فهرست
مس نوین کرمان 0-3 پرسپولیس؛ صعود آسان
مس نوین کرمان 0-3 پرسپولیس؛ صعود آسان

مس نوین کرمان 0-3 پرسپولیس؛ صعود آسان

آی اسپورت - تیم پرسپولیس در بازی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی توانست با سه گل مس نوین را شکست دهد. گل نخست را کمال کامیابی نیا به ثمر رساند و گل های دوم و سوم با ضربه عالیشاه وارد دروازه شد تا سرخ ها صعود بی دردسری را تجربه کنند. مهدی ترابی 90 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد و شهریار مغانلو در 20 دقیقه آخر وارد زمین شد.

 

مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی

ورزشگاه باهنر شهر کرمان

تیم داوری: محمدحسین ترابیان، مرتضی شهریاری، مازیار معتمدنیا

 

ترکیب مس نوین: آرمان شهدادنژاد، امیرحسین طاهری، حجت ده شیخ، عارف زینلی، امین کاظمیان، کیان عباسپور، علی خلیلی، علیرضا قادری، میلاد پورصف شکن، امیرحسین صالحی و حسین تهامی

 

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، سیدجلال حسینی (70-محمد انصاری)، محمد‌حسین کنعانی، مهدی شیری، سعید آقایی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک (78-محمد شریفی)، مهدی ترابی، امید عالیشاه (78- احسان پهلوان)، مهدی عبدی (70-سیامک نعمتی) و مهدی مهدی خانی (70- شهریار مغانلو)

 

شرح گل:

پرسپولیس 1 - مس نوین کرمان 0 (کمال کامیابی نیا- دقیقه 38): ارسال مهدی ترابی با ضربه کمال کامیابی نیا همراه شد تا قفل دروازه شهدادنژاد سرانجام شکسته شود. توپ پیش از ورود به دروازه به تیرک دروازه هم خورد.

پرسپولیس 2 - مس نوین 0 (دقیقه 59- امید عالیشاه): ارسال سعید آقایی از سمت چپ با ضربه سر امید عالیشاه همراه شد و توپ در گوشه دروازه قرار گرفت تا بازی دو بر صفر شود.

پرسپولیس 3 - مس نوین 0 (دقیقه 64- امید عالیشاه): میلاد سرلک از داخل محوطه جریمه نفوذ کرد و توپ را به تیر دوم ارسال کرد و امید عالیشاه از زاویه بسته و به زیبایی با ضربه سر دروازه را گشود.

 

دقایق حساس:

دقیقه 15: ارسال مهدی شیری به بازیکن تیم مس نوین خورد و پرسپولیسی ها اعتقاد داشتند که در این صحنه پنالتی رخ داده است.

دقیقه 17: ارسال امید عالیشاه با ضربه سر مهدی مهدی خانی مواجه شد و توپ وارد دروازه شد اما داور آفساید گرفت.

دقیقه 18: مهدی عبدی سر توپ زیبایی در محوطه زد و توپ را در اختیار مهدیخانی قرار داد اما ضربه اش به تیرک دروازه خورد.

دقیقه 22: ضربه سرلک در اختیار آرمان شهدادنژاد قرار گرفت.

دقیقه 25: مهدی عبدی در داخل محوطه صاحب توپ شد و شهداد نژاد را دریبل زد اما نتوانست دروازه خالی را باز کند.

دقیقه 31: شوت مهدی شیری با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 43: این بار کامیابی نیا ترابی را در موقعیت قرار داد و ضربه او پس از برخورد به بازیکن مس به تیرک دروازه خورد و گل نشد.

دقیقه 46: حرکت فردی ترابی در محوطه جریمه با ضربه این بازیکن همراه شد اما شوت او در اختیار شهدادنژاد قرار گرفت.

دقیقه 56: مهدی عبدی در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه اش دوباره تبدیل به گل نشد و از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 60: مهدی خانی پس از تعلل فراوان و در شرایطی که می‌توانست خودش در همان ابتدا دروازه را باز کند، توپ را به عالیشاه داد اما ضربه این بازیکن تبدیل به گل نشد.

دقیقه 87: پاس مهدی ترابی در آستانه ورود به دروازه به مغانلو رسید اما او نتوانست دروازه خالی را باز کند.

 

اتفاق ویژه:

مهدی ترابی و شهریار مغانلو دو بازیکن جدید پرسپولیس در ترکیب امروز سرخپوشان به میدان رفتند. ترابی از ابتدا در زمین حضور داشت و روی گل اول پرسپولیس، پاس گل هم داد و در ادامه دقایق بازی با درخشش خود، نظر هوادارن پرسپولیس را جلب کرد. او در سه موقعیت می‌توانست دروازه مس نوین را باز کند اما این اتفاق رخ نداد. شهریار مغانلو در دقیقه 70 وارد زمین شد و تلاش زیادی برای گلزنی داشت اما یک فرصت ویژه را هم از دست داد. در دقیقه 86 سانتر ترابی در دهانه دروازه به او رسید اما مغانلو به شکلی عجیب دروازه خالی را باز نکرد.

 

بهترین بازیکن: امید عالیشاه

هافبک شماره 2 سرخپوشان که در نیم فصل اول عملکرد خوبی داشت، در جام حذفی نیز برای تیمش درخشید. او در نیمه اول دو موقعیت خلق کرد که یکی تبدیل به گل شد اما داور آفساید گرفت. عالیشاه در نیمه دوم خودش وارد عمل شد و روی دو موقعیت توانست دروازه را باز کند. گل دوم امید با ضربه سر از زاویه بسته زده شد.

 

در حاشیه:

* به دلیل درگذشت پدر حجت ده شیخ بازیکن تیم مس نوین بازی با یک دقیقه تاخیر برگزار شد.

* باد شدیدی در ورزشگاه باهنر کرمان وجود دارد.

۱    
آی اسپورت
2021-03-12 16:50:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر