فهرست
فولاد - استقلال به روایت آمار
فولاد - استقلال به روایت آمار

فولاد - استقلال به روایت آمار

آی‌اسپورت۰ استقلال خیلی زود و در دومین هفته لیگ برتر شکست را تجربه کرد تا شاگردان فکری به معضلی که ۹سال است استقلال دست به گریبانش است، دچار شود. یعنی شکست در هفته های ابتدایی لیگ.

براساس آمار سایت آنالیز یازده استقلال در دیدار برابر فولاد ۴۹ درصد مالک توپ را در اختیار داشت و شاگردان نکونام هم ۵۱ درصد از توپ و زمین را در اختیار داشتند.


هر دو تیم در این مسابقه ۶ بار به سمت دروازه یکدیگر شوت زنی کردند که تعداد شوت های درون چارچوب دو تیم نیز برابر بود و استقلال و فولاد آمار ۳ شوت درون چارچوب داشتند.

تعداد پاس های دو تیم خیلی به یکدیگر نزدیک بود. شاگردان فکری در این دیدار ۳۳۴ بار به همدیگر پاس دادند و این آمار در نزد شاگردان نکونام، ۳۴۰ پاس بود. البته آمار پاس صحیح فولاد بالاتر بود. آنها ۲۵۳ پاس موفق با دقت ۷۴ درصدی داشتند در حالیکه استقلال ۲۴۱ پاس موفق با آمار دقت ۷۲ درصدی به ثبت رساندند. آبی پوشان در این دیدار ۲ شانس گلزنی داشتند ولی فولاد با خلق ۳ شانس گلزنی، توانست این بازی را ببرد. فولاد ۴ بار به روی دروازه استقلال کرنر ارسال کرد و کرنرهای استقلال عدد ۳را نشان می دهد.

 

استقلالی ها در این بازی روی هوا بهتر عمل کردند و ۲۴ نبرد هوایی موفق داشتند ولی فولادی ها ۱۷ بار روی هوا پیروز بودند. در این بازی خشن، زاهدی فر ۸ کارت زرد هم به بازیکنان دو تیم نشان داد که سهم فولادی‌ها ۵کارت بود.

اما فرشاد احمدزاده مرد اول این میدان بود. او در بازی برابر استقلال علاوه بر گلی که زد، یک شوت کات دار و فنی هم به سمت دروازه حسینی زد که با بدشانسی به بیرون رفت. ۸۱ درصد از پاس های او سالم بودند. احمدزاده ۳بار بازیکنان استقلال را دریبل زد و ۴عملکرد دفاعی موفق داشت.

هر چند بازیکنان استقلال ۲بار روی احمدزاده خطا کردند ولی این بازیکن خودش هم ۲بار مرتکب خطا شد و یک کارت زرد گرفت و با کسب نمره ۸.۴ به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-11-21 00:02:00
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹، ۱۱:۰۴
غفوری امتیاز ۸/۱؟؟؟؟ ادامه اسطوره سازی جعلی کیسه کشها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر