فهرست
شاهکار توفیقی؛ کاوه به خاطر یک شوخی رفت!
شاهکار توفیقی؛ کاوه به خاطر یک شوخی رفت!

شاهکار توفیقی؛ کاوه به خاطر یک شوخی رفت!

آی اسپورت- در دل برنامه عجیب و غریب نود دوشنبه شب و حرف‌هایی که طرح شد ، پندار توفیقی در دفاع از خود پیامکی به عادل فردوسی پور زد. او متنی نوشته بود درباره اینکه چرا این همه عکس با بازیکنان جدید استقلال گرفته است. خود را یک تحصیلکرده در مقطع دکتری معرفی کرده بود. اشاره داشت به سوابق کاری خود در شرکت های نفتی و کسب و کار موفقش. توفیقی که حالا معاون باشگاه استقلال است، همه این ها را نوشته بود که نشان دهد چقدر توانمند است.

اما پندار توفیقی! او سه سال قبل حدودا برای اولین بار در مسیر استقلال قرار گرفت. نسبت خانوادگی دوری با امیررضا خادم دارد و در این باره هم خودش و هم معاون حقوقی وزارت ورزش در گذشته سخن گفته اند. اینکه در ابتدا او به عنوان یکی از اسپانسرهای کنسرسیومی که قرار بود هزینه های تیم را تامین کنند آمد و خودش می‌گفت قرار است سالی 2میلیارد به تیم از تجارت نفتی‌اش بیاورد.

او آمد و مشخص نشد آیا این پول را در سال اول داده یا نه اما بعد از مدتی شد بخشی از بدنه باشگاه. دبیر هیات مدیره ، مسئول نقل و انتقالات و حالا هم یکی از مدیران اجرایی تیم. فقط در دو فصل اخیر او برای خریدهای تیم چیزی حدود 60 میلیارد تومان تعهد مالی ایجاد کرده است. به خواست کادرفنی و ماموریتی که مدیران تیم به توفیقی داده‌اند ، او مذاکرات را انجام داده و قراردادها را بسته است. در همین مدت پرونده‌هایی مثل پروپئیچ ایجاد شده است. بازیکنی با قرارداد دو ساله که سال دومش اصلا اجرایی نشد. یا مسئله خارج کردن نام روزبه چشمی از فهرست بازیکنان سال قبل و یک نیم فصل بازی نکردن این یار جوان.

توفیقی که در اخرین اقدامش ، نقشی کلیدی در دلخوری کاوه رضایی و مدیر برنامه هایش از آبی‌ها داشته است. او در ابتدای فصل و درحالی که کاوه ، این یار کلیدی از عدم دریافت بخشی از مطالباتش دلخور بود، رفتاری با مدیر برنامه های این بازیکن داشت که پرونده حضور کاوه در تیم را به کلی بست.

زمانی که محسن ابراهیمی ، وکیل این بازیکن به باشگاه استقلال رفته بود ، توفیقی در دل حرف‌هایش با این مدیر برنامه‌ها ، سبک حرف زدنش را سوژه می‌کند و دست روی ضعفی می‌گذارد که ادامه مذاکرات با تنها کانال موجود برای نگه داشتن کاوه در استقلال را می‌بندد. کاوه همان زمان به بلژیک رفت و حالا در شارلوای این کشور می‌درخشد و گل های اروپایی هم می زند و البته معوقاتش از فصل قبل را هم با شکایت به ای اف سی ، گرفته و استقلال قبل از توافق کامل با این بازیکن نمی تواند به مسابقات لیگ قهرمانان امسال برود.

توفیقی که امسال با بازیکنان پا به سن گذاشته‌ای مثل حیدری ، رحمتی ، جباری و منتظری قرارداهای دو سه ساله بسته است . حالا این قراردادهای رقم درشت می‌توانند برای تیم ، کابوسی در آینده باشند. آنچه افتخاری درباره جباری گفته :«جباری گفته آمدم استقلال تا پولم را بگیرم.» به تعهدهایی درباره باقی این بازیکنان در صورت جای نداشتن در برنامه‌های آینده باشگاه قرار می‌گیرد. توفیقی که بی شک نقشی کلیدی در کنار علیرضا منصوریان در بسته شدن تیم فصل جدید دارد ، بعد از اتفاقات 90 عکس پروفایل اینستاگرامش را سیاه کرده بود و در حیقیت به سوگ تیم نشسته بود ، بی آنکه صریح به هواداران از نقشش در این اتفاقات بگوید.

 

خبر آنلاین

۱۹ ۵  
آی اسپورت
2017-09-20 12:55:00
نظر دهید

۵ نظر
پدرام
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
استقلالیها زود فراموش میکنند

همین اول فصل نقل و انتقالات وقتی توفیقی با یه گونی پول و قول منصوریان به بازی دادن قاعدی اون رو گرفت استقلالیها داشتند حرکات موزون میکردند

یکی از نویسندگان استقلالی آی اسپورت گرفتن قاعدی رو مثل گرفتن مسعود اوزیل میدونست و میگفت توفقی با خنده و خوش رفتاری قاعدی رو گرفت و اصلا بحث مالی نبود و غیره

حالا که کل استقلالیها فراموش کردند پندار تایم رو و حمایت حمایت تا قیامت رو

میخوام نظر اون نویسنده رو راجع به این مقاله بدونم و ببینم هنوز توفیقی میخند؟؟؟

کلا فراموشکار نباشیم

اها دروعغ هم نگیم وگرنه یه نفر مثل ملکی هست که پته ها رو بریزه رو آب
کیوان
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۳۶
یه لمپن به معنی واقعی
111
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۵۵
توفیقی فقط بخشی از مشکله ساختار تیم داغونه که هربازی تو اون قرار میگیره فوتبال بازی کردن یادش میره کاوه رضایی هم فوتبالش رو نجات داد همین امروز وریا غفوری هم گفته میخواد بره بقیه هم باهوش باشن فرار میکنن
ویلی
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۵۷
امثال این آقا و شیرینی و ترکاشوند و....شانسشون زد و سرپل اقتصادی باشگاهها شدن که اصل بچاپ بچاپه در واقع حیطه ورزش و به خصوص فوتبال حیاط خلوته خوراک پولشویی و حق حساب و دلالی و...خیالشون راحته که کسی کاری به کارشون نداره فقط باید زبل باشن در حداقل زمان حداکثر استفاده رو ببرن!!
ساسان 4 & 6
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۰۰
پندار تایم خخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر