فهرست
جدایی بختیار از پیکان؛ ۴نیم‏‎فصل، ۴تیم؟
جدایی بختیار از پیکان؛ ۴نیم‏‎فصل، ۴تیم؟

جدایی بختیار از پیکان؛ ۴نیم‏‎فصل، ۴تیم؟

آی اسپورت – بختیار رحمانی هافبک پیکان امروز با حضور در باشگاه پیکان، با مدیران این باشگاه برای جدایی به توافق رسید. او یک نیم‎فصل برای پیکان بازی کرد ولی نتوانست در این تیم تاثیرگذار باشد و مجید جلالی و مدیران باشگاه به راحتی با جدایی او موافقت کردند. گفته می‎شود ذوب‎آهن و امیر قلعه‌نویی خواهان جذب او هستند. رحمانی در فصل گذشته هم در دو تیم استقلال و فولاد خوزستان بازی کرد و اگر در نقل و انتقالات روزهای آینده به ذوب‎آهن برود، تعداد تیم‎های او در 4 نیم‎فصل اخیر به 4 تیم خواهد رسید!

۲ ۳  
آی اسپورت
2017-12-12 15:01:00
نظر دهید

۳ نظر
محسن
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۵
عزم خود را جزم کرده،رکورد فرزاد حاتمی و قاضی را بشکند!!!! اما این کجا و آن کجا؟ ان دو نفر،تقریبا همه جا آمار مثبت و قابل دفاعی دارند.
۸
تاج کبیر
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
فصل قبل لابلای هیاهوهای احساسی هوادارا گفتم این بدرد استقلال نمیخوره.چون به چشمام اعتماد داشتم ومی دیدم تو تراکتور هم کارخاصی نکرد..نون یک سال قهرمانی بافولاد رومیخوره که کلی جوون تکنیکی وموثر داشت
معین
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۲۴
می پرسید چرا بختیار به این روز افتاد بهتون میگم که بختیار رحمانی که فصل نود و دو مهم ترین علت قهرمانی فولاد بود سر قضیه سربازی فرستاده شد به تراکتور و تراکتورم یعنی ترمیناتور بااستعدادها احمد نوراللهی امید عالیشاه محمد ابراهیمی فقط مشت نمونه خروار نابود شده های این قانون سربازی هستند !
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر