فهرست
اتفاق سیاه برای استقلال تکرار می‌شود؟
اتفاق سیاه برای استقلال تکرار می‌شود؟

اتفاق سیاه برای استقلال تکرار می‌شود؟

آی اسپورت - بهمن سال ۸۵ یک لکه تاریک در تاریخ باشگاه استقلال ثبت شد. کنار گذاشته شدن از جام باشگاه‌های آسیا به دلیل نا آشنایی با قوانین، جدی نگرفتن هشدارهای AFC و دیر ارسال کردن مدارک نتیجه‌ای تلخ برای آبی پوشان داشت. در آن مقطع، زمانی که هشدارهای لازم به استقلالی‌ها داده می‌شد، آنها به این گمان که شاید هشدارهای AFC هم مثل فوتبال ایران ضمانت اجرایی نداشته باشد، با خونسردی کامل مدارک لازم و اسامی تیم‌شان را در موعد مقرر برای AFC ارسال نکردند. بیش از ۱۲ سال از حذف عجیب آبی پوشان از آسیا می‌گذرد و امروز که در شهریور سال ۹۸ قرار داریم، اظهار نظرهایی از برخی مسئولان این باشگاه شنیده می‌شود که بی شباهت به اظهار نظرهای مسئولان آن زمان این باشگاه نیست.

در سال ۸۵ مقداد نجف نژاد مدیرعامل وقت در اظهار نظری عجیب بیان داشت مدارک را با پست عادی برای AFC ارسال کردیم، شاید کمی دیر برسد اما حتما می‌رسد. مدارک به موقع رسید، دیر رسید یا اصلا نرسید، حاصلش آن شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا خیلی راحت آبی پوشان را از جام باشگاه‌های آسیا کنار گذاشت. امروز هم اظهار نظری عجیب از یک مسئول می‌شنویم که گفته دوشنبه و سه شنبه ایران تعطیل است و ما چهارشنبه مدارک را ارسال می‌کنیم. هواداران استقلال که اتفاقات تلخ سال ۸۵ را فراموش نکرده‌اند، حق دارند با شنیدن این اظهار نظرها و یادآوری خاطرات تلخ آن سال، نگران آینده تیم شان در لیگ قهرمانان آسیا باشند. برخی از مدیران این مجموعه خبر از تکمیل مدارک باشگاه برای ارائه به AFC می‌دهند، اما هنوز این اتفاق به صورت عملی روی نداده است و اسنادی برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال نشده است.

۳ ۲  
آی اسپورت
2019-09-10 20:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ایرانی
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۲۹
هر کار احمقانه ای از این مدیران بی سواد فوتبال ایران بر می آید بخصوص مدیرعامل باشگاه استقلال که فقط حرف مفت می زند
رضا کیان
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۴۹
بعنوان یک استقلالی امیدوارم مدارک به موقع نرسد و استقلال محروم بشود تا شاید در اثر فاجعه رخ داده این چسبیده های تهی دست از سر استقلال بردارند تاج مظلوم ما را به حال خود رها کنند و بروند پی بیزینس خودشان استقلال یک نقطه روشن در ورزش ایرانست شاید از معدود نقاط ملی و روشن باقیمانده ورزش این سرزمین.... دریغا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر