فهرست
مبادله هری و گرت؛ آخرین شایعات ترانسفر زمستانی
مبادله هری و گرت؛ آخرین شایعات ترانسفر زمستانی

مبادله هری و گرت؛ آخرین شایعات ترانسفر زمستانی

آی‌اسپورت- در اولین روزهای ژانویه، ترانسفر زمستانی سال 2018 فوتبال اروپا هم آغاز شد. نقل‌وانتقالاتی که مثل همیشه انگلیسی‌ها بیشترین اشتها را در آن دارند و هر ساعت خبرهای عجیب‌وغریبی درباره آمدورفت بازیکنان به باشگاه‌های اروپایی مخابره می‌شود. تب خریدی که با حاشیه‌های جدایی کوتینیو، الکسیس سانچز و اوبامیانگ حسابی گرم شده و تا شب 31ژانویه ادامه خواهد داشت.

منچستریونایتد: قرارداد ژوزه مورینیو در تابستان سال 2019میلادی به پایان می‌رسد و ظاهرا مدیران یونایتد آن قدر به کار سرمربی پرتغالی‌شان اعتماد کرده‌اند که می‌خواهند در همین پنجره زمستانی قراردادش را برای یک تا دوسال دیگر هم تمدید کنند. دستمزد فعلی مورینیو حدود 15میلیون پوند در سال است. دنی رز،‌ مدافع تاتنهام و کواچیچ رئال‌مادرید هم دیگر گزینه‌های یونایتد در پنجره زمستانی هستند.

منچسترسیتی: تب‌وتاب این فصل سیتی‌زن‌ها به ترانسفر زمستانی هم سرایت کرده و می‌خواهند دست به خرید چندستاره جدید بزنند. بعد از مارتینز اسپانیایی که در سوسیداد توپ می‌زند و جانی ایوانز که گزینه‌های پپ برای خط دفاع هستند، من‌سیتی به دنبال الکسیس سانچز در همین زمستان است. مبلغ پیشنهادی سیتی‌زن‌ها برای  این انتقال، 35میلیون پوند است. قرارداد ستاره شیلیایی در تابستان به پایان می‌رسد و آرسنالی‌ها در صورت رد این پیشنهاد، ناچارند در تابستان سانچز را به صورت آزاد به دیگر تیم‌ها واگذار می‌کنند.

پاری‌سن‌ژرمن: میلیاردرهای قطری نیم‌نگاهی به کنار گذاشتن لوکاس مورا،‌ وینگر برزیلی دارند که عملکرد خوبی تا اینجای فصل نداشته است. بازیکن جایگزین پاریسی‌ها هم مسوت اوزیل آلمانی است. ستاره‌‌ای که منچستریونایتد، بارسلونا و پاریسن ژرمن همزمان خواهانش هستند. اما پاریسی‌ها ثابت کرده‌اند قادرند پولی را بپردازند که از توان هیچ باشگاهی برنمی‌آید. آخرین شایعه عجیب در پاریس، نیم‌نگاه مدیران قطری باشگاه به آنتونیو کونته و آوردن مربی ایتالیایی به جای اونای امری است؛ جابه‌جایی‌ای که احتمالا در تابستان آینده اتفاق می‌افتد.

آرسنال: یکی از بدترین دوره‌های مدیریتی آرسنال این فصل رقم خورد. جدایی همزمان دوستاره باشگاه اوزیل و سانچز – در حالی که قراردادهایشان به پایان می‌رسد و باشگاه هیچ تلاشی برای تمدید آن نکرد- بخشی از پروسه سقوط آرسنال در سال‌های گذشته است. مدیران باشگاه برای پر کردن جای خالی ستاره‌هایشان در زمستان سراغ استخدام اوبامیانگ رفته‌اند و با پیشنهادی 70میلیون یورویی به دنبال به خدمت گرفتن مهاجم دورتموند هستند.

اینترمیلان: این روزها بزرگ‌ترین دغدغه لوچیانو اسپالتی و مدیران اینترمیلان بازگرداندن خلاقیت به میانه میدان نراتزوری است. برای همین هم احتمالا با پیشنهاد تعویض بازیکن سراغ خوان ماتا خواهند رفت. یونایتدی‌ها هم با مخالفت درباره انتقال ماتا و پیشنهاد تعویض او با ژوائو ماریو،‌ ایتالیایی‌ها را به سمت دیگر ستاره‌شان، میختاریان کشانده‌اند.

رئال‌مادرید سایت گل از پیشنهاد عجیب رئال‌مادرید برای جذب هری کین خبر داده است. پیشنهادی که مدیران تاتنهام را به شدت وسوسه خواهد کرد؛ 150میلیون یورو + گرت بیل. فلورنتینو پرز در سال‌های گذشته ثابت کرده هر بازیکنی که چشم مادریدی‌ها را بگیرد، بالاخره لباس آنها را خواهد پوشید و حالا با پیشنهادی که نزدیک 200میلیون یورو ارزش دارد، سراغ ستاره انگلیس رفته‌اند.

بارسلونا: مهمترین خرید بارسلونا که از تابستان سال پیش در پی انجام شدنش بودند، حالا به سرانجام رسیده و فیلیپ کوتینیو در روزهای آینده با قراردادی 150میلیون پوندی احتمالا ستاره جدید کاتالان‌ها در ادامه فصل خواهد بود. در صورت انجام این انتقال، فیلیپ کوتینیو سومین ستاره گران‌قیمت دنیای فوتبال بعد از نیمار و کیلین ام‌باپه خواهد بود.

۱۰    
آی اسپورت
2018-01-04 19:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر