فهرست
خطری که رحمتی را تهدید می‌کند
خطری که رحمتی را تهدید می‌کند

خطری که رحمتی را تهدید می‌کند

آی‌اسپورت- رحمتی در لیگ شانزدهم برای اولین بار نیمکت نشینی در استقلال را در چند دیدار پیاپی تجربه کرده بود اما در ادامه وضعیت برای او تغییر کرد. پیش از دیدار مقابل سپاهان در نیم فصل اول لیگ شانزدهم و با بالا گرفتن اختلافات رحمتی و منصوریان این دروازه بان نیمکت نشین شد و حسین حسینی جای او را در ترکیب اصلی آبی پوشان گرفت. حسینی در چند دیدار گلر اصلی استقلال بود و عملکرد خوبی به جای گذاشت اما تغییر رفتار رحمتی و صلح او با منصوریان باعث شد کاپیتان دوباره به ترکیب اصلی بازگردد.

با این حال رحمتی در این فصل در چند دیدار نشان داد از دوران اوج خود فاصله گرفته است. او نیز به مانند هر دروازه بان دیگری با بالا رفتن سن و سالش کند شده و واکنش هایش متفاوت با دوران گذشته است. اوج انتقادها از رحمتی پس از دیدار مقابل العین شکل گرفت. رحمتی 6 گل مقابل حریف اماراتی دریافت کرد در شرایطی که می توانست با واکنش های سریع تر مانع از گل شدن برخی موقعیت های العین شود.

پس از دیدار مقابل العین این نکته مطرح شد که اگر به جای رحمتی گلر جوان تری درون دروازه استقلال حضور داشت شاید استقلال 6 گل مقابل العین دریافت نمی کرد. اما بر خلاف سال های اخیر برای فصل جدید جایگاه رحمتی در استقلال تضمین شده نخواهد بود. او وارد 35 سالگی شده و اشتباهات و عملکرد ضعیف او می تواند زمینه ساز نیمک نشینی اش در استقلال شود. به خصوص که استقلال روی نیمکت دروازه بان خوبی مانند حسین حسینی دارد که هم جوان است و هم مسئولیت پذیر، خوش اخلاق و با تمرکز بالا. عواملی که در موفقیت یک گلر تاثیرگذار هستند. رحمتی باید خود را آماده حضور در دورانی جدید در استقلال کند. دورانی که شاید درنهایت به نیمکت نشینی او ختم شود.

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-06-19 16:35:00
نظر دهید

۴ نظر
ه
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
مخالم با نظر نویسنده رحمتی هنوزم خوبه نگاه کنید به بازیهای آخر جلوی التعاون ستاره بی چون و چرا بود جلوی العین هم 4 تا موقعیت 100درصد رو سیو کرد رحمتی کماکان بی رقیبه و امسال هم خواهد درخشید
۶
رحمتی عقاب آسیاست
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۶
قول دادهای جبران می کند. یعنی می شود دوباره دربی را ببریم خدا
۴ ۲
محسن هوادار فوتبال
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۸
انشالله که رحمتی تو درلی تشریف داشته باشن انقدر که پنگوئن تون برامون حماسه ایجاد کرده علی پروین ایجاد نکرده
دربی اخرم نزدیک بود با شاهکارش بازی رو ببازین...شانس اوردین اون افغانی سوت و زود زد....
۳
استقلال فرش شده
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۷
بله می شه اگر و فقط اگر دوباره شانس بهتون رو کنه وگرنه به راحتی شش تایی می شید

2 تا مهدی می زنه 2 تا منشا یکی سروش یکی هم سیامک اونم از چهل متری خخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر