فهرست
تلاش پرسپولیس برای کنار گذاشتن رادوشوویچ
تلاش پرسپولیس برای کنار گذاشتن رادوشوویچ

تلاش پرسپولیس برای کنار گذاشتن رادوشوویچ

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس به خاطر پر بودن لیست بزرگسالانش مجبور است برای جذب مهاجم خارجی یکی دیگر از بازیکنان خود را کنار بگذارد و مدیریت این باشگاه بهترین گزینه را بوژیدار رادوشویچ تشخیص داده است. این در حالی است که این دروازه‌بان کروات وقتی در مورد آخرین وضعیتش با گابریل کالدرون صحبت کرده وی به او اطمینان داده که به وجودش در تیم نیاز دارد. نکته جالب توجه اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس در چند روز اخیر تماس‌های با برخی مربیان لیگ برتری داشته‌اند تا بلکه بتوانند رادشویچ را به یکی از تیم‌های لیگ برتری بفروشند. این درواز‌ه‌بان دو سال دیگر با باشگاه پرسپولیس قرار‌داد دارد و این باشگاه برای کنار گذاشتن او مجبور است یا او را بفروشد یا اینکه از نظر مالی با وی به توافق برسد. در غیر این صورت باید شاهد اضافه شدن پرونده شکایتی دیگری از باشگاه پرسپولیس به فیفا باشیم.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-07-18 16:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
روزبه دلاور
پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۲۱
دیشب نوشتیم با مصاحبه رادو تلاش های مدیریت بی نتیجه ماند اما انگار این قصه سر درازی دارد! مدیریت می خواهد رادو نباشد با وجود آنکه سرمربی تاکید دارد این گلر کروات به عنوان دروازه بان دوم مطمئن به کارش ادامه بدهد.

می خواستم کمتر به حواشی مدیریت بپردازم اما انگار عرب دست بردار نیست و یک تنه می خواهد پرسپولیس را نابود کند. آقای عرب ! یادتان می آید با رسن عکس یادگاری الکی گرفتید و گفتید بشار ماندنی است بعدها این عراقی گفت مدیرعامل به من گفت برای کاهش فشارها عکس با برگه خالی بگیرم. این داستان برای دیگر بازیکن خارجی پرسپولیس یعنی رادو هم وجود داشت. این گلر را از کرواسی فراخواندن تا ساعاتی در باشگاه باشد آن هم در شرایطی که دو سال دیگر قرارداد داشته و نیازی به آن همه سر و صدای رسانه ای نبود. آقای عرب! فریب هواداران پرسپولیس کافی نیست؟ چه از جان پرسپولیس می خواهید؟ انتخاب بازیکن برعهده سرمربی است یا شما و اعضای هیات مدیره ؟ هرچه زودتر این بازی زشت را تمام کنید. اگر به شما باشد پرسپولیس را با زیر ۲۱ سال می بندید و برای کسب تجربه به لیگ پایین تر می فرستید . شما پتانسیل زیادی دارید برترین مدیر تاریخ ورزش کشور باشید لطفا از پرسپولیس بگذرید. این باشگاه حق چهل میلیون هوادار است ارث پدری هیچ شخصی نیست. بازهم می گوییم با یک استعفای دست جمعی در کادر مدیریت حداقل یک کار مفید برای پرسپولیس انجام بدهید. هرچه زودتر، بهتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر