فهرست
دستیار پاشازاده: قضاوتِ داور بر عهده خود شما!
دستیار پاشازاده: قضاوتِ داور بر عهده خود شما!

دستیار پاشازاده: قضاوتِ داور بر عهده خود شما!

آی‌اسپورت- محمد نیک سیرت، مربی نساجی پس از شکست مقابل استقلال در کنفرانس خبری گفت: از تمامی مردمی که از قائمشهر به ورزشگاه آمدند، تشکر می کنم. ما قدردان زحمات آنها هستیم. همه سعی خود را کردیم تا یک بازی خوب را انجام بدهیم و فکر می کنم برابر تیم بزرگ استقلال قابل قبول ظاهر شدیم. در نیمه اول نتوانستیم ایده های آقای پاشازاده را انجام دهیم اما در نیمه دوم با تغییرات سرمربی روند ما بهتر شد.

داوری: قضاوت درباره داوری را بر عهده خود شما می گذارم. خود شما این موضوع را قضاوت کنید. بازی شرایط خاصی داشت و استقلال نیز شرایط خاصی داشت. داور کار خودش را درباره اخراج پاشازاده کرد و ایشان چیز خاصی نگفت.

اشتباه پرتعداد بازیکنان در ورزشگاه آزادی: این شرایط برابر تماشاگران پر تعداد طبیعی بود. پاشازاده تلاش کرد تا بازیکنان به شرایط ایده آل برسند اما این موضوع زمان برد. در آزادی صدا به بازیکنان نمی رسد و این موضوع باعث شد تا صدای پاشازاده به بازیکنان نرسد. در نیمه دوم با صحبت هایی که انجام دادیم، شرایط تیم ما بهتر شد.

  ۲  
آی اسپورت
2017-10-20 19:38:00
نظر دهید

۲ نظر
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۹
دقیقا به کدوم صحنه معترضن من نمیفهمم. نه پنالتی مشکوکی وجود داشت نه خطایی. گل هم که عکس مشخصه سالم بود. اون تکل روی پای قربانی که داور ندید اخراج مستقیم داشت. نمیدونم چرا تیم ها میان ازادی و بازی پخش مستقیم اگر ببرن که همش وقت تلف میکنن و اگرم ببازن که میگن داور به نفع گرفت. ۱۰۰۰ سال از فوتبال دنیا عقبیم بخدا
برانکو شیش کوویچ
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
بازیکنتون با استوک پای علی قربانی رو نصف کرد باید اخراج میشد برو خدا رو شکر کن که با خوش شانسی بیشتر از اینا گل نخوردی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر