فهرست
اعتراف بونوچی؛ برگشتم تا جبران کنم
اعتراف بونوچی؛ برگشتم تا جبران کنم

اعتراف بونوچی؛ برگشتم تا جبران کنم

آی‌اسپورت- مدافع یوونتوس از بازگشت به این تیم و همبازی شدن با کریستیانو رونالدو بسیار خوشحال است. لئوناردو بونوچی،  بعد از جدایی از یوونتوس تصمیم گرفت که راهی میلان شود تا هواداران تیمش را بسیار خشمگین کند اما دوری این مدافع باتجربه از یوونتوس تنها یک فصل طول کشید. بونوچی در تابستان سال جاری بار دیگر به یووه برگشت. او درباره بازگشت خود به یوونتوس، گفت‌: « به صراحت باید این را بگویم که دلتنگ یوونتوس شدم و تصمیم گرفتم بار دیگر به خانه‌ام برگردم. می‌خواهم بهترین بازی‌هایم را برای تیم محبوبم به نمایش بگذارم. از سرمربی تیم تشکر می‌کنم که بار دیگر اجازه داد تا من پیراهن یوونتوس را بر تن کنم. من رابطه بسیار خوبی با آلگری دارم.»

 « می‌دانم که هواداران از دست من عصبی و ناراحت هستم. آنها را درک می‌کنم و آماده هرگونه انتقاد و صدای اعتراض هستم. اعتراف می‌کنم که تصمیم اشتباهی گرفتم اما برگشته‌ام تا جبران کنم. یوونتوس به خاطر ثبات و توازنی که دارد به این موفقیت‌ها دست پیدا کرده و باید تلاش خود را دوچندان کنیم.» ‌

«آمدن رونالدو انگیزه و قدرت ما را زیاد کرده است. برای من افتخار است که با این بازیکن بزرگ هم بازی شده‌ام. دیگر برابر رئال مادرید از پیش بازنده نیستیم. هدف ما با کریستیانو رونالدو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.»

     
آی اسپورت
2018-08-11 11:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر