فهرست
واکنش حنیف؛ سوشا بی‌جنبه بازی درآورد!
واکنش حنیف؛ سوشا بی‌جنبه بازی درآورد!

واکنش حنیف؛ سوشا بی‌جنبه بازی درآورد!

آی اسپورت – قرار است امروز قبل از بازی استقلال و صنعت نفت از حنیف عمران زاده تجلیل شود. حنیف که به همین دلیل در ورزشگاه آزادی حضور دارد در گفتگو با خبرنگاران در این باره و البته ماجرای شوخی اش با سوشا مکانی حرف زد. صحبت های او را بخوانید:

  • دست باشگاه استقلال درد نکند که این کار را انجام داد. به هر حال من فوتبال را کنار گذاشته‌ام و دستشان درد نکند که قرار است از ما تجلیل کنند. من ۱۵ روز دیگر به کلاس‌های مربیگری می‌روم تا ان‌شاءالله به باشگاه استقلال و هواداران خدمت کنم.
  • شرایط استقلال بد نیست، ولی زیاد هم خوب نیست. حتماً استقلال باید در نیم‌فصل تقویت شود و مطمئنم دو بازیکن خارجی استقلال به درد نمی‌خورند. اگر استقلال این شرایط را ادامه بدهد، شاید سهمیه گرفتن هم برایش سخت باشد. تیم‌های بالای جدول مانند سپاهان، تراکتورسازی و پرسپولیس شرایط خوبی دارند و آنها قطعا با قدرت در مسابقات شرکت می‌کنند. امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد و مسئولان استقلال چند بازیکن خوب بگیرند.
  • من مشکلی با مکانی ندارم و با او رفیق هستم. من واقعیت را گفتم که پرسپولیسی‌ها بعد از درگیری با مکانی از من تشکر کردند. کلا همه چیز شوخی بود ولی او کمی بی‌جنبه‌بازی درآورد. من ناراحت نیستم. آدم از پرسپولیسی‌ها ناراحت نمی‌شود!
۳ ۲  
آی اسپورت
2018-11-29 17:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
اکبر
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۵
آدم نه...
۳
منتقد
پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۷
کاش به شوخی ماجرای همدان و دادگاه و منشوری شدن و بازداشت و اون دختره رو هم میگفتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر