فهرست
حمله میناوند به قلعه‌نویی؛ دیگر سکوت نمی‌کنم
حمله میناوند به قلعه‌نویی؛ دیگر سکوت نمی‌کنم

حمله میناوند به قلعه‌نویی؛ دیگر سکوت نمی‌کنم

آی اسپورت – شرکت نکردن امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از بازی سپاهان و سپیدرود در اعتراض به تبعیض! فدراسیون و سازمان لیگ و محروم کردن استنلی کی‌روش، با واکنش عجیب و تند مهرداد میناوند پیشکسوت پرسپولیس روبرو شد. او در اینستاگرام خود نوشت: «اسم رمز همه مخالفان و رقبا اتهام پوچ حمایت از پرسپولیس است. فدراسیونی که جرات نداشت به کی‌روش بگوید بالای چشمت دو ابرو است قرار بود در قبال اتهام‌زنی به پرسپولیس ضمن احضار سرمربی سپاهان درباره بیانیه باشگاه سپاهان هم رای صادر کند اما انگار نه انگار و همین منجر به طرح همان اتهام‌ها از سوی برخی بازیکنان استقلال، کی‌روش و تقوی شد. امروز هم سرمربی سپاهان در کنفرانس خبری علیه پرسپولیس موضع‌گیری کرده و در حالی بیانیه‌ای قرایت شده که همه دیدند نتیجه کارشناسی داوری آن بازی در برنامه نود این بود که پرسپولیس با نادیده گرفتن پنالتی روی عالیشاه متضرر شده بود نه سپاهانی که با فرافکنی دنبال توجیه عدم موفقیت در رقابت  با تیم محروم از جذب بازیکن برانکو است. آقای قلعه‌نویی، اسم رمز شما، دشمن دیروز و رفیق امروزتان کی‌روش و دیگر رقبا شده حمایت از پرسپولیس بی‌آنکه حتی یک نمونه محکمه‌پسند داشته باشید. برای بنده به عنوان یک پیشکسوت قابل احترام هستید. سپاهان هم تیم سابق بنده بوده اما پرسپولیس همه دار و ندار من و عشق من است و تا وقتی که دنبال تخریب پرسپولیس با اتهامات واهی باشید نمی‌توانم سکوت کنم و تا به امروز هم به حرمت خیلی چیزها مستقیم جواب نداده‌ام ولی حالا در کمال احترام به شما و دیگر رقبا می‌گویم در زمین هر چه در چنته دارید رو کنید و با پرسپولیس اگر می‌توانید رقابت کنید. همه‌تان هم متحد شده‌اید اما هنوز پرسپولیس صدرنشین است و بدانید با  پناه بردن به جنگ بیرون از زمین و جوسازی و اتهام زدن هم حریف ارتش سرخ نخواهید شد. فدراسیون فوتبال هم باید پاسخگوی این سکوت خود در قبال اتهام‌زنی کی‌روش و قلعه‌نوعی و برخی بازیکنان استقلال باشد. ما نمی‌گذاریم برخی با جوسازی و اتهام‌های واهی به تیم محبوب‌مان لطمه بزنند.»

۷۳ ۳۳  
آی اسپورت
2019-02-10 00:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳۳ نظر
ap8
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۰۲
لعنت به هرکی که این قلعه نوعی رو نشناسه.بهترین جمله درمورد شخصیت قلعه نوعی و کیسه رو واعظ اشتیانی گفت و خلاص.((سومی استقلال با مرفاوی پاکترین عنوان تاریخ استقلال تو لیگ برتره))؟
KEAN
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۲۴
جالبه که واعظ مدیر استقلال بوده ولی منفور استقلالی هاست در صورتیکه یکی از اسطوره های پیروزی به شمار میره،مدیری که بین استقلالی ها به مدیر خائن معروفه،تیم اوج گرفته و قهرمان قلعه نویی رو که با ۷۰ گل زده بهترین خط حمله تاریخ لیگ برتر بود از هم پاشوند اول قلعه نویی رو کنار گذاشت بعد تک تک بازیکنا رو رد کرد و مربی ضعیف و سر به زیری مثل مرفاوی رو اورد که خودش نفر اول باشگاه باشه،فصل بعد هم در فصل نقل و انتقالات در حالی که بازیکنی نگرفته بود ۵ روز مانده به پایان نقل و انتقالات استعفا داد و استقلال رو در بدترین وضعیت قرار داد ،حالا چنین فردی که فقط به ریشه استقلال زده شده اسطوره لنگیون اونم بخاطر یه جمله برای تخریب قلعه نویی و پاک نشون دادن خودش ،ولنگی هم که دکل نورد ماهری هست،سریع میره بالا :)
حسین اهوازی
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۴۲
حاج خانوم کی از شما نظر خواست
کاشیما
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۴۵
مهرناز میناوند ،هنوزم وقتی اسمتو میشنوم یاد اردوی تیم ملی قبل بازیهای ملتهای آسیا 2000 می افتم ، که بعد درگیریش با استیلی کریم دستشو گرفت برد تو اتاق رو درشو قفل کرد.
محسن آبی
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۵۰
بهترین حرف رو خالد شفیعی زد... ابر ماه و خورشید و فلک درکارند تو جامی به دست آوری...
اسمان
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۵۴
اینا می بینن نمتونن باپرسپولیس رقابت کنن.افتادن دنبال جوسازی وفرافکنی که پرسپولیس با حمایتها قهرمان میشه.عزیزان اگه پرسپولیس با حمایت قهرمان شده درجام باشگاههای اسیا خواهیم دید.اقای قلعه نویی زمان مافیابازی تمام شده.
مصطفی
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۵۵
برو ابرو تو وردار مهرداد خانم
کی از تو نظر خاست
nima bagheri
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۵۵
میناوند یک زن معمولی است
میناوند
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۰۴
سالم ترین و پرافتخارترین فوتبالیست ایران و مربی اینده پرسپولیس
۴
کیومرث
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۰۵
ای خدا چرا انقدر تو دوست داری خودتو به زور بیاری تو خبرها؟
بابای کنت دراکولا ( کسری سابق )
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۰۹
بازیکن فاسد اخلاقی حق اظهار نظر در مورد فوتبال را ندارد...فسادهای اخلاقیتو جمع کن مردک زن نما
اشکان
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۱۲
تو هنوز انقدر سطح پایین هستی که مثلا «حاج خانم» برایت فحش به حساب می آید که نثار یک بازیکن پر سابقه فوتبال کشور میکنی؟ مولا تو که مردی خیلی موجهی؟ مثلا خواهر و مادر خودت به خاطر جنسیتشون از تو پایین تر به حساب میان؟ کی میخوای بزرگ شی و بفهمی دادن صفت و لقب زن به یک مرد فحش به حساب نمیاد؟
۹
G
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۱:۱۵
بیا اعصابشو خرد کردید رفت تو ابروش! بی تربیتا!
۸
سعید
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۲:۰۲
حسین خان اهوازی از فریبا خوشگله بپرس
۵
ارتش قهوه ای
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۲:۳۶
آفرین مینا بانو
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۲:۴۱
جونم آقا مهرداد. تف به روی امثال علی پروین ها. عوضی هایی که از پیشکسوت بودن فقط دنبال منافعن. تف به شرفتون که فرقی با دشمن ندارید.
مرسی آقا مهرداد میناوند که صدای هوادار هستی.مرسی.
۸
Rara
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۲:۵۲
حاج خانوم شما بچه هاي شير خواري داري و قيمت شير هم بالا رفته لطفا عصبي نشو شيرت خشك ميشه
حميد استراليا
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۳:۰۷
من طرفدار قلعه نويى نيستم و ازش خوشم نمياد ولى اين ميناوند خيلى آدم پرحرفى شده جديدا و يكى بايد اينو بشونه سر جاش! آخه تو فكر ميكنى كى هستى كه راجب همه چيز و همه كس اظهارنظر ميكنى؟ نه مربى هستى نه بازيكن بزرگى بودى نه تخصص خاصى دارى به جز باز كردن دهن گشادت! تو كه از بقل اسم ديگران و چسباندن خودت به تيم پرسپوليس ميخواى گنده بشى اگر غيرت داشتى بچه ات رو تو اتريش تنها ول نميكردى بياى ايران!
محسن
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۳:۱۷
خیلی جالبه ...حرفم خیلی زشت بود؟! شعر خالد شفیعی رو گذاشتم فقط...اون رو چرا کار نکردید !!!!!!!!!!!!!
۵
Hhm
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۳:۲۵
بی عدالتی بزرگترین مدرک محکمه پسند است. برای تیمی یک ماه بازی نمیگذارند اردو تیم ملی تعطیل میشود و جلسه حل اختلاف برگذار میکنن. جعل اسناد به اقرار خود بازیکن آیا گرفتن امتیاز نداشت، آنوقت تیمی بعد بازی با السد با توجه به محرومیت نقل و انتقالات به فاصله سه روز دربی گذاشتن، بابت ندادن بازیکن به تیم امید بازی شروع لیگ که بسیار مهم است بابت همین بازیکن ندان محروم شد، ولی اختلاف برانکو و اعتراضات ایشان اردو تیم ملی را تعطیل کرد هیچ برخوردی نشد برانکو به فوتبال ایران لقب سیرک داد برخورد نشد، بستن قرداد ترابی با سه تیم،، آنقدر نا عدالتی هست که از شمارش خارج است،
۷
بابک
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۱۱
اخه تو کی هستی در مورد امیرخان این طوری صحبت میکنی ، تو مصداق همونی هستی که دو نفر دزد را داشتن میبردن زندان می گفت ما سه نفر را کجا میبرید
۸
حميد استراليا
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۱۷
يكى بايد اينو از برق بكشه بيرون راجب همه چيز اظهارنظر ميكنه و اداى آدم هاى مهم رو در مياره! آخه فكر ميكنى چيكاره هستى كه راجب همه چيز حرف ميزنى؟ حالا خوبه افتخارات فوتبالى زيادى ندارى اين همه حرف ميزنى! طرفدار پرسپوليس هستى باشه مشكلى نداره اما انقدر حرف نزن و توهم نزن كه دارى با فساد مبارزه ميكنى چون كارنامه خودت براى همه ما روشن هستش و ويديو مربوط به شمال هم هنوز تو يوتيوب وجود داره.
مهران
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۲۰
سکوت نمیکنی؟
کی تورو میشناسه؟؟؟؟
خخخخخخ
۶
سیاوش
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۳۰
بخواب بابا لاحاف یخ گرد
۷
عارف
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۰۹:۴۲
عشقی آقا مهرداد تعصب یعنی این دیدن تو زمین حریف پرسپولیس نمیشن به کثافتکاری رو اوردن
۴
حسن
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۰:۰۷
نظافتچی توالت مسجد شاه تو کار آفتابه برداشتن ملت نظر می داد؛ گفتن به تو چه؟ جواب داد حرف نزنم که نمی فهمن من هم هستم
۷
گوزن نر
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۰:۱۱
برو بچه اونجوری.
۷
....
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۰:۱۸
برای پرسپولیس افت داره که یکی مثل تو با اون سابقه اخلاقی زشت بخواد ازش حمایت کنه.تو اونقدر کوچک و حقیری که برای بزرگ کردن خودت داری خودتو میچسبونی به پرسپولیس.تو بهتره بری تو بغل خیابانی تا از اون سجده مسخرت تعریف کنه.تو خیلی وقته تموم شدی ولی پوستت کلفته و روت سنگ پای قزوین
۶
KEAN
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۱۴
بانو مثل دختربچه های ۱۲ ساله فقط کری میخونه،میگه دار و ندارم پیروزیه :)))))) ارتش سرخ :))) وقاحت رو تا کجا رسوندید که حتی حمایت های بی چون و چرای وزارت و فدراسیون رو انکار میکنید ،چند بار این حمایت های تبعیض آمیز رو براتون بشماریم ،وقاحتتون چقدره آخه :)
۷
۶۶۶۶۶۶
يكشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۱۷
آقای قلعه نویی در زمین هر چه در چنته دارید رو کنید و با پرسپولیس اگر می‌توانید رقابت کنید. همه‌تان هم متحد شده‌اید اما هنوز پرسپولیس صدرنشین است و بدانید با پناه بردن به جنگ بیرون از زمین و جوسازی و اتهام زدن هم حریف ارتش سرخ نخواهید شد.
۴
Shahrokh
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۳۰
آخه با 2،3 سال بازی تو پرسپولیس خودتو پیشکسوت پرسپولیس معرفی میکنی !!! اگه انقدر پرسپولیس برات عزیز بود چرا ول کردی اشتورم گراتس یا اشباب !!!!؟ تیمهاییی که در هیچ کجای دنیا مطرح نبودن !!! منکه بهیچ وجه ادعای عشق پرسپولیسی بودن ندارم ، تیممو ول نمیکردم برم اشتورم گراتس و الشباب !!! نمیدونم این ادعات برای چیه !!؟ خود پرسپولیسیا شما رو بعنوات پیش کسوت قبول ندارن !! اگه تو پیشکسوت پرسپولیسی پس علی پروین و خردبین و پنجعلی و پیروانی ... اسمشون چیه !!!!!؟
Dominic
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۰۰:۰۶
اخه بدبخت برو یه جوره دیگه خودت و مطرح کن به قول علی اقا پروین معروف شدن کار همه هست ولی محبوب بودن کار هر اشغالی مثل شما نیست
غــرش طــوفان زرد
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۲۰
جناب میناوند !! شما هم بالاخره باید یک طوری خودت رو مطرح کنی..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر