فهرست
دور ناکامی؛ جوانان هم به اندونزی باختند
دور ناکامی؛ جوانان هم به اندونزی باختند

دور ناکامی؛ جوانان هم به اندونزی باختند

آی اسپورت - تیم فوتبال جوانان ایران که در نخستین بازی تدارکاتی با چهار گل اندونزی را شکست داده بود در دومین مسابقه بازی را به حریف واگذار کرد.

سایت فدراسیون فوتبال در گزارشش از این بازی نوشته است: «در این مسابقه هر دو تیم بازی متعادلی را انجام دادند و بیشتر دقایق بازی در میانه میدان در جریان بود. هر دوتیم در وهله اول به فکر گل نخوردن بودند و در ادامه چشم به ضد حملات دوختند و توانستند یکی دو موقعیت را بر روی دروازه یکدیگر خلق کنند اما هیچ یک از دروازه ها گشوده نشد تا هر دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند. در ابتدای نیمه دوم اندونزی در یک ضد حمله و با اشتباه فاحش دروازه بان ایران صاحب گل شد. در ادامه این جوانان ایران بودند که صاحب توپ و میدان شدند و می توانستند گل تساوی و حتی پیروزی بخش را هم به ثمر برسانند اما از موقعیت های خود استفاده نکردند و حتی یک بار نیز مدافع حریف توپ را از روی خط دروازه برگرداند تا ایران در بازی دوم خود مقابل اندونزی تن به شکست یک بر صفر دهد.»

تیم جوانان ایران در بازی اول خود مقابل اندونزی به برتری ۴بر۲ دست یافته بود. روز گذشته هم تیم امید ایران با نتیجه 4 بر یک مغلوب ازبکستان شده بود.

     
آی اسپورت
2019-09-11 17:36:00
نظر دهید

به اشتراک ب