فهرست
یک انتقاد منطقی از برانکو؛ اجازه هست؟
یک انتقاد منطقی از برانکو؛ اجازه هست؟

یک انتقاد منطقی از برانکو؛ اجازه هست؟

آی اسپورت - در غائله اخیر، یک سوال بی‌جواب هم در مورد رفتار خود برانکو وجود دارد. مربی کروات همه رکوردها و افتخارات را در فوتبال ایران شخم زد و با توجه به شخصیت موجهش، طبیعی است که در اوج محبوبیت بوده باشد. با وجود این برانکو حداقل در مورد خداحافظی از پرسپولیس رفتار رمزآلودی داشت. او از خیلی وقت پیش تصمیمش را برای جدایی گرفته بود و از یک جایی به بعد، این تصمیم را وارد فاز اجرایی کرد؛ مثلا آنجا که با مالک تراکتورسازی دور یک میز نشست و تن به مذاکره برای فصل بعد داد. برانکو آنقدر در این مسیر مصمم بود که حتی شب عید فطر با مدیران الاهلی عربستان به توافق نهایی رسید و در مصاحبه‌های پراکنده‌اش با رسانه‌های غیرایرانی هم خبر از جدایی قطعی از پرسپولیس داد. در عین حال شگفت‌انگیز است که برانکو فقط هواداران تیم خودی را محرم ندانست و یک کلمه به باشگاه و مردم نگفت که رفتنش قطعی است؛ مطلبی که شاید اگر عنوان می‌شد، مجال کافی برای انتخاب جانشین پروفسور را به مدیران باشگاه می‌داد. یک فرضیه این است که برانکو خبر جدایی قطعی‌اش را اعلام نکرد تا به پولش برسد، اما نکته دردناک‌تر همین‌جاست که او حتی پیش از دریافت همین پول همه چیز را فاش کرد و کارش را با الاهلی استارت زد. برانکو تا سه‌شنبه به پرسپولیسی‌ها مهلت داده بود طلبش را بدهند، اما 48 ساعت زودتر یعنی یکشنبه‌شب تصاویر او در کمپ اوکراین متعلق به باشگاه الاهلی رسانه‌ای شد. پس روشن است که درد برانکو فقط «پول» نبوده و او احتمالا قصد انتقامجویی از مدیران باشگاه را داشته است. چرا؟ کسی نمی‌داند.

۲۱ ۵  
آی اسپورت
2019-06-19 02:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حمید
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۴:۰۵
برانکو پته خیلی ها رو بر آب ریخت. خیلی ها باید سقوط کنن. رئیس خودش میدونه داره چیکار می کنه.
یه ایرانی محکوم به زندگی بین برره ای ها هستم
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۴:۲۳
اگه میگفت خود تو اولین کسی بودی که نقد مینوشتی که جرا ناز می کنه و بازار گرمی؟
مگه کیروش که کفت محبوبیتش بالا رفت یا اتفاقا بهونه ای شد تا محبوبیتش کم شه؟
جناب غزال تیزپا هنوز معنقده دلال موزامبیکی پیشنهاد نداشت، وقتی غر میزد میگف «میخوام وایسم ولی شماها هم به تعهدات و قولاتون‌ پایبند باشید» داره بازار گرمی میکنه و هیچجا کار پیدا نخواهد کرد وو و
ما ایرانی ها عادت نداریم کسی بهمون ایراد گوشزد کنه و خدایی نکرده ابراز علاقه کنه.... بکنه مثل کیروش پوستش رو‌می کنیم که: تو مه میدونستی ایران اینجوریه، چرا از اول قبول کردی؟

ما هوار هوار قول میدیم تا روزی که یکی گول بخوره... فردای امضای قرارداد پاره اش میکنیم.قولهای خودمون فراموشمون میشه، تعهداتمون رو انجام نمیدیم .... تا اعتراض کنه می گیم: نمک نشناس نباش ما پولت دادیم قبلا! اولین نوسان با ضعف رو‌هم ببینیم که هیچی: حسابش با کرام الکاتبین ه... تا ابدارچی باشگاه سطل عن رو سر یارو‌خالی میکنه. برانکو قبلا سرش اومده، اگه یادش نبود، شفر و کیروش رو‌دید.

برا همین ملت دستشون رو‌داغ می کنن با عشق و علاقه برامون کار کنن ...
این هم می دونست ایران چجوری ه، مالید درمون جایی که میتونست. چون نکنه میدونه ما می کنیم.

در انتها خلایق هر چه لایق و بقول ظریف ماخودمون انتخاب کرده ایم اینجوری زندگی کنیم.
حمید
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۸:۳۶
یه سوال منطقی اجازه هست؟؟

چرا ایرج عرب شد مدیر عامل پرسپولیس؟؟
هدف از مدیر عاملیش چی بود؟؟
محسن
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۲۲
برانکو صد درصد میلش موندن بود . اونجا که بعد لیگ گفت قهرمانی های زیادی مونده. ولی تو یک ماه و جام حذفی کاری باهاش کردن که وقت مصاحبه گفت برید از عرب بپرسید. و چون از متعهد بودن باشگاه مطمئن نبود و میدونست اذیتش میکنن چند تا پلن برا خودش ترسیم کرد مثل تفکر فوتبالیش که اگه به بن بست خورد اون پلن ها رو ادامه بده ولی مطمئن باشید اگر باشگاه به قول و قرار هاش متعهد بود برانکو نمیرفت. ولی متعهد نبودن باشگاه از زمان اومدن عرب برای همه هوادارا بازیکنا و کادر پرسپولیس واضح بود و فقط دشمنان پرسپولیس بودن که میگفتن این تیم دولتیه و مشکلات رو نمیدیدن اصلا بنا بر نابودی پرسپولیس بود. در کل خوب شد رفت برای خودش خوشحالم .برا هوادارا و تیم ناراحتم و انشاله با رفتن این هیئت مدیره ماهم خوشحال میشیم. گرچه کار ازبالاتر خرابه
رضا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۲۴
هر چی برانگو بگه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر