیش تا حالا طارمی،مسلمان،احمدزاده،محرمی،امیری از تیم جدا شدن تازه ربیع خواه هم مصدومه والا این همه ضجه و ناله زشته
...
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۸
فکر کن با وجود وزیر ورزش سه دقیقه ای!!! استقلال مشکل پیدا کنه
حسین اهواز ی
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۹
حالا که پرسپولیس محرومه استقلال رو هم میخوان نذارن آرامش داشته باشه. تیمهای ما همیشه بدهکار بودن حالا سر لجبازی میخوان سر استقلال رو ببرن
حمید
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۶
استدلال کیسه کشا در حد بچه های دبستانه یعنی اینقدر سطحی فکر میکنن که آدم شک میکنه یارو یه نخود عقل داره!
شما که پندارجون واستون گله ای بازیکن میگرفت دیگه چه مرگتونه؟ اینکه بازیکناتون مصدوم و تو زرد و پولکی از آب در اومدن تقصیر پرسپولیسه؟؟!!!
تاج بزرگ
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۷
برای بازی پیکان: رحمتی(حسینی) - دانشگر - منتظری- محمدی مهر- سهرابیان - فرشید باقری - خسرو حیدری - فرشید اسماعیلی - روح اله باقری - زکی پور - صیادمنش
نیمکت: علی کریمی - سجاد آقایی - رضا آذری - وریا غفوری - تیام - طاهرخانی - خادم پور
بمیره این تیم نتونه پیکان رو ببره
در ادامه فصل: قاعدی - نیومایر - روزبه چشمی - آقاخان - تیموری - محسن کریمی- شجاعیان
اینقدر بیخود سعی نکنید جو تیم رو منفی کنید. هم تجربه و هم آینده سازی
(فقط هنوزم میگم در مورد جابر و علی قربانی و برزای عجله شد حالا همه به حرف من رسیدید که نیاز نبود برن از تیم)
لطفا چاپ کنید
۳
فتنه برانکو
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۳۴
کیروش چه کرده با لیگ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر