فهرست
بیانیه خونه به خونه: استقلال تیم دوم ما را برد
بیانیه خونه به خونه: استقلال تیم دوم ما را برد

بیانیه خونه به خونه: استقلال تیم دوم ما را برد

آی اسپورت -  دلیل باخت خونه به خونه به استقلال در فینال جام حذفی مشخص شد. در بخشی از بیانیه سایت باشگاه خبرساز و جنجالی دسته اولی بعد از نایب قهرمانی این تیم در جام حذفی آمده است:" بازی درخشان  در برابر استقلال در حالی توسط بازیکنان توانمند و غیور خونه به خونه رقم خورد که به دلیل غیبت ۱۰ بازیکن مان، با تیم دوم مقابل استقلال به میدان رفتیم و اتفاقات غیرفوتبالی و مشمئزکننده هفته پایانی لیگ دسته اول نیز سبب گردید بدون آماگی روحی و روانی مقابل نماینده فوتبال پایتخت قرار بگیریم."

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:" بازی قدرتمندانه و بسیار زیبای شیرمردان تیم خونه به خونه مقابل قدرتمندترین تیم حال حاضر فوتبال کشور و نماینده شایسته ایران در لیگ قهرمانان آسیا یکبار دیگر حقانیت خونه به خونه را ثابت کرد.این بازی درخشان در حالی توسط بازیکنان توانمند و غیور خونه به خونه رقم خورد که به دلیل غیبت ۱۰ بازیکن مان، با تیم دوم مقابل استقلال به میدان رفتیم و اتفاقات غیرفوتبالی و مشمئزکننده هفته پایانی لیگ دسته اول نیز سبب گردید بدون آماگی روحی و روانی مقابل نماینده فوتبال پایتخت قرار بگیریم، ولی تک تک بازیکنان تیم با ارائه توانمندی‌های خاص خود نشان دادند باعث افتخار و سربلندی فوتبال مازندران و بابل هستند و لیاقت حضور در لیگ برتر را دارند. جا دارد از دراگان اسکوچیچ، اعضای کادر فنی و بازیکنان و عوامل تیم که با عملکرد بسیار خوب خود در این دیدار حقانیت این تیم خوب و یکدست را به اثبات رساندند نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشیم.از آن دسته از هواداران متعصب خونه به خونه که رنج سفر طولانی و طاقت فرسای بابل به خرمشهر را به جان خریدند نیز قدردانی می‌کنیم و به غیرت شان درود می‌فرستیم. از تمام هواداران متعصب تیم می‌خواهیم بابت ارائه فوتبال زیبا و پاکی که بازیکنان این تیم در طول فصل ارائه دادند سرشان را بالا بگیرند.همچنین جا دارد از هواداران پرسپولیسی و هواداران پرشور نفت آبادان و خرمشهری‌های دوست داشتنی و خوزستانی‌های خونگرم که در کنار هواداران بابلی به حمایت از تیم خونه به خونه پرداختند کمال تشکر را داشته باشیم.امروز تیم خونه به خونه مازندران به فوتبال ایران نشان داد حق این تیم حضور در لیگ برتر فوتبال کشور است. معتقدیم این حق گرفتنی است و با توجه به اتفاقاتی که در هفته پایانی لیگ یک رخ داد شدیداً پیگیر احقاق حق خود هستیم و از فدراسیون فوتبال ایران و مسئولان ذیربط انتظار داریم بر اساس مدارک و مستنداتی که در اختیار داریم نگذارند زحمات بی شمار یک فصل مجموعه خونه به خونه، سرمربی و اعضای کادر فنی و بازیکنان و همچنین هواداران پرشمار این تیم ضایع شود و تلاش تیم‌ها برای ارائه فوتبال پاک زیر سوال برود.در پایان از تمام رسانه‌های پاک و خبرنگاران خیراندیش که در طول فصل یاور تیم خونه به خونه بودند، نهایت قدردانی را داریم."

 

 

۷۶ ۳  
آی اسپورت
2018-05-04 11:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
لنگی بی ستاره
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۰۶
وقتی یه آدم لمپن تصمیم بگیره تیم داری کنه، باید هر روز منتظر یه داستان تازه ای بود.
گنده تر از شماها توی لیگ و آسیا با تیم کاملتون جلوی استقلال حرفی برای گفتن نداشتن؛ تیم اولتون بود چیکار میتونستید بکنید؟
البته اون آدم لمنپه گفته بود من خودم پرسپولیسی ام. همین جمله برای فهمدین این بالا و پایین پریدناش کفایت میکنه.
Kian
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۵۹
باشه بش میگم،خونه به خونه حداقل دو موقعیت داشت ولی یه تیمی تو دربی حتی یه موقعیت هم نتونست خلق کنه،استقلال نباید خودشو خسته میکرد چون ۴ روز دیگه با ذوب بازی داره،فقط اونجا که مالک پرسپولیسی خونه به خونه اعتراف میکنه استقلال قدرتمندترین تیم ایرانه و اونجا که تشکر میکنه از پرسپولیسی ها بخاطر حمایتشون #دکل_بابل_فروریخت :)))))
فرهاد
جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۵۷
واقعا حیفه تیم خونه ب خونه نتونه تو لیگ برتر باشه . خوب میشد امسال سه تیم از لیگ یک به لیگ برتر راه پیدا میکرد و لیگ برتر با 17 تیم برگزار میشد . خونه ب خونه واقعا عالی و سرفراز بازی کرد و حداقل حقش ورود به لیگ برتره به اتفاق نساجی و نفت مسجد سلیمان . هر سه تیم هواداران پر شور و زیادی دارند . فقط همت فدراسیون و سازمان لیگ رو میخواد .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر