فهرست
اتلتیکو مادرید ۳-۰ مارسی؛ آنتوان شگفت‌انگیز
اتلتیکو مادرید ۳-۰ مارسی؛ آنتوان شگفت‌انگیز

اتلتیکو مادرید ۳-۰ مارسی؛ آنتوان شگفت‌انگیز

آی‌اسپورت- شاگردان دیگو سیمئونه سرانجام طلسم ناکامی در فینال‌های اروپایی را شکستند و فاتح لیگ اروپا شدند. در شبی که دیمیتری پایت در همان نیمه اول مصدوم شد و از بازی بیرون رفت، هم‌وطنش آنتوان گریزمان با دو گل خوش درخشید تا فرانسوی‌ها ضمن نگرانی برای رسیدن پایت به جام جهانی، خیال‌شان از یک گریزمان آماده راحت باشد. آنچه ناراحت است خیال اتلتی‌هاست بابت رفتن یا ماندن ستاره‌شان.

تیم های مارسی و اتلتیکو مادرید از ساعت ۲۳:۱۵ در فینال لیگ اروپا به مصاف یک‌دیگر رفتند. این بازی با نتیجه ۰-۳ به سود اتلتیکو مادرید به پایان رسید تا این تیم برای سومین بار فاتح لیگ اروپا شود.

لحظات حساس بازی

دقیقه ۲۱: مدافع مارسی به اشتباه توپ را به گابی پاس داد و این بازیکن هم سریع گریزمن را در موقعیتی مناسب پا به توپ کرد. ستاره فرانسوی هم موفق شد در مصاف تک به تک دروازه را باز کند. 

دقیقه ۳۲: دیگو پایت به دلیل مصدومیت جای خودش را به ماکسیم لوپز داد. 

دقیقه ۴۹: کوکه در میانه زمین صاحب توپ شد و با یک پاس زیبا توانست توپ را به گریزمن در داخل محوطه برساند و این بازیکن هم با یک ضربه تمام کننده دقیق موفق شد گل دوم خودش و تیمش را بثمر برساند. 

دقیقه ۸۹: نماینده اسپانیا روی یک ضد حمله سریع توانست به گل سوم خودش هم دست یابد. گریزمن توپ را به کاستا پاس داد و این بازیکن هم توپ را به کوکه رساند و او هم گابی را در موقعیتی خوب پا به توپ کرد تا این بازیکن با یک شوت محکم گل سوم را بزند. 

 

نود

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-05-17 01:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Hhj
پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۳۹
Ghkg
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر