فهرست
هشدار ماسا به ورشتپن: مراقب حرف زدنت باش!
هشدار ماسا به ورشتپن: مراقب حرف زدنت باش!

هشدار ماسا به ورشتپن: مراقب حرف زدنت باش!

آی‌اسپورت- فیلیپه ماسا در خصوص مصاحبه مکس ورشتپن بعد از تعیین خط بحرین، به راننده جوان ردبول هشدار داد که مراقب حرف‌هایش باشد. ورشتپن بعد از تعیین خط بحرین عصبانیت خود را نسبت به راننده برزیلی اعلام داشت و احساس می کرد که شیرجه ماسا جلوی او در پیچ آخر، باعث شده تا در مرحله سوم تعیین خط(Q3) نتواند دور سریعی به ثبت برساند. ورشتپن بعد از تعیین خط با حالت تمسخر گفت: خب، او برزیلی است و جای صحبتی باقی نمی‌ماند.

راننده ویلیامز نیز بعد از مسابقه در مصاحبه با UOL Esporte برزیل گفت: امروز من به او گفتم “مراقب کلماتی که می گویی باش زیرا در پایان سال یک گرندپری برزیل پیش رو داری و باید آنجا مسابقه بدهی، پس مراقب حرف زدنت باش!”. بدون شک این صحبت درستی درباره ی مردم برزیل نیست، حتی بدون اینکه او بداند درباره ی چه صحبت می کند.

ماسا اضافه کرد که او بعد از تعیین خط از انتقادات ورشتپن تعجب کرد، زیرا او احساس می کرد که حرکت اشتباهی مرتکب نشده: او نمی داند که درباره ی چه صحبت می کند، زیرا من او را به دردسر نینداختم. شاید او می خواست دلیلی برای شکست خوردن از هم تیمی اش پیدا کند و یک نفر برای سرزنش نیاز داشت. به او گفتم “چنین چیزی بین من و نیکو هالکنبرگ اتفاق افتاد، آیا دیدی کسی شاکی باشد؟”، قبل از شروع یک دور شما باید تا حد ممکن در بهترین موقعیت باشید. اگر شما توانایی این کار را ندارید، تقصیر خودتان است.

فرمول یک ایران

۲    
آی اسپورت
2017-04-20 05:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر