فهرست
پوستر جنجالی استقلال برای بازی یا سپاهان
پوستر جنجالی استقلال برای بازی یا سپاهان

پوستر جنجالی استقلال برای بازی یا سپاهان

آی اسپورت - دیدارهای استقلال و سپاهان از دیرباز تاکنون حساس، حاشیه ای و تاحدودی جنجالی بوده است. امشب و در آخرین دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر، این دو تیم در یک دیدار حیثیتی به مصاف هم خواهند رفت.

در آغاز دیدارهای این هفته، دیروز تیم های مدعی کسب سهمیه یعنی تراکتور و شهرخودرو مقابل حریفانشان متوقف شدند و این بهترین فرصت برای هر دو تیم استقلال و سپاهان است تا با پیروزی در دیدار امشب، هم جایگاه دومی خود را تثبیت کنند و هم شانس اول کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا محسوب شوند.

اما رسانه رسمی باشگاه استقلال برای دیدار امشب دو تیم، پوستری طراحی کرده که کاملا کنایه آمیز و جنجالی است. در پس زمینه این پوستر، عکس معروف دیدار رفت مشاهده می شود. جایی که در دقیقه ۵۰ استقلال صاحب یک ضربه کرنر شد و پس از ارسال میلیچ به درون محوطه جریمه سپاهان، کی روش استنلی مهاجم زردپوشان برای زدن توپ به هوا برخاست ولی در محاسباتش دچار اشتباه شد و توپ به دست او برخورد کرد.

 

زاهدی فر داور مسابقه در حالی که کاملا هم به صحنه نزدیک بود، در تصمیمی عجیب اعتقادی به خطای پنالتی نداشت. صحنه ای که با اعتراض شدید نیمکت استقلال و در صدر آنها آندره آ استراماچونی همراه بود. به جدیت می توان گفت که این صحنه، بزرگترین اشتباه داوری لیگ نوزدهم بود و پنالتی مسلم استقلال گرفته نشد.

به همین دلیل، رسانه رسمی باشگاه استقلال در اقدامی کنایه آمیز، با قرار دادن عکسی از لحظه برخورد توپ به دست استنلی در پس زمینه پوستر بازی امشب، عملا اشتباه داوری در دیدار رفت را یادآوری کرده است. این اقدام رسانه رسمی باشگاه استقلال نشان می دهد که استقلالی ها تا مدتهای طولانی، این صحنه جنجالی و پر حرف و حدیث را از یاد نخواهند برد.

 

ورزش سه 

۳    
آی اسپورت
2020-08-01 12:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر