فهرست
شایعه روز؛ دایی هم گزینه جانشینی برانکو است؟
شایعه روز؛ دایی هم گزینه جانشینی برانکو است؟

شایعه روز؛ دایی هم گزینه جانشینی برانکو است؟

آی اسپورت - باشگاه پرسپولیس این روزها بحران را دو دستی در آغوش کشیده است. تیمی که چندین سال به رقبای کوچک و بزرگ خود امان نمی داد حالا در خانه به نفت مسجد سلیمان باج می دهد. گابریل کالدرون اولین اولتیماتوم را از باشگاه دریافت کرد و حالا پروسه عبور از وی جدی تر از قبل کلید خورده است.

وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی این باشگاه می داند کنار گذاشتن کالدرون تبعات سنگینی دارد و پس از پرونده باز مانده برانکو و مطالبات وی از باشگاه پرسپولیس، کسی دوست ندارد کالدرون نیز در زمره شاکیان قرار بگیرد اما یقینا ادامه روند کنونی و شدت گرفتن اعتراضات هواداران تیم سرخپوش نیز خواب و خوراک را از مدیران این باشگاه خواهد گرفت.

قطعا ادامه ناکامی پرسپولیسی ها و عدم اثرگذاری کالدرون در مسیر بهبود اوضاع منجر به جدایی او خواهد شد اما آیا این امکان برای مدیران پرسپولیس وجود خواهد داشت تا بعد از کالدرون باز هم سراغ یک مربی خارجی دیگر و یک قرارداد سنگین بروند؟ قطعا پاسخ منفی است. شاید برانکو ایوانکوویچ تنها گزینه ای باشد که با عنوان خارجی بتواند روی نیمکت این تیم بنشیند و جذب وی برای پرسپولیس برد-برد خواهد بود زیرا هم می توانند مربی محبوب هواداران شان و آشنا به فضای تیم را جذب کنند و هم پرونده شکایت او به فیفا را موقتا ببندند.

البته اخبار رسیده حاکی از آن است که برانکو تمایلی به بازگشت به اردوگاه سرخ را ندارد و با این حساب می ماند گزینه های داخلی. امروز شایعه مذاکره پرسپولیس با یحیی گل محمدی مطرح شد اما مدیران باشگاه شهرخودرو قبلا ثابت کرده اند که تحت هیچ شرایطی به جدایی این مربی راضی نمی شوند. در این گیر و دار، برخی معتقدند شاید علی دایی به توجه به رفاقت دیرینه اش با افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس، جدی ترین گزینه باشد و خود وی نیز ماههاست در انتظار چنین پیشنهادی نشسته است. البته دایی هم در وزارت ورزش مخالفانی جدی دارد اما باید منتظر ماند و دید مقدمات بازگشت وی به پرسپولیس فراهم می شود و دوستان دایی می توانند این مسیر را هموار کنند؟

۳ ۲  
آی اسپورت
2019-11-23 22:36:00
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
يكشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸، ۰۰:۵۱
خدا نکنه دایی باید.اگه میخوانی پرسپولیس نابودشده اجازه تدین ایشون باید.هنوز یادتون نرفته بخاطر پول مالیات تیمو به چهار میخ کشیده بود.
رضا
يكشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۲۰
شر مالی دایی بیشتر از کالدرون و برانکو هست
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر