فهرست
مقصر بستن قرارداد ۱۴ میلیاردی، غفوری است؟
مقصر بستن قرارداد ۱۴ میلیاردی، غفوری است؟

مقصر بستن قرارداد ۱۴ میلیاردی، غفوری است؟

آی اسپورت - وریا غفوری، این روزها درگیر حاشیه‌های زیادی شده است. پس از بازی با نساجی مازندران در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر، کاپیتان تیم فوتبال استقلال کاروان تیم را ترک کرده است. بعد از این بازی، غفوری به تمرین ریکاوری نیامد تا شائبه‌ها در خصوص این بازیکن بیشتر شود.

محمود فکری سرمربی استقلال در خصوص غیبت او اظهار کرد که "سرما خورده است و به تمرینات نیامده است." اما مساله‌ای که باعث شده وریا غفوری حاشیه‌های زیادی را در این مدت کوتاه تجربه کند، نامه باشگاه استقلال به کمیته اخلاق در خصوص قرارداد ۱۴ میلیاردی او برای دو فصل است. ماجرا از این قرار است که کمیته اخلاق به باشگاه استقلال در خصوص ثبت قرارداد بازیکنان استقلال که ارقام زیادی در آن درج شده بود، درخواست توضیح خواست.

باشگاه استقلال در ادامه برای یکی از قراردادهای میلیاردی خود، قرارداد وریا غفوری را شرح داد و به کمیته اخلاق فرستاد. آن طور که مشخص است، قرارداد هنگامی که ثبت می‌شود برای طرفین لازم الاجرا است و نمی‌تواند در این قرارداد تغییر خاصی ایجاد شود. این مساله موجب شده حاشیه‌های زیادی علیه غفوری ایجاد شود و برخی فکر کنند که باشگاه استقلال با غفوری سر جنگ پیدا کرده است.

مساله‌ای که در نامه باشگاه استقلال وجود دارد، این است که وریا غفوری در قرارداد طرف حساب باشگاه نیست و کسی که در زمان مدیریت باشگاه این قرارداد را تنظیم کرده است، باید مورد پرسش قرار بگیرد. احمد سعادتمند مدیر عامل سابق باشگاه استقلال در دوره حضور خود این قراداد را به مدت دو فصل با غفوری بسته و کمیته اخلاق احتمالا برای شفاف‌سازی این قرارداد، سعادتمند را پاسخگو خواهد دانست.

با این حساب اما در فضای مجازی و از طرف هواداران استقلال فضای حمایتی خاصی برای کاپیتان استقلال صورت گرفته و باید دید این جنجال به چه صورت ادامه پیدا می‌کند.

 

ایسنا 

۲ ۱  
آی اسپورت
2021-02-07 12:15:00
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹، ۰۰:۱۹
پ ن پ غفوری را مجبور کردند قرارداد 14 میلیاردی ببندد اصلا او مایل نبود او میخواست مجانی بازی کند ولی بزور قرارداد بستند پس اصلا غفوری مقصر نیست . معنای تعصبم فهمیدیم زارت
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر