فهرست
علیپور آخرین سنگر طارمی را هم فتح کرد
علیپور آخرین سنگر طارمی را هم فتح کرد

علیپور آخرین سنگر طارمی را هم فتح کرد

آی‌اسپورت- شايد ابتداي فصل با پيوستن گادوين منشا به پرسپوليس و حضور او در كنار مهدي طارمي، كمتر كسي تصورمي‌كرد علي عليپور براي درخشش در جمع سرخپوشان شانس چنداني داشته باشد. با اين وجود اوضاع كاملا متفاوت از كار درآمد و اين بازيكن جوان و بي‌ادعا به ستاره اول پرسپوليس در ليگ هفدهم تبديل شد. در حال حاضر عليپور بيشترين بهره را از محروميت مهدي طارمي برده و با درخشش خودش كاري كرده كه جاي خالي اين بازيكن در تركيب قرمزها حس نشود. نكته جالب اينكه  به نظر مي‌رسد عليپور در حال فتح تك‌تك سنگرهاي طارمي در فصول گذشته است.

در شرايطي كه گمان مي‌شد مهاجمان فيكس پرسپوليس در اين فصل منشا و طارمي باشند، عليپور خيلي زود در ارنج اصلي تثبيت شد. او ابتدا زوج طارمي بود و عملكرد خوبي داشت، اما بعد از محروميت فوروارد بوشهري، عليپور زوج منشا شد و عجيب اينكه عملكردش بهبود هم پيدا كرد. پس از آن عليپور با گلزني‌هاي پپاپي براي پرسپوليس، جايگاه سنتي طارمي در جدول گلزنان را تصاحب كرد و توانست در كورس آقاي گلي قرار بگيرد. او كه امسال در همه مسابقات 9گل زده، در ليگ برتر 6گله است و با يك بازي كمتر و يك گل زده كمتر بعد از محمد قاضي، مهاجم پديده مشهد روي پله دوم ايستاده. پنالني‌زن اول تيم، ديگر عنواني بود كه عليپور در غياب طارمي آن را به خودش اختصاص داد. ابتدا قرار بود گادوين منشا ضربت پنالتي پرسپوليس را بزند، اما بعد از آنكه ضربه اين مهاجم نيجريه‌اي در بازي با استقلال خوزستان از دست رفت، عليپور به پنالتي‌زن اول تبديل شده است. او فعلا دو ضربه موفق در بازي حذفي با نفت و مسابقه با استقلال در ليگ برتر به ثبت رسانده.

حالا هم آخرين سنگري كه متعلق به طارمي بود به تسخير عليپور درآمده؛ يعني پيشنهاد خارجي! در دو، سه سال گذشته معمولا مهدي طارمي در كانون شايعات واقعي يا غيرواقعي مبني بر جدايي از پرسپوليس قرار داشت، اما حالا عليپور است كه محور حرف‌وحديث‌ها شده. در مورد او گفته مي‌شود اخيرا پيشنهادهايي از يك تيم سوييسي دريافت كرده كه البته صحت و سقم آن چندان مشخص نيست. آنچه اهميت دارد صرفا اين است كه عليپور همه سنگرهاي طارمي را يك به يك فتح كرد و بايد ديد روند موفقيت‌آميز او تا پايان فصل ادامه مي‌يابد يا نه؟

همشهری ورزشی

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-11-17 01:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
شاهین
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۵۴
هیچ بازیکنی در لیگ برتر ایران توانایی و استعداد ذاتی مهدی طارمی را ندارد... گام های او و ایحاد موقعیت های گل متعدد و گلزنی و قرار گرفتن در فضای خالی و بازی بدون توپ از طارمی مهاجم بی همتایی ساخته است اما افسوس از ساده دلی و بی جنبه بودن که سالی ۹۶ را که می توانست او را در لیست بهترین های آسیا قرار دهد را به سال ناکامی او تبدیل کرد.
۸
خاطره بازی با الهلال
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۰۴
عمر خریبین هم آخرین سنگر بیرانوند رو فتح کرد
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
غصه نخور شش تایی مفلوک پایتخت
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۳۰
مهدی که نیست علیپور..... رو ...... :))))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر