فهرست
استرا در کنفرانس: سبک بازی حریف را دوست دارم
استرا در کنفرانس: سبک بازی حریف را دوست دارم

استرا در کنفرانس: سبک بازی حریف را دوست دارم

آی اسپورت - آندره‌آ استراماچونی سرمربی تیم فوتبال استقلال با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با شهرخودرو گفت: می دانستیم که بازی سختی پیش رو داریم. شهر خودرو تیمی است که سال گذشته برابر استقلال شکست نخورد و تیمی است که رو در رو بازی می کند؛ سبکی که ما دوست داریم. در 15-20 دقیقه اول آنها برای ما مشکل ساز شدند. به 2 یا 3 بازیکن به ما حمله می کردند. با ریگی و دانشگر صحبت کردم و آن قسمت را پوشش دادیم و در 70 دقیقه ادامه مسابقه استقلال بازی را در اختیار داشت و آنها نتوانستند به سمت دروازه ما ضربه بزنند. به بازیکنانم تبریک می گویم زیرا عملکرد خوبی داشتند.

بازی را مدیریت کردیم

استقلال بازی را به خوبی مدیریت کرد زیرا اجازه ندادیم آنها فوتبال خود را ارائه کنند. ما بازیکنان بازی ساز آنها را در تمام زمین تحت فشار گذاشتیم و فکر می کنم در نیمه اول قائدی سه موقعیت خوب گلزنی از دست داد. در اواخر بازی به دانشگر ضربه خورد. او به نیمکت نزدیک بود و به من گفت که تنها درد دارم و می توانم ادامه دهم پس دلیلی نداشت که تعویض انجام دهیم.

باید ذهنیت برد را در تیم تقویت کنیم

حفظ کردن نتیجه، اتفاقی است که روی آن کار می کنیم. من باید در تیم ذهنیت برد را تقویت کنم اما بعضی اوقات در اواخر مسابقه، ترس های غیر قابل کنترل وارد بازیکنان می شود. من روی این موضوع کار می کنم. تیم هایی که به بردن عادت داشتند، در دقایق پایانی بهتر مدیریت می کنند.ما می توانیم این موضوع را با بالا بردن ذهنیت خود بهبود ببخشیم. من تلاش می کنم به بازیکنانم این ذهنیت را بدهم که باید همیشه حمله کنیم و 2 مهاجم در زمین داریم. امروز نیز سه تعویض ما بازیکنان هجومی بودند تا بتوانم این ذهنیت را به بازیکنان ادامه بدهم که باید نمایش خود را ادامه دهیم.

می توانستیم شرایط بهتری داشته باشیم

از تمام بازیکنانم تشکر می کنم زیرا از روز اول من را کامل همراهی کردند. با شروع بدی که داشتیم، اعتماد به نفس تیم می توانست کاهش پیدا کند. تشکر خاص من در این مسابقه از بازیکنان است و اگر این را در نظر بگیریم که ما 7 امتیاز را در وقت های اضافه از دست دادیم، بعضی وقت ها شایسته باخت و بعضی وقت ها بد شانس بودیم. اگر امتیازات وقت های اضافه را از دست نمی دادیم، الان شرایط بهتری داشتیم. می خواهم از دیاباته نیز تشکر ویژه ای داشته باشم. خیلی از بازیکنان در این شرایط بازی نمی کردند اما او گفت می خواهم به هر قیمتی به میدان بروم. اکنون نیز درد داشت و حتی با درد بازی کرد. از دکتر ستوده، مهرشاد رهبر دو پزشک تیم هستند که از آنها تشکر می کنم. شاید شما آنها را نبینید اما آنها خیلی سخت برای استقلال تلاش می کنند.

۱۷    
آی اسپورت
2019-12-05 18:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر