فهرست
ابهام روز: آسیب دیدگی عجیب بنزما
ابهام روز: آسیب دیدگی عجیب بنزما

ابهام روز: آسیب دیدگی عجیب بنزما

آی اسپورت- مهاجم رئال مادرید پس از تعطیلات با آسیب دیدگی به تمرینات تیمش برگشت در حالی که پیش از آن مصدوم نبود.  کادر پزشکی باشگاه رئال مادرید شب گذشته ادعا کرد کریم بنزما دچار مشکل عضلانی شده. انگار مهاجم فرانسوی در دیدار برابر بارسلونا در هفته‌ هفدهم لالیگا آسیب دیده. با این حال در این دیدار بنزما هیچ گونه دردی نداشت و در ‌دقیقه ۶۵ به خاطر اخراج دنی کارواخال از بازی بیرون رفت تا ناچو به میدان برود. این تعویض به خاطر آسیب‌دیدگی انجام نشد.

مهاجم رئال مادرید عصر آن روز به دوبی سفر کرد. تصاویر به ثبت رسیده در فرودگاه نشان می‌دهد او از لحاظ فیزیکی هیچ مشکلی نداشت. کادر پزشکی متوجه آسیب‌دیدگی مهاجم فرانسوی نشده بود و این موضوع باعث بهت همه در نخستین تمرینات تیم پس از تعطیلات شد. بنزما دو تا سه هفته‌ نمی‌تواند مادرید را همراهی کند. او دو دیدار رفت و برگشت در کوپا دل ری را برابر نومانسیا از دست می‌دهد. هم‌چنین مقابل سلتاویگو و ویارئال به میدان نخواهد رفت.

دوباره زین‌الدین زیدان نمی‌تواند از bbc بهره ببرد. سه مهاجم مادرید از ۲۳ آوریل نتوانستند با هم بازی کنند. ۲۵۲ روز از آن تاریخ می گذرد و باید دو هفته‌ دیگر به آن نیز ‌اضافه کرد.

۱    
آی اسپورت
2017-12-31 16:04:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر