فهرست
یورولیگ؛ برد قاطعانه چلسی و ناپولی
یورولیگ؛ برد قاطعانه چلسی و ناپولی

یورولیگ؛ برد قاطعانه چلسی و ناپولی

آی اسپورت - دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا با برتری قاطع چلسی و ناپولی پایان یافت. در یکی از سه دیدار باقیمانده از دور رفت یک هشتم نهایی لیگ اروپا، چلسی در خانه خود پذیرای دیناموکیف بود. ساری که در هفته های اخیر توانسته تیمش را متحول سازد در این دیدار هم عملکرد خوبی داشت و خیلی زود به گل اول رسید. در دقیقه 17 بود که پدرو رودریگز گل اول بازی را زد. عملکرد خوب چلسی در ادامه بازی و به خصوص در نیمه دوم ادامه داشت و آنها در دقیقه 65 توسط ویلیان و سپس دقیقه 90 به وسیله هادسون اودی به گل های بعدی رسیدند تا در بازی رفت خود با برتری 3-0 زمین را ترک کنند.

در دیگر بازی، ناپولی در ایتالیا میزبان سالزبورگ که تیم آنچلوتی نیز موفق شد 3-0 برنده شود. میلیک در دقیقه دهم بازی گل اول را به ثمر رساند، هشت دقیقه بعد فابیان توانست بازی را 2-0 کند و در نهایت اونگوئنه در دقیقه 58 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بازی 3-0 شود و کار میهمان برای جبران سخت شود.

والنسیا هم هر چند در خانه به سختی ولی توانست 2-1 کراسنودار را مغلوب سازد. رودریگو در دقایق 12 و 24 هر دو گل تیم اسپانیایی را به ثمر رساند ولی میهمان در دقیقه 63 یکی از گل های خورده را جبران کرد.

     
آی اسپورت
2019-03-08 01:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر