فهرست
سوال از حمیداوی؛ پول مهم‌تر است یا سلامتی؟
سوال از حمیداوی؛ پول مهم‌تر است یا سلامتی؟

سوال از حمیداوی؛ پول مهم‌تر است یا سلامتی؟

آی اسپورت - فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه شهر خودرو اعلام کرده است که دو نفر از اعضای تیم آنها مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا هستند. در این بین، اما شنیده می‌شود که هنوز تست بازیکنان و اعضای تیم فوتبال شهرخودرو به دست آنها نرسیده است و مشخص نیست حمیداوی بر اساس چه سند و مدرکی این موضوع را از قول پزشک تیم‌شان عنوان کرده است. در همین ارتباط یکی از مسئولان این باشگاه گفت: «ما مخالف برگزاری لیگ هستیم، ولی هنوز پاسخ تست کرونا نیامده است. اگر به لیگ برگردیم مجبوریم بابت هر بازی حدود ۷۰ تا ۸۰ میلیون هزینه کنیم و چون خصوصی هستیم، این هزینه برای ما بسیار سنگین است. ما تا همینجا بین ۵۰ تا ۷۰ درصد به بازیکنان‌مان پول داده‌ایم یعنی اگر لیگ لغو شود بازیکنان ما ضرر مالی نمی‌کنند.»

با صحبت‌های این مسئول، به نظر می‌رسد حمیداوی بیشتر از اینکه نگران سلامت بازیکنان و اعضای تیم خود باشد، به خاطر مسائل مالی خواستار لغو لیگ برتر فوتبال است. مالک باشگاه شهرخودرو که با سروصدای زیادی وارد این باشگاه شد و در ابتدا خوب هزینه می‌کرد، به نظر می‌رسد حالا گرفتار مشکلات مالی شده و ترجیح می‌دهد از همین حالا جلوی ضرر بیشتر خود را بگیرد، اما این بار با این بهانه که سلامت افراد مرتبط با فوتبال اهمیت بیشتری نسبت به برگزاری مسابقات دارد! البته در این که سلامت بازیکنان و اعضای تیم‌ها مهم است شکی نیست، اما از رفتار و صحبت‌های حمیداوی و مسئولان شهرخودرو می‌توان به این نتیجه رسید که ذهن آنها بیشتر روی مسائل مالی متمرکز است تا موارد دیگر.

 

۸ ۲  
آی اسپورت
2020-05-27 22:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
احمد
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹، ۲۳:۴۷
فهم این نکته برای ذهن های رنگی شما خیلی سخته که بخش خصوصی نگران سرمایه خودش باشه؟!لااقل فکر کنم خیلی راحت بفهمید کسی که از بیت المال تغذیه میکنه اصلا نگران این موضوع نباشه
اصفهانی
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹، ۲۳:۵۰
اگه پول برا تو مهم نبود شرافتتا نمیفروختی خبر ناهار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر