فهرست
دوباره راموس
دوباره راموس

دوباره راموس

آی‌اسپورت- این هفته در رقابت های مقدماتی یورو به رکورد صد و شصت و هفت بازی ملی کاسیاس رسید. تعدادی که در پاییز بیشتر خواهد شد و او را بالای بالا خواهد برد، او در دو هزار و سیزده هم جوان ترین اسپانیایی بود که به رکورد صد بازی ملی رسید. بنابراین چه راموس را دوستش بدارید و چه نفرینش کنید نمی توانید دستاوردهایش را زیر سئوال ببرید. مدافع جنگجو، مدافع گلزن و بازیکنی که در چهار جام جهانی به میدان رفته.

او در تابستان دو هزار و پنج طی چنین روزهایی تنها اسپانیایی بود که پرس طی دوران اول ریاستش از سویا به برنابئو برد. پیراهن شماره چهار متعلق به فرناندو هیرو افسانه ای را پوشید و در آن ترکیب کهکشانی کنار کارلوس، گوتی، زیدان، بکام و رونالدو برزیلی... قرار گرفت و در دو پست مدافع راست و مدافع میانی درخشید.

خشونتش خیلی ها را آزار داده، بیست و چهار کارت قرمز و چهل کارت زردش. ولی در سوی دیگر هرچند مدافع بوده بسان مسی در پانزده دوره متوالی لیگ قهرمانان دروازه ها را باز کرده. بیش از هشتاد گل برای رئال زده و بیست و یک گل با آن پیراهن سرخ که یعنی یک گل کمتر از پاسارلا آرژانتینی در هیبت یک مدافع ملی پوش. بنابراین برمی گردیم سر خط... چه دوستش بدارید و چه نفرینش کنید...

۶    
آی اسپورت
2019-09-11 13:47:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر